Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Grožis slypi paprastume

   2020-01-28

Paprastoje savo išore, bet jaukioje iš vidaus kirpyklėlėje, įrengtas grožio terapijos kabinetas, kuriame žmogus atsipalaiduoja, jo oda yra lepinama, o „Kobido“ masažas, suaktyvina kraujo apytaką, sustangrina odą, o tuo pačiu pagerina emocinę būseną. Čia apsilankiusieji liudija, jog iš pirmo žvilgsnio kukliame pastate, gali būti teikiamos kokybiškos odos priežiūros paslaugos. Grožio terapeutė Kristina Laisonienė, savo švelniomis rankomis, gali palepinti kiekvieną – net patį išrankiausią klientą. 

 

 

Svarbiausia, kas viduje

„Ilgai ieškojau gero specialisto, skaičiau atsiliepimus, rekomendacijas socialiniuose tinkluose. Tai mane ir nuvedė pas Kristiną. Sužavėjo šiltas bendravimas, nuoširdumas, dėmesys. O svarbiausia, kad nesiūloma tų paslaugų, kurios nėra būtinos. O ir mama po apsilankymo iš jos kabineto išėjo visa švytinti ir laiminga“, – kalba jau ne vieną kartą Kristinos kabinete apsilankiusieji klientai. Iš pirmo žvilgsnio visai paprastą, kuklią kirpyklėlę Kauno rajone, Aleksote pamėgę yra tie, kurie rūpinasi savo oda, ar reikia spręsti vieną kitą problemėlę. „Svarbiausius dalykus lemia ne išorė, o tai, kas slypi viduje“, – sako grožio terapeutės procedūras išbandę žmonės.

 

„Kobido“ veido masažas

Japonų imperatoriškas veido masažas „Kobido“ pastaruoju metu  labai vertinamas. „Galima ženkliai pagerinti odos būklę ir kokybišku, taškiniu veido masažu“, – teigia  grožio specialistė Kristina. Ji savo klientams rekomenduoja išbandyti vis labiau populiarėjantį ir daugelio pamėgtą „Kobido“ veido masažą. Tai yra japoniškomis tradicijomis paremta masažo procedūra, kuri padeda išlaikyti jaunystę, puoselėti natūralų grožį. Greitais, švelniais, smūginiais, ritmiškais pirštų prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama. Po šio aktyvaus „Kobido“ masažo pastebimas akivaizdus veido atjauninimo ir „pakėlimo“ efektas. „Kobido“ technika sukurta taip, jog masažo metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas, sumažinama jungiamųjų audinių įtampa, atjauninamos odos ląstelės, subalansuojama emocinė pusiausvyra. Procedūros metu aktyviai stimuliuojant veido taškus, teigiamai veikiami visi vidaus organai. Masažas vertinamas kaip kūno terapija, prilyginamas viso kūno masažui. „Kobido“ masažas padeda pašalinti nuovargio ir laiko žymes, atjaunėti, atgauti fizines bei emocines jėgas, kas ypač aktualu, kuomet tamsūs ir lietingi orai kelia žiemos depresiją. Šis masažas rekomenduojamas tiek moterims, tiek vyrams. Po procedūros oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė. Vienos valandos veido masažas, gali atpalaiduoti visą kūną, nuimti žmogaus įtampą, stresą. Po jo suaktyvėja kraujotaka, pasišalina iš organizmo toksinai.

 

Kardinaliai pakeitė gyvenimą

Specialistė atviravo, jog į grožio studijas pasinėrė gan brandžiame amžiuje, kuomet nutarė nebegrįžti į tikslumo reikalaujantį buhalterės darbą. „Kobido“ masažo paslapčių ji mokėsi iš unikalaus, pasaulinio lygio meistro Vipal Cohen iš JAV, kuris į Lietuvą atvyksta gana retai, jo pamokos yra pripažintos ir vertinamos, pas jį mokosi geriausi grožio terapijos specialistai.  „Kuomet į studijas pasineri trisdešimties metų, mokymai, informacija ir naujos žinios yra be galo vertingos. Prisimenu, kad su malonumu klausiau savo mokytojų žodžių vertinau tai, ko jaunystėje dažnai nepastebime. Džiaugiuosi, kad išdrįsau įgyvendinti savo svajonę, kurią supratau tik augindama vaikus.  Keičiau savo gyvenimą iš esmės, nes norėjau daryti žmones laimingais“, – pasakojo apie kardinaliai pasikeitusį savo gyvenimo būdą grožio terapeutė Kristina. Ji pasakojo pasinėrusi į „Femina Bona“ grožio studijas ir įgijusi kosmetikės - vizažistės specialybę, vėliau baigė medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos koleginių studijų programą Kauno kolegijoje ir jai buvo suteiktas grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnis ir technologo kvalifikacija. Taip pat nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Nuolat tobulina ir gilina profesines žinias.

 

Džiaugiuosi, kai grįžta

„Grožio srityje dirbu jau aštuonerius metus. Išsinuomojau sau kabinetuką, kur teikiu paslaugas. Geriausiai jaučiuosi, kuomet pavyksta įveikti tam tikrą odos bėdą, sudaryti tinkamiausią odos priežiūros planą. Kuomet matau, jog aš nepadėsiu, klientą siunčiu pas dermatologą, gydymui. Stengiuosi individualiai žiūrėti į kiekvieną žmogų, parinkti jam tinkančias veido priežiūros priemones, sudaryti tinkamiausią odos priežiūros ritmą. Į odą žiūriu, lyg dailininkas į savo paveikslo drobę. Todėl aklai procedūrų netaikau. Mano procedūros tinka ne vien moterims, jos taikomos ir vyrams, tad labai dažnai dirbu su tais, kuriems kuponus nuperka žmonos, draugės, o pamažu jau auga mano klientų karta. Dėl aknės kreipiasi paauglys, o po to ateina ir jau būdamas vyru, padrėkinti, palepinti savo odą“, – kalbėjo specialistė.

 

Kvietė dovanoti emociją

Ji džiaugėsi, kad vis populiarėja gimtadienio proga žmogui padovanoti ne daiktą, kuris tik renka dulkes stovėdamas namuose, o emociją – grožio procedūrą, kurios žmogus neužmirš visą gyvenimą. Todėl žmonės vis dažniau lepina savo artimuosius dovanų kuponais, kurie tampa įspūdinga gimtadienio dovana. Klientai yra pamėgę įvairias veido valymo, drėkinimo procedūras. Odai parenkamos liftinguojančios, jauninančios, skaistinančios, praturtintos vitaminu C kaukės. Na, o bene populiariausia, vyrų ir moterų pamėgta procedūra yra „Kobido“ masažas. Taip pat daroma depiliacija karštu vašku, antakių dažymas ir korekcija, šventinis makiažas.

 

„Labai myliu savo darbą ir siekiu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas rezultatais“, – atviravo grožio terapeutė Kristina Laisonienė.

 

 

 

 

 

 

 

KRISTINA LAISONIENĖ

Veiverių g. 21, Kaunas

Tel. +370 600 22407

laiskriste@gmail.com

www.facebook.com/grozioterapeutekristin/

https://instagram.com/grozio_terapeute_kristina?igshid=abv2y2mylbs6

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite