Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Graviravimas lazeriu: ant akmens iškalsite ką tik norite

   2009-08-05

Jurbarko UAB “Akmens uola” šiemet investavo į modernią lazerinę įrangą, kuria galima graviruoti ant akmens ir kitų kietų lygių paviršių. Ši JAV gaminta įranga skiriasi nuo panašių Lietuvoje esančių tuo, kad ja galima graviruoti didelį piešinį, kurio plotis siekia iki 1,25 metro, aukštis – iki 2,4 metro, o storis – iki 0,45 metro. Tokia įranga galima graviruoti ant akmens, keramikos, stiklo, medžio, taip pat ir ant audinių.

Kokybiškiau, greičiau, pigiau

“Anksčiau įvairius dekoratyvinius elementus ant akmens reikėdavo tiesiog iškalti, - pasakoja Rimantas Židulis, įmonės direktorius. – Dabar šis darbas tapo kompiuterizuotas – pakanka kompiuteriu sukurti norimą piešinį ar ornamentą, tada belieka tik spustelėti mygtuką “Enter”. Po to lazerinė įranga jau viską daro pati – panašiu principu, kaip ir įprastinis spausdintuvas.”

Vienas iš naujosios technikos privalumų – kad ja galima išgraviruoti labai sudėtingą piešinį, kuris gali tilpti net nedideliame plote. Pavyzdžiui, A5 formato lapo dydžio plote galima išgraviruoti labai kokybišką klasės grupinę nuotrauką. Galima įsivaizduoti, kokias galimybes tai suteikia įgyvendinant interjero projektus. Galima ja puošti ir įvairius daiktus.

Kitas įrangos privalumas – taip dirbti daug pigiau ir greičiau. Juk galima įvesti piešinį, kurį paskui kompiuteris atkartos ant, tarkim, tūkstančio sienoms klijuoti skirtų plytelių. Tada jau belieka tik keisti plyteles, o iš naujo programuoti kompiuterio nereikia.

Dekoraciją, kurią akmenyje iškalti gali trukti apie 6 valandas, naująja technika galima išgraviruoti per 10 minučių.

Užsienyje tokia technika naudojama patiems įvairiausiems tikslams – net vizitinėms kortelėms gaminti. Ji puikiai tinka papuošti įvairias stiklines detales.

Akmens gaminiai interjerui

Šiemet “Akmens uola” ėmė gaminti įvairius interjerui skirtus produktus iš akmens ir prekiauti jais  – virtuviniais ir kitais stalviršiais, vidaus ir lauko palangėmis, laiptų pakopomis, židinių apdailos elementais, akmeninėms grindims skirtomis plokštėmis – taip pat ir labai didelių matmenų. Bendrovės specialistai šiuos gaminus taip pat ir montuoja, be to, atlieka įvairių cokolių apdailą.

Šie gaminiai daugiausia yra iš granito, taip pat ir iš marmuro.

Akmens verslas prasidėjo nuo paminklų.

“Akmens uola “ yra šeimos verslas. Rimantas Židulis įkūrė įmonę 2000 metais, bet akmens apdirbimu jis pats užsiima nuo 1978-ųjų. Bendrovė gamina įvairius antkapinius paminklus iš natūralaus akmens, įvairių spalvų ir formų akmens tvoreles, plyteles. “Akmens uolos” meistrai uždengia kapavietes akmens plokštėmis, konsultuoja visais paminklų ir susijusių gaminių klausimais, tą produkciją gamina bei montuoja. Siūlomos taip pat įvairios nestandartinės paslaugos – norintys gali atnaujinti seną, bet širdžiai mielą akmeninį paminklą, sumažinti dabar per didelį atrodantį paminklą ir pan.

“Akmens uolos” meistrų patirtis akmens apdirbimo srityje padeda jiems plėtoti naujas aukščiau aprašytas jų verslo sritis, o naujosios sritys padeda pasiūlyti naujų paslaugų, susijusių su paminklais, arba tiesiog leidžia greičiau, kokybiškiau jas atlikti.

“Žadame vis platesniam klientų ratui teikti raidžių ir kitų dekoratyvinių elementų iškalimo ant akmeninių paminklų paslaugą, - sako Rimantas Židulis. – Akivaizdu, kad naujoji lazerinė technika leidžia mums tą darbą atlikti greičiau ir kokybiškiau. O tuo pačiu labai akivaizdžiai skiriasi ir kaina – graviruoti raides lazeriu maždaug triskart pigiau negu jas kalti.”

Įvairiausios natūralaus akmens spalvos, susijungusios su modernios lazerinės technikos poveikiu, duoda solidų ir ilgaamžį rezultatą.

UAB “Akmens uola”
Pramonės g. 1, Jurbarkas
Mob. tel 8 685 12373
rimantaszidulis@hotmail.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite