Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Hansa Flex“ patikimai sprendžia hidraulikos problemas

   2013-04-03

Hidrauliniai įrengimai – tarsi pramonės ar transporto raumenys. Būtent jų dėka perduodama jėga, verčianti veikti sudėtingas mašinas ir sistemas. Tų sistemų priežiūra – panašaus sudėtingumo, kaip ir gyvo organizmo, tad jam reikia patikimo prižiūrėtojo.
„UAB „Hansa Flex“ yra tas patikimas partneris, kurį išsirinkome iš svarstytų variantų. Ji mums nuolat tiekia hidraulinių žarnų antgalius ir komplektuojančias detales, kurias mes naudojame puspriekabių gamyboje, - sako Dalius Dainauskas, Utenoje įsikūrusios UAB „Umega“ gamybos valdymo optimizavimo vadovas. –Esame patenkinti bendradarbiavimu dėl kelių priežasčių. Tai partnerių operatyvumas, geras jų parduodamos produkcijos kainos ir kokybės santykis. „Hansa Flex“ darbuotojai ne vieną kartą važiavo į mūsų įmonę, kad geriau susipažintų su mūsų poreikiais, rekomenduodavo mums, kokį sprendimą geriau rinktis“.
„Mūsų įmonė jau nuo 1997 metų tiekia hidraulines žarnas bei jungtis, kitas susijusias prekes servisams, - pasakoja Rolandas Barvainis, UAB „Hansa Flex“ direktoriaus pavaduotojas. – Šiuo metu smarkiai plečiame remonto paslaugas - įsteigėme remonto padalinių tinklą“.
Remonto paslaugas įmonė pradėjo nuo žarnų, jungčių keitimo, pirmasis remonto padalinys buvo atidarytas Kaune. Vėliau imta smarkiai plėsti veiklą: pradėti remontuoti vis sudėtingesni hidrauliniai įrengimai. Tada atsirado poreikis turėti daugiau remonto padalinių – juk mašinos, kuriose plačiai naudojama hidraulika, paprastai nebūna tinkamos važiuoti didelį atstumą iki serviso – tai daugiausia specializuoti statybos, kelininkų, žemdirbių mechanizmai. Tad keletą paskutinių metų imta atidarinėti po naują servisą. Šiuo metu UAB „Hansa Flex“ jų turi šešis – be Kauno, jie dar veikia Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Mažeikiuose.
Nuo 2005 metų UAB „Hansa Flex“ pradėjo ir hidraulinių cilindrų gamybą ir remontą. Pradžioje visai Lietuvai buvo vienas padalinys Kaune, šiuo metu cilindrų remontą vykdo visi didieji įmonės padaliniai.
„Hansa Flex“ turi ir šešis specialius autobusus FLEXPRES, kurie leidžia teikti hidraulikos remonto paslaugas tiesiog gedimo vietoje. Po tokį autobusą turi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei Alytaus padaliniai.
Tokiais autobusais atvykę meistrai gali atlikti remontą tiesiog gedimo vietoje – tai labai svarbu žemdirbiams, vilkikų vairuotojams.

Nuo Jurbarko iki Vakarų Europos
„Hansa Flex“ pradėjo veiklą Lietuvoje, kai mūsų šalyje dominavo sovietinė technika, o jai nereikėjo tokio lygio hidraulikos, kokią siūlė įmonė. Bet vėliau mūsų šalies rinka evoliucionavo – įmonės įsigydavo vis daugiau vakarietiškos technikos, daugiausiai – naudotos. Naudotų mašinų hidrauliniai mazgai buvo susidėvėję, dažnai gesdavo. Tada ir paaiškėjo, kad be „Hansa Flex“ paslaugų šioje srityje išsiversti nelengva.
Pirmaisiais veiklos metais buvo įsteigti „Hansa Flex“ filialai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Paskui kasmet buvo atidaroma po 1-2 naujus filialus, ir dabar jų Lietuvoje yra 16, įskaitant tokius miestus kaip Tauragė, Jurbarkas, Rokiškis, Telšiai.
Įmonė daug dėmesio skiria prekių asortimentui. Tarp klientų paplitęs tikrai pagrįstas įsitikinimas: jei kokios nors su hidraulika susijusios prekės nerasi „Hansa Flex“, vargu ar ją rasi ir kitur. Įmonėje laikomasi taisyklės: jei antras klientas paprašė prekės, kurios nėra sandėlyje, reikia ją turėti. Be to, „Hansa Flex“ , gali atsivežti reikiamą detalę iš sandėlių kitame Lietuvos mieste. Mat paklausa įvairiuose Lietuvos miestuose šiek tiek skiriasi. Vienokia ji Vilniuje, kur savo centralizuotus užsakymus teikia „Lietuvos geležinkeliai“, kitų didelių įmonių centrinės atstovybės. Klaipėdoje ji specifinė dėl uosto poreikių, Šiauliuose – dėl to, kad aplink – žemės ūkio regionas. Be to, galima reikiamus produktus greitai atsigabenti iš milžiniškų Bremeno „Hansa Flex“ sandėlių - iš ten prekės vežamos kas savaitę. Esant ypač skubiam poreikiui, prekės siunčiamos per TNT ir Lietuvą pasiekia jau kitą dieną po užsakymo. Tai ypač aktualu tiekiant klientams įvairius sandariklius.

Hidraulika svarbi ir pramonei, ir transportui
Dar viena svarbi „Hansa Flex“ veiklos sritis - tai pramoninių hidraulinių linijų aptarnavimas. Bendrovės specialistai aptarnauja ir pneumatines pramonines linijas.
„Hansa Flex“ numačiusi ir toliau maksimaliai plėsti hidraulinių sistemų remonto ir diagnostikos paslaugas, todėl imasi ir projektavimo darbų. Pastaroji veikla labai svarbi pramonės įmonėms, dabar vis dažniau atsidarančioms biokuro katilinėms. Suprojektavus ir paleidus naujas pramonines hidraulines sistemas, reikia atlikti jų priežiūros bei techninio aptarnavimo funkcijas – reikia laiku keisti tepalus, filtrus, atlikti kitus planinius remonto darbus.
Naudotis „Hansa Flex“ paslaugomis ypač patogu įmonėms, kurių krovininiai automobiliai važiuoja į Europos Sąjungos, kitas užsienio šalis. „Hansa Flex“ yra tarptautinė įmonė, turinti daugiau kaip 400 atstovybių visame pasaulyje. Ištikus kokiai nors problemai su hidraulika, pavyzdžiui, trūkus žarnai, visų šalių atstovybės aptarnauja „Hansa-Flex“ klientus ir iš kitų šalių.

1. „Hansa Flex“ turi plačiausią hidraulikos prekių ir sistemų remonto tinklą Lietuvoje.
2. „Hansa Flex“ numačiusi ir toliau maksimaliai plėsti hidraulikos diagnostikos ir remonto paslaugas, imamasi ir projektavimo darbų.

Rolandas Barvainis
UAB „Hansa Flex“ direktoriaus pavaduotojas
Vilnius, Naugarduko g. 96, 8 5 2391442
www.hansa-flex.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2018 05 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2018. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite