Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Grožio salonas „Style & beauty“ paneigiantis visus mitus

   2014-12-22

Kiekvienas žmogus atėjęs į grožio saloną nori iš jo išeiti ne tik gerai atrodydamas, bet  ir puikiai besijausdamas. Tačiau kai kurie vis dar vengia grožio salonų dėl tam tikrų baimių ar vyraujančių mitų apie teikiamas paslaugas. Kokie tie ir ar jie gali būti paneigti?
Šukuosena pagal  žmogaus asmenybę
Dažnai vyrauja mitas, jog atėjus į grožio saloną pasikeisti šukuosenos, klientas atsiduoda į kirpėjo ar plaukų stilisto rankas, kurias visą darbą atlieka savo nuožiūra, nesikonsultuodami su klientu. Negalima teigti, jog tokių žmonių, dirbančių grožio srityje nėra, tačiau toks elgesys nėra nei pagarbus, nei profesionalus.Kaip teigia grožio salono  „Style & beauty“ meistrai, prieš padedant žmogui išsirinkti kokios šukuosenos ar kirpimo stiliaus jis nori, reikia jį pažinti: koks jis yra žmogus, kaip jis jaučia spalvas bei įsivaizduoja save su tam tikra plaukų šukuosena, kokie yra jo plaukų priežiūros įpročiai. Daugelis kirpėjų nekreipia į tokias smulkmenas dėmesio, ko pasekoje klientai lieka nepatenkinti suteikta paslauga ar netgi nelaimingi, jog turėjo sumokėti už šukuoseną, kuri jiems nepatinka. Todėl siekiant nenuvilti kliento, reikia atsižvelgti ir paisyti kliento norus, jam renkantis plaukų kirpimą ar šukuoseną. Todėl šiame grožio salone ir yra suteikiama nemokama plaukų stiliaus konsultacija tiek vyrams, tiek ir moterims. Susiruošusiems eiti į šventę ar dalyvauti vestuvėse, norisi pasipuošti ypatinga šventine šukuosena. Tačiau problema tame, jog labai sunku surasti gerų specialistų šioje srityje. Daugelis tikriausiai yra girdėję, kuomet kirpėjas vietoj gražios, stilingos šukuosenos, padaro visišką beskonybę. „Style & beauty“ meistrai savo klientams atlieka jaunatviškas, kiekvieno veido bruožus atitinkančias šukuosenas, tiek vestuvių, tiek ir kitoms progoms.
Efektyvi pagalba plaukams Kiek kartų teko girdėti, o gal net ir išbandyti pačių keisčiausių receptų pažeistiems plaukams padėti? Internetas mirga įvairiausiai patarimai kaip padėti plaukams, praradusiems gyvybingumą, žvilgesį, išsausėjus ar suskilinėjus, tačiau niekas nekalba apie tai, jog šie būdai gali būti ne tik neveiksmingi, bet ir kenksmingi.Pažeistiems plaukams reikia padėti naudojant procedūras, kurios turi gydomąjį poveikį. Pavyzdžiui, gydomųjų specialių priemonių įvedimas į plauko vidų karščio pagalba. Karščio dėka į plauko vidų įvestos gydomosios priemonės yra tarsi uždaromos, užlydomos, tokiu būdu apsaugant nuo greito pasišalinimo plaunant plaukus. Tokiu būdu priemonės išsilaiko plauko viduje kur kas ilgiau, nei išoriniam naudojimui skirtos priemonės. Gražūs, vešlūs ir spindintys plaukai byloja ne tik apie nepriekaištinga išvaizdą, tai ir visos mūsų kūno sveikatos atspindys. Todėl plaukų gydymas naujos kartos keratinu, gydomųjų ampulių įtrynimu ir kitomis procedūromis taip pat gali būti atliekamos ir kaip profilaktinė priemonė, siekiant palaikyti nepriekaištingą plaukų būklę, bei, esant poreikiui,  sutvarkyti nepaklusnias garbanas, šiauštis linkusius plaukus. Siekiant savo klientams suteikti kokybiškas paslaugas, salone dirbančios kirpėjos naudoja tik itin profesionalias plaukų priežiūros priemones bei dažus, tokius kaip, „Alfa Parf Milano“, „Z.ONE CONSEPT“. Šios priemonės yra itin efektyvios, o dažai nekenkia plaukams: nedžiovina jų, nenudegina. Kerpant ar dažant plaukas, kirpėjas nuolat bendrauja su klientu, informuodamas jį ar pasikonsultuodamas kiek plaukus patrumpinti, kokios priemonės yra naudojamos viename ar kitame plaukų kirpimo ar dažymo etape. Neretai, įprastose kirpyklose žmogui ši informacija nėra suteikiama, ir išėjęs jis net nežino kas jo plaukams buvo daroma ir kokios priemonės buvo naudojamos.
Poveikis jau pirmosios procedūros
Kaip ir pažeistiems plaukams, odos priežiūrai taip pat yra prigalvota įvairių receptų ir netradicinių priemonių, kurių poveikis neva yra stebuklingas. Tačiau ar šie metodai yra veiksmingi? Atsižvelgiant į tai, jog veido oda yra itin jautri, todėl eksperimentai tokiomis nepatikrintomis priemonėmis gali baigtis liūdnai. Veido oda atspindi mūsų būklę ir nuotaiką, todėl ja reikia rūpintis atsakingai: reguliariai atlikti veido odos šveitimą bei valymą, pastebėjus, jog oda prarado gyvybingumą galima atlikti jį suteikiančią procedūrą, atsiradus veide raukšlėms, jų atsikratyti padės liftinguojanti priešraukšlinė procedūra. Juk neprižiūrima veido oda atrodo nepatraukliai, ji praranda savo stangrumą. Kosmetologė, dirbanti salone, atlieka ne tik veido procedūras, tačiau teikia ir makiažo paslaugas, atlieka blakstienų priauginimo, viso kūno depiliacijos procedūras. „Į kiekvieną žmogų žiūriu su didele atsakomybe ir noru suteikti jam aukščiausios kokybės paslaugas, tam naudojant ypatingai aukštos kokybės kosmetiką „MATIS“ bei „PAYOT“, - teigia Brigita Laučienė. Naudojant profesionalias priemones atliekamų procedūrų metu, rezultatas bus matomas po pirmos procedūros,  todėl galite būti ramūs, jog procedūros nebus atliekamos beprasmiškai. Tačiau  kosmetologė B. Laučienė rekomenduoja šią salone naudojamą kosmetiką naudoti ir namuose, kad rezultatas būtų dar stipresnis ir ilgiau išliekantis. Grožio salone „Style & beauty“ dirbančios grožio specialistės atvykusiems klientams teikia ne tik profesionalias ir kokybiškas paslaugas, bet garantuoja ir kultūringą aptarnavimą, jaukią ir malonią aplinką, pagarbą klientui ir jo norams. Juk kokybei bei tobulumui svarbi kiekviena smulkmena.
1. Grožio salone „Style & beauty“ teikiamos profesionalios kirpėjų, kosmetologės ir kitos grožio paslaugos, naudojant tik kokybiškas ir profesionalias kosmetikos priemones.
2. Kiekvienam klientui atėjus pasikeisti šukuoseną yra suteikiama nemokama konsultacija atliekant psichologinius testus.
3. Kosmetologė suteikia klientams paslaugas, naudodama profesionalias priemones, kurių dėka rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.
4. Grožio salono prioritetas – siekti tobulumo, užtikrinant asmeninį priėjimą prie kliento ir, be  abejo, begalinę pagarbą jam.

Sandra Griškuvienė
Grožio salono „Style & beauty“ vadovė
J.Grušo g. 26, Kaunas | www.stylebeauty.lt
Plaukų stilistė: Sandra Griškuvienė 8 640 55599
Plataus prof. kirpėja: Lolita Jakštienė  8 671 91987
Plataus prof. kirpėja: Sandra Bendžaitienė 869996950
Kosmetologė: Brigita Laučienė 861633123

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite