Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Į ką atkreipti dėmesį renkantis automobilių elektroninės dalies servisą?

   2020-11-09

Inovatyviame amžiuje autoelektronikos paslaugų servisai yra itin aktualūs. Šiuolaikinio, modernaus automobilio aptarnavimui reikalingas patyręs šios srities specialistas, galintis diagnozuoti gedimus, remontuoti pagrindines elektronikos sistemas, gebantis analizuoti komforto ir saugos sistemas. Tačiau automobilių elektroninės dalies servisų pasiūla yra itin gausi, tad kaip išsirinkti Jūsų lūkesčius atitinkantį autoservisą? Patirtimi dalinasi penkerius metus šioje srityje dirbantis verslininkas UAB „Autoinovacijos“ direktorius Linas Tuskevičius.

 

 

Pigiau – tikrai nereiškia geriau

Atkreipkite dėmesį į kainą ir atitinkamai galėsite vertinti kokybę – pataria L. Tuskevičius. Paslaugos kaina turi daug sudedamųjų: tai ir konkrečios paslaugos suteikimas, modernios, naujos įrangos naudojimas, patikimų detalių pirkimas, kokybiškų darbo priemonių bei produktų pasirinkimas, savo srities specialistų samdymas, mokestinių prievolių valstybei laikymasis ir t.t. Tokiu atveju, klientai gauna kokybišką paslaugą, tampa socialiai atsakingesni bei prisideda prie bendro pridėtinės vertės kūrimo.

 

Kokybiškos priemonės – geresnis rezultatas

Renkantis autoservisų paslaugą taip pat svarbu, kokią įrangą, programas jie naudoja. „Mūsų servise dirbama tik su kokybiškomis, esant poreikiui, serverinėmis, „online“ tipo programomis, priemonėmis ir produktais, todėl klientui nereikės kelis kartus mokėti už tą pačią paslaugą,“ – sako L. Tuskevičius. Pateikdamas pavyzdį akcentuoja, jog diegiant aukštos kokybės parkavimo sistemą ir po kažkurio laiko prireikus ją remontuoti, užtektų keisti kažkurį vieną komponentą, bet ne absoliučiai visą sistemą, pigaus varianto atveju.

 

 

Atsakingi, savo sritį išmanantys specialistai

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į servise dirbančių darbuotojų kvalifikaciją. Visi specialistai turi atitinkamą aukštąjį išsilavinimą bei pakankamą praktinės patirties bagažą. „Atlikdami automobilio diagnostiką, mes ne tik „ištriname“ klaidas, tačiau pasiaiškiname, ar nėra „vidinių“ ar užslėptų klaidų, kurių automobilio prietaisų skydelis gali ir neindikuoti. Be to, stengiamės kuo išsamiau jas paaiškinti, patariame bei pateikiame rekomendacijas, į ką dar vertėtų atkreipti dėmesį eksploatuojant konkretų automobilį, – pasakoja Linas T., – Jaučiame moralinę atsakomybę, kad klientai išvyktų gavę kuo išsamesnę informaciją jiems aktualiais klausimais“.

 

 

UAB „Autoinovacijos“ labiausiai specializuojasi į vokiškų automobilių gamintojų elektroninės dalies remontą, tačiau neapsiriboja vien jais, nesvetimi ir japonų ar amerikiečių gamintojų modeliai. Įmonėje dirba autoelektrikai, kurių kiekvienas yra tam tikros specifikacijos specialistas, nuolat gilinasi į savo darbą, atnaujina žinias, plečia akiratį. „Platesnis požiūris, pricipai, nuostatos ir maksimalus atsakomybės siekis duoda rezultatų – mumis pasitiki privatūs asmenys ir įmonės, be to, teikiame paslaugas autoservisams, kurie neturi galimybių pasiūlyti autoelektronikos paslaugų ir visada esame pasiruošę bendradarbiauti, ne konkuruoti, o pateikti kokybiškos paslaugos modelį, – džiaugiasi įmonės vadovas, – Tai rodiklis, kad esame vertinami ir patikimi“. Be viso to, įmonė taiko lanksčią kainodaros sistemą, savo atliktoms paslaugoms suteikia garantiją, vertina lojalumą.

 

UAB „AUTOINOVACIJOS“

Autoelektronikos paslaugos

Direktorius Linas Tuskevičius

Draugystės g. 19/ Technikos g., Kaunas

Tel. +370 617 55000Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite