Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

HIPIKA - tobulas vandens pasaulis Jūsų namuose

   2006-01-03

Vanduo ir ugnis – dvi stichijos atnešančios žmonijai daug nelaimių , bet tuo pačiu ir suteikiančios daug neišdildomų įspūdžių ir ramybę,  sukuriančios  jaukumą namuose ar darbe, puošiančios mūsų aplinką. Šaltos žiemos laikotarpiu turbūt kiekvienas su nostalgija prisimename žavingas minutes prie laužo  ant ežero kranto, o kiti grožėjimąsi jūros ar ežero gyvenimu panirus po vandeniu.
„Uždarius” dalelę vandens stichijos į akvariumą, galima susikurti jaukią aplinką ir namuose. Malonu ,grįžus po darbų,  žvarbiais žiemos vakarais pasėdėti prie akvariumo, paludariumo ar čiurlenančio kriokliuko. Taip pat labai miela sukurti ramybės kampelį darbuotojams ir svečiams įstaigoje.
Tik akvariumų specialistas gali profesionaliai įrengti akvariumą, pasiūlyti įvairius dizaino variantus, suderinti augalų ir dekoratyvinių žuvyčių rūšis, patarti įvairiais klausimais.  Šį darbą puikiai išmanantys ir fantazijos nestokojantys firmos „Hipika” specialistai pagal kliento pageidavimus gamina, įrengia ir prižiūri įvairaus dydžio, įvairiai galimų formų akvariumus, paludariumus. Ypač pravartu konsultuotis su specialistu planuojant įrengti akvariumą naujai statomame ar remontuojamame name ar bute. Taip lengviau išsprendžiamos techninės problemos , nebūna nusivylimų neišsipildžius susikurtai svajonei , kai jas vėliau  riboja praktinės  ar techninės galimybės.
„Hipikos” akvariumų konsultantai visada  pavers galimus techninius sprendimus  geriausiais grožio sprendimais akvariume. Jums beliks grožėtis raminančių vandens pasauliu Jūsų namuose.

Laukiame Jūsų užsakymų tel.: (8-37) 567 235, 567 299; mob. tel. (8-656) 37 618.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite