Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Griovimo ir ardymo darbai: ką reikia žinoti

   2020-03-19

Ir viešojoje erdvėje, ir iš lūpų į lūpas perduodama daugybė skundų, jog statybininkams teko suploti gerokai daugiau nei buvo sutarta. Kainos labai dažnai išauga, kai atliekami griovimo ir rekonstrukcijos darbai, nes neva atsiranda įvairių nenumatytų problemų. Kaip pasirinkti gerus statybininkus, kurie griovimo ir rekonstrukcijos darbus atliks ir kokybiškai, ir už adekvačią kainą?

 

 

Įvairius griovimo ir rekonstrukcijos darbus atliekantis Irmantas Kutka aiškino, jog geri specialistai yra tie, kurie sugeba iš anksto numatyti visus darbus, kurie turi būti ir bus atlikti, ir įvardyti jų kainą, pateikti skaičius, kiek kainuos medžiagos. „Manau, jog geras specialistas ir yra tas, kuris iš karto pasako, kiek kainuos darbai, kiek medžiagos. Sutarta kaina gali kisti tik todėl, jog kažko papildomai pageidauja užsakovas. Deja, mūsų srityje yra tokių „specialistų“, kurie sutinka dirbti neva pigiai, o paskui labai išaugina darbų kainą, nes, pavyzdžiui, atliekant griovimo ar rekonstrukcijos darbus, atsiranda tariamai probleminių vietų, kurias sutvarkyti reikia papildomos įrangos, o ji papildomai ir kainuoja“, – aiškino I. Kutka.

 

 

Jo patarimas labai aiškus: jei nusprendėte daryti buto ar namo rekonstrukciją, kurios metu neišvengsite griovimo bei ardymo darbų, visada su statybininkais iš anksto suderinkite jų kainą ir jos nekeiskite, net jei tariamai atsirado papildomų darbų.

 

Apsidrausti dėl darbų kainos visada padės su statybininkais pasirašyta sutartis. „Sutartimi reikia apsibrėžti ne tik darbų kainą, bet ir terminus, garantijas. Jei jūsų pasirinkti statybininkai nenori pasirašyti sutarties, siūlyčiau pasiieškoti kitų, nes tikrai geri specialistai nebėga nuo raštu išdėstytų įsipareigojimų“, – teigė I. Kutka. 

 

Jis pabrėžė, jog numatytų darbų atlikimo aptarti terminai gali kisti tik todėl, kad užsakovai pageidauja papildomų darbų arba delsia išsirinkti reikalingas medžiagas. „Todėl ir užsakovams patarčiau nedaryti kliūčių, jei jie nori, kad jų butas, namas ar ofisas būtų kuo greičiau suremontuoti“, – rekomendavo I. Kutka.

 

Pasirenkant statybininkus, kurie atliks griovimo ir rekonstrukcijos darbus, svarbu įsivertinti ir tai, ar jie išveš statybines atliekas, nes patiems jas išsivežti ar statyti specialų atliekų konteinerį kainuos papildomai ir tikrai nemažai. „Mes stengiamės dirbti švariai ir efektyviai. Savo transportu išvežame ne tik statybines atliekas, pavyzdžiui, gruzą, kurio yra daug po griovimo darbų, bet ir senus baldus, kitus nereikalingus daiktus“, – teigė I. Kutka.

 

Jis su komanda dirba Kaune ir aplinkiniuose rajonuose, įvairios apimties objektuose. Į I. Kutką galima kreiptis, jei ieškote, kas atliks WC, vonios ar dušo kabinos griovimo darbus, išgriaus sienas, išardys grindis, sumontuos ar išlies sąramas, sumontuos metalo konstrukcijas, išardys stogus ir pamatus, laiptus, nuims tinką, išpjaus, iškirs angas ir jas sutvirtins, užbetonuos ar užmūrys, nuardys plyteles, gelžbetonį, gipskartonį, išveš visas nereikalingas atliekas. Visi griovimo darbai atliekami rankomis arba su specialia technika. Darbų kaina visada suskaičiuojama ir žinoma iš anksto, visada pasirašoma sutartis, atliktiems darbams suteikiamos garantijos.

 

 

IRMANTAS KUTKA

Griovimo, ardymo, rekonstrukcijos, visi vidaus apdailos darbai

Kaunas ir aplinkiniai rajonai

Tel. +370 612 34 545, +370 603 07618

El. p. info@vidausapdailatau.lt

www.vidausapdailatau.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite