Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„HEINZMANN“ LANGAI - šiluma Jūsų namams!

   2015-03-30

Ko reikia, kad namo šildymui neišleistumėte daug? Visų pirma, be abejo, kokybiškų langų. Be to, jie dar turi būti ir kokybiškai sumontuoti. Vienas be kito šie du dalykai neveikia.
|
Specialistai tikina, kad kainų skirtumas tarp gerų ir prastų langų daug mažesnis, nei nuostoliai, patiriami įsistačius nekokybiškus langus. Kokybiški langai skiriasi visais parametrais – šilumos, garso, vandens laidumu, tvirtumu bei atsparumu vėjo apkrovai.
Kaip išsirinkti gerus langų specialistus?
„Vienas iš receptų – paprastas, - sako pašnekovas. – Įmonės, kurios specializuojasi gaminti ir pardavinėti kokybiškus langus, labiau linkusios saugoti savo gerą vardą. Jos susiranda langų montavimo partnerius, kurie dirba kokybiškai. Jeigu rizikuotų dirbti su nepatikimais montuotojais, nekokybiško darbo šešėlis kristų ir ant jų pačių – ne kiekvienas klientas susigaudys, kas kaltas dėl problemos.“ Renkantis langus būtina atkreipti dėmesį ne tik į gaminių kokybę ar kainą. Pirmiausia reikia pasidomėti juos siūlančia įmone, pasiaiškinti, kur langai gaminami, kokio gamintojo profilis, ar turi gamintojo sertifikatus. „Šiuo metu netrūksta įmonių, siūlančių iš Lenkijos atvežtus ar Lietuvoje gamintus pigius, tačiau nesilaikant gamybos technologijų, pagamintus langus. Jie vizualiai beveik nesiskiria nuo pagamintų pagal reikalavimus, bet gaminio kokybės ir garantijų tiesiog nėra“, - sako Audrius Staškus, UAB „HEINZMANN“ direktorius. UAB „HEINZMANN“, to paties pavadinimo Vokietijos koncerno antrinė įmonė Lietuvoje, turi 18 metų gamybos patirtį. Jos specializacija – pačios aukščiausios kokybės, vokiškų standartų plastikiniai langai. Įmonės produkcija atitinka CE standarto reikalavimus. Vieni iš daugelio UAB „Heinzmann“ gaminių – langai iš šešių kamerų 90 milimetrų vokiško A klasės profilio „Veka Alphaline“ su termomoduliu. Klientų jau spėta įvertinti naujovė – langai ir durys iš septynių kamerų „VEKA Softline 82 MD“ (Vokietija) A klasės profilio. Profilio šilumos perdavimo koeficientas U=1.0 W/m²K. Bendras rėmo ir varčios plotis – 114 mm, profilio sienelių storis ne mažesnis nei 3 mm. Stiklo paketo storis – iki 52 milimetrų (U=0,6 W/m²K, trijų stiklų stiklo paketas, iš kurių vidinis ir išorinis stiklai yra selektyviniai, o varčios profilyje stiklo paketas įgilintas net iki 25 mm. Tai leidžia sumažinti šilumos praradimą per stiklo rėmelį. Gaminio konstrukcijoje naudojamos trys tarpinės, kurios padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes. Tai itin šilti ir kokybiški langai, tinkami pasyviems namams.Įmonė turi vieną moderniausių Lietuvoje langų gamybos linijų. Naudojame patikimus garsių Vokietijos „Siegenija-aubi“ ir Austrijos „Maco“ firmų apkaustus, „Saint-Gobain“, „Pilkington“ bei kitų žinomiausių pasaulio firmų stiklo paketus“.
1.UAB „HEINZMANN“,Vokietijos koncerno antrinė įmonė Lietuvoje,kurios specializacija gaminti vokiškus standartus atitinkančius gaminius.
2.Įmonė gamina vokiškų A klasės profilių langus:6 kamerų,90 mm“VEKA ALPHALINE‘‘su termomoduliu ir naujiena,7 kamerų‘‘VEKA SOFTLINE 82‘‘.Iš šių profilių pagaminti langai yra patys šilčiausi ir puikiai tinka pasyviam namui.Audrius Staškus
UAB „HEINZMANN“ direktorius
Didvyrių g. 3, Raudondvaris, Kauno raj.
8 698 25961, 8 37 549931
NAUJAS SALONAS - Savanorių pr. 435, Kaunas
Tel. nr.: 8 618 42607
www.heinzmann.lt, info@heinzmann.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite