Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Į kovą su spuogais – galingos, bet švelnios rūgštinės priemonės

   2020-01-24

Anot kosmetologės Alinos Saliamonienės, šiuolaikinis jaunimas ima bręsti daug anksčiau, todėl, natūralu, anksčiau jaunuolius pradeda varginti ir veido odos estetinės problemos – didžiausia iš jų – jaunatviniai spuogai (aknė, lot. acne vulgaris). Daugiau nei 20 metų medicinos srityje dirbusi kosmetologė tikina, kad kai kurių jaunuolių aknė tokia aštri, jog populiarios kosmetinės priemonės arba dietos jiems gali būti absoliučiai neveiksmingos ir ragina šią problemą spręsti kompleksiškai: veido odos priežiūrai naudoti teisingai parinktą kosmetiką, o sunkiais atvejais yra būtinas dermatologų paskirtas gydymas. 

 

 

A. Saliamonienės teigimu, sergančių akne amžius jaunėja, nes jaunėja ir vaikų lytinio brendimo amžius. Todėl, anot kaunietės, pirmieji aknės požymiai gali pasirodyti jau ir vienuolikmečiams.

 

„Dar viena problema yra tai, kad pasibaigus brendimo laikotarpiui, aknė nebūtinai pasitraukia. Negydoma aknė praeina savaime, tačiau yra didelė tikimybė, kad aknė išplis, pradės formuotis cistos, kurioms gali prireikti net chirurginio gydymo. Kosmetologo darbas yra padėti išvengti sunkių aknės pasekmių: odos randėjimo ir po uždegiminių pigmentacijų“, – tikino pašnekovė.

 

Nors A. Saliamonienė džiaugiasi, kad šiuo metu atsiranda vis daugiau efektyvių, neinvazinių odos gražinimo procedūrų, tačiau pabrėžia, kad darbas, kovojant su akne, turi vykti ne tik kosmetologo kabinete, bet ir kliento namuose:

 

„Didžiausias indėlis, gydant spuogus, yra teisinga veido odos priežiūra namuose. Tai, visų pirma, kruopštus veido prausimas ir drėkinimas. Teisingai parinktas veido prausiklis ir odos priežiūros priemonės tikrai pagerina odos būklę ir gydant aknę, padeda išvengti pasekmių  odos randėjimo ir pigmentacijų. Būtent kosmetologas, įvertinęs odos būklę, tinkamai parinks šias priemones ir sudarys odos priežiūros planą. Taip pat į kosmetologą vertėtų kreiptis, norint kontroliuoti problemos paūmėjimą procedūromis“, – pokalbį apie spuoguotos odos priežiūrą tęsė A. Saliamonienė.

 

Pasak moters, ypatingai gerų rezultatų galima pasiekti kosmetologo kabinete atliekant rūgštines veido procedūras, o namuose naudojant tos pačios linijos veido odos priežiūros priemones, tokiu būdu išlaikant procedūrų tęstinumą.

 

„Šiuo metu savo darbe naudoju ir klientams naudoti namuose rekomenduoju „PHformula“ kosmetiką ir galiu pasidžiaugti puikiais rezultatais“, – teigė pašnekovė.

 

Pasitelkdama minėtas priemones, A. Saliamonienės aknės kamuojamiems klientams atlieka ypač veiksmingą kontroliuojamojo cheminio odos atnaujinimo procedūrą, kurios metu pašalinamas viršutinio negyvų odos ląstelių sluoksnis, rūgštinama odos terpė, kas stabdo infekcijų plitimą.

 

„Noriu pabrėžti, kad šios rūgštys nesukelia odos pleiskanojimo arba eksfoliacijos (žuvusių audinių atsiskyrimo dideliais lopais – red. p.), odos sausėjimo ir kitų po procedūrinio gijimo laikotarpio estetinių nepatogumų“, – pridūrė kosmetologė.

 

 

KOSMETOLOGĖ ALINA SALIAMONIENĖ

Tel. +370 630 56661

www.facebook.com/alina.kosmetologe/

 

Grožio studija „Mi“

Kiečių g. 77-1, Kaunas (Aleksotas)

 

Grožio studija „Efecto“

Savanorių pr. 60, Kaunas

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite