Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Griežiate dantimis? Konsultuokitės dėl smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario korekcijos

   2018-01-10

Smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai

Ar žinojote, jog net iki 60 proc. vidutinio amžiaus žmonių sutrinka veido žandikaulių judesių koordinacija? Smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario funkciniai sutrikimai gali vystytis dėl neadekvataus dantų protezavimo, ortodontinio gydymo ir stresinių veiksnių. Tokių sutrikimų atpažinimo požymiai yra griežimas dantimis, žandikaulio sąnario traškėjimas, kietas sukandimas, kaklo, sprando, nugaros raumenų įtampa, skruosto, lūpos (susi)kramtymas, žandikaulio ir/ar veido skausmai. Ilgainiui negydomi sutrikimai gali iššaukti pokyčius, reikalaujančius aktyvios chirurginės intervencijos. Ieškokite klinikos, kur šie sutrikimai gydomi be operacijos. A. Šurnos klinikoje smilkinkaulio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai gydomi ar koreguojami: 1) kapomis atstatant pakitusią dantų lankų struktūrą. Tada - specialus plombavimas, protezavimas ar implantavimas; 2) naudojant tikslinę kineziterapiją arba atpalaiduojančias sąnarį kapas.

Onkologinių susirgimų ankstyvoji diagnostika

Veido ir burnos vėžio ankstyvoji diagnostika ypatingai aktuali žmogaus  socialiniame gyvenime. Jei burnoje yra negyjančių žaizdelių, gumbelių, dėmių ant dantenų ar liežuvio, jaučiamo skausmo ar tirpimo burnoje, sunkumo, skausmo kramtant ar ryjant, ilgai besilaikančio patinimo, realu, jog tai nereikšmingi pažeidimai, tačiau taip pat gali būti pirminiai burnos vėžio požymiai. Kai vėžys diagnozuojamas laiku, gydymas paprastesnis, o rezultatai geri. Vėlyvose stadijose gydymas sudėtingas, brangus, netgi žalojantis, nes tenka pašalinti dalį veido audinių, o po to laukia brangi ir sunki reabilitacija. Didžiausi rizikos susirgti burnos vėžiu veiksniai yra rūkymas, alkoholis, žmogaus papilomos virusas, narkotikai, ilgalaikis saulės poveikis lūpoms.

Burnos higiena – efektyvi onkologinių susirgimų profilaktika

Burnos vėžio profilaktikai, labai svarbu ne rečiau kaip du kartus atlikti profesionalią burnos higieną ir profilaktiškai tikrintis. Švari burna, išgydyti dantys, kokybiškos, gerai nupoliruotos plombos, sėkmingai pritaikyti visų rūšių protezai, tinkama implantų priežiūra yra nebrangios, bet efektingos profilaktikos esmė. 

Integruotos medicinos odontologijos klinika jau Kaune

Prof. A. Šurna, prieš metus Kaune įkūręs odontologijos kliniką, kurioje sutelkė visų sričių specialistus, teigia, jog integruota medicina – prieinama jau dabar. A. Šurnos klinikoje, kenčiantys nuo komplikuotų veido žandikaulių srities ir kramtymo funkcijos sutrikimų, tiriami saugiu, aukščiausios kokybės 3D skaitmeninio rentgeno kompleksu. Klinikos specialistai savo kompetencijas gilina geriausiose pasaulio gydymo įstaigose, o veido žandikaulių srities ir kramtymo funkciniai pokyčiai objektyviai vertinami ultragarsiniais biomechanikos tyrimo metodais, tad pastebimi net mažiausi pakitimai.

Jei patikėsite savo burnos sveikatą A. Šurnos odontologijos klinikos profesionalams, laiku suteikta paslauga padės ją išsaugoti ir išvengti galimai didelių išlaidų.

UAB „Prof. A. Šurnos odontologijos klinika“
A. Baranausko g. 3, Kaunas
Tel. +370 613 39699
http://www.asdental.lt/Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite