Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Į gimtinę grįžo steigti sporto klubo verslo

   2020-01-23

Po septynerių metų, praleistų dirbant inžineriniais matininkais Norvegijos naftos platformose, grįžę į Lietuvą broliai dvyniai Tomas ir Mantas Kliukai investavo uždirbtą kapitalą į dvi treniruoklių sales. Vieną – Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, kitą – Kaune, Jonavos g. Tai nebuvo momentinis sprendimas. Brolių žodžiais, mintį apie sporto klubą jie brandino mažiausiai penkerius metus. Norvegijoje, Stavangeryje, kur jie gyveno, treniruoklių sporto klubas nebūtų buvęs toks populiarus kaip Lietuvoje, dėl šiek tiek specifiško norvegų požiūrio į sportą – jie, pasak brolių, labiau mėgsta leisti laiką gryname ore arba renkasi grupinius užsiėmimus. Bet jei jau sportuoja – tai daro tai ištisus metus, o ne sezoniškai, kaip kartais mėgsta mūsų tautiečiai.

 

 

Lietuviški treniruokliai raumenims lavinti

Tad, tapę profesionaliais treneriais, broliai dvyniai nedaug abejodami grįžo į gimtąjį Kauną ir užpildė įrengtas „Muscle Colosseum“ sales čia pat Lietuvoje gaminamais profesionaliais Šiaulių „Atleto“ treniruokliais. Pavyzdį jie ėmė iš nedidelių sporto klubų, kur labai dažnai galima rasti net geresnius ir kokybiškesnius treniruoklius, nei stambiuose.

 

„Mes turime čia visus treniruoklius, reikalingus vystyti kūno raumenis ir dailinti linijas, ‑ teigia broliai savininkai. – Daugybė kardio treniruoklių padės atsikratyti nereikalingų kalorijų ir nepageidaujamo viršsvorio, suteiks širdžiai bei kraujo apytakos sistemai teigiamo krūvio.“

 

Lietuviški treniruokliai – funkcionalūs, ergonomiški, subalansuoti biomechaniškai ir verčia raumenis dirbti optimaliu pajėgumu. Juos galima pritaikyti bet kokio amžiaus ir svorio kategorijos lankytojui, siekiančiam rezultato. 

 

 

Profesionali priežiūra

Broliai Kliukai pasiryžę padėti tobulėti visiems – ir visiškiems naujokams, nežinantiems nuo ko pradėti, ir jau pažengusiems bei kupiniems ryžto pakeisti save. Treniruočių metu dvyniai profesionaliai prižiūri sportuojančius, išmoko juos taisyklingai atlikti pratimus, atsako į visus iškilusius klausimus, be to – pataria mitybos ir treniruočių metodikos klausimais. Įvadinė naujokų programa visiškai nemokama, o vėliau jiems, jau pažengusiems savo kūno tobulinime, sudaroma individuali treniruočių programa.

 

Atviroje salės erdvėje pakanka vietos ir grupiniams užsiėmimams, surenkant nedideles dalyvių grupes, kad kiekvienam pakaktų ir vietos, ir trenerio dėmesio.

 

„Dėmesys klientui, ‑ pabrėžia Tomas ir Mantas, ‑ yra kertinis mūsų treniruočių salės veiklos akmuo.“

 

 

Ne tik sportas, bet ir mityba

Abu “Muscle Colosseum“ sporto klubo savininkai – ir dešimčia minučių vyresnis dvynys Tomas, ir „jaunėlis“ Mantas – jau daugiau nei pusantrų metų kaip yra veganai, visiškai atsisakę gyvulinės kilmės maisto. Tačiau, kitaip nei teigia auginančių masę sportininkų tarpe paplitę stereotipai, gyvulinės kilmės baltymo netekimas nė kiek nesutrikdė jų sportinio gyvenimo. Kornelio universiteto mitybos biochemijos profesorius T. Kolinas Kempbelas, daugiau nei keturiasdešimt metų tyrinėjantis mitybos ir sergamumo sąsajas ir jas aprašęs savo knygoje "Kinijos Studija, Natūralus būdas išvengti ligų", pastebėjo, kad mityba augalinės kilmės produktais turi didesnę įtaką sveikatai, negu mityba, pagrįsta maistinių medžiagų apskaičiavimu. Be to, mokslininkas atkreipė dėmesį į sočiuosius riebalus ir cholesterolį (gyvūninės kilmės maiste), kaip lėtinių širdies ligų kaltininkus. "Nustatėme, kad ne visi baltymai turi vienodą poveikį. Kokie baltymai stipriausiai skatina vėžį? Visose vėžio vystymosi stadijose aktyviai veikia kazeinas, kuris sudaro 87% karvės piene esančių baltymų. O kokie baltymai vėžio neskatina? Šiuo atžvilgiu saugūs yra augalinės kilmės baltymai, įskaitant esančius javuose ir sojose. Tokios išvados meta iššūkį labiausiai puoselėtoms mitybos teorijoms."

 

Tai kodėl visais laikais yra skatinama neabejoti gyvūninės kilmės baltymais? Atsakymas paprastas: tai būtų reiškę visos gyvūninės kilmės maisto pramonės žlugimą.

 

 Veganiško gyvenimo būdo privalumais sportininkams džiaugiasi ir Mantas Kliukas, besitreniruojantis net 10-14 kartų per savaitę: „Perėjus prie augalinės mitybos, dingo mieguistumas, pagerėjo savijauta, miegas, greičiau atsigaunu po treniruotės, traumų, greičiau gyja žaizdos“.

 

Tačiau, nugalėję standartiškai visiems neofitams kylantį norą kuo plačiau paskleisti savo gyvenimo būdą, į treniruoklių salę sportuoti ateinantiems klientams jie savo mitybos neperša. Kita vertus, nehiperbolizuoja ir baltymų reikšmės sportuojančio žmogaus mityboje bei, paprašyti mitybos konsultacijos, rekomenduoja atkreipti dėmesį į augalinės kilmės maisto kiekį racione.

 

Veganiškumas – tai toli gražu ne vienintelis bruožas, išskiriantis brolius Kliukus iš kitų profesionalių trenerių. Jie dar kuria bei parduoda ir sportinę bei laisvalaikio aprangą su originaliu “Muscle Colosseum” prekės ženklu – džemperius, marškinėlius, kelnes, kepures bei kitus aksesuarus.

 

 

 

SPORTO KLUBAI “MUSCLE COLOSSEUM”

Jonavos g. 260, Kaunas

Draugystės g. 13, Elektrėnai

Tel. +370 670 86010, +370 683 54244

El. p. muscle.colosseum@gmail.com

www.musclecolosseum.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite