Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Grožio procedūros: kaip teisingai pasirinkti

   2020-01-27

Grožio procedūros gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir baigtis dideliu nusivylimu. Kaip teisingai jas pasirinkti, kad paskui nereikėtų graužtis, patarė patyrusi kosmetologė Roma Ilčenkaitė.

 

Ji pasakojo, į ką atkreipti dėmesį renkantis kone paklausiausias paslaugas – blakstienų priauginimą, rietimą, laminavimą, o taip pat ir veido procedūras.  

 

 

„Tikiuosi, jog kitos meistrės neįsižeis, bet blakstienų laminavimo pati nedarau ir šios paslaugos net nerekomenduoju. Tokių pačių rezultatų galima pasiekti tik riečiant blakstienas, o tai ir kainuoja gerokai pigiau nei laminavimas“, – teigė R. Ilčenkaitė.

 

Ji paaiškino, kad blakstienų rietimas ir laminavimas yra praktiškai tas pats. Skirtumas tik toks, kad laminuojant blakstienos yra prisotinamos botulinu arba keratinu, kurie suteikia apimties ir žvilgesio. „Bėda ta, kad šios medžiagos per dvi savaites išsiplauna ir lieka tik rietimas. Jis laikysis tol, kol pati blakstiena iškris. Jos atsinaujina kas 60-90 dienų. Tad tvirtai galiu pasakyti, jog blakstienų rietimas, o ne laminavimas yra ta procedūra, kuri atitinka kainos ir kokybės santykį“, – tvirtino kosmetologė.

 

Pastaruoju metu labai populiarus tapo ir blakstienų priauginimas. Tačiau ir renkantis šią grožio procedūrą reikia žinoti kelias esmines taisykles. „Blakstienų priauginimo būdai skiriasi tuo, kokio ilgio ir kaip tankiai blakstienos bus priaugintos. Pavyzdžiui, mega volume būdas yra toks, kai ant vienos natūralios blakstienos klijuojama net 21 dirbtinė blakstiena. Įsivaizduokite, kokį krūvį tuomet tenka atlaikyti natūralioms blakstienoms. Jos tiesiog neatlaiko svorio ir iškrenta, o natūralios, kaip minėjau, atauga per 2-3 mėnesius. Todėl gražių blakstienų norėjusios klientės gali likti visai be blakstienų. Rekomenduoju natūraliai atrodančias priaugintas blakstienas, kai ant vienos tikros klijuojamos 2-4 dirbtinės blakstienos. Tokios akys atrodys gražiai, natūraliai, blakstienos neiškris anksčiau laiko“, – patarė kosmetologė R. Ilčenkaitė.  

 

 

Į populiariausių grožio procedūrų sąrašą galima drąsiai įrašyti ir veido priežiūrą. Kosmetologė R. Ilčenkaitė rekomendavo bent kartą per mėnesį profesionaliai pasidaryti veido valymą.

 

Ji pati atlieka ir įprastas veido valymo procedūras, be to, jo priežiūrai naudoja ir ultragarso bei deguonies aparatus. Pastarasis išskirtinis tuo, jog padeda reikalingas medžiagas deguonimi pernešti į gilesnius odos sluoksnius ir juos pamaitinti. Taip oda prisotinama vitaminais, joje prasideda kalogeno sintezė, todėl ji pasidaro itin skaisti. „Jau po pirmos procedūros deguonies aparatu galima pamatyti rezultatą, bet odą būtina prisižiūrėti ir namuose, naudoti įvairias kaukes, nes priešingu atveju apsilankymas pas kosmetologę bus tik pinigų išmetimas į balą“, – žodžių į vatą nevyniojo R. Ilčenkaitė.

 

Paklausta, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis veido procedūras ir jų meistrę, kosmetologė patarė nesigėdyti specialistams pasakyti visą tiesą apie savo sveikatos būklę. „Klientės dažnai nutyli, kam yra alergiškos, kokiomis ligomis serga. Kitos gėdijasi pasakyti, jog leidosi botuliną. Tai labai svarbu, nes tuomet negalima daryti kai kurių veido procedūrų. Kosmetologė apie klientės veidą turi viską žinoti, tik tada galima tikėtis gero rezultato“, – pabrėžė pašnekovė.

 

 

 

 

 

KOSMETOLOGĖ ROMA ILČENKAITĖ

J. Basanavičaus al. 56C, „Stilius Visiems“

Tel. 8 686 43 226

El. p. ilcenkaite@yahoo.com

https://www.facebook.com/kosmetologe.roma

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite