Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

HAUS 38. Studija. CHEVRON.

   2019-03-27

Studijos tipo butas HAUS 38 namo 7 aukšte. Pro studijos langus – įspūdinga Kauno panorama, Neries ir Nemuno slėniai, žali šlaitai. Studijos interjeras lygiagrečiai įspūdingas vaizdams pro langus – tai tarsi miesto ir gamtos džiunglių duetas, dvelkiantis jaukia harmonija ir subtiliai minimalia prabanga.Pagrindinis studijos interjero akcentas – balkšvai šviesios ir tamsiai pilkos medienos kontrastas, kurio dėka zonuojamos studijos erdvės, suteikiama individualumo.

Virtuvės ir svetainės ribos pabrėžtos grindų pagalba, kurių motyvai persikelia ir ant sienų. Svetainės grindims pasirinktas šviesus parketas, klotas eglutės raštu. Virtuvės grindys išklotos tamsiai pilko ažuolo parketu. Jų susijungimo taškai staigūs, nevienodi, užsibaigiantys ties įvairiomis „eglės šakomis“ . Taip erdvei suteikiama dinamikos. Virtuvės zonoje esantis baras su metaline konstrukcija, „draugauja“ su šviestuvais.

Svetainės ir prieangio baldai įsilieja į bendrą interjero visumą, nereikalaudami išskirtinio dėmesio. Tai vientisa dermė, kurioje patogu ir gera būti.


Miegamajame kontrastas suteiktas pasitelkus apšvietimą. Kaip diena ir naktis. Taip pat besitęsiantis grindų motyvas, persikeliantis ir ant miegamojo sienos.


Vonia – apgaubianti jaukumu ir noru joje pasilikti daug ilgiau nei reikia. Visa vonia, išskyrus dušo zoną, išklota tamsiomis plytelėmis eglutės raštu. Taip voniai suteikiamas vientisumo ir prabangos jausmas. Dušo zona su šiltu apšvietimu, išklota medžio imitacijos plytelėmis.
+370 655 04658 

info@3dmstudio.eu

www.3dmstudio.eu 

3DMStudio Interior & Design

3dmstudio.eu

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite