Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Į Lietuvą atkeliauja korėjietiškos statybinės technikos lyderiai

   2020-03-30

Kovo 12 d. bendrovė „Intrac Lietuva“, tiekianti mūsų šaliai  sunkiąją vikšrinę ir ratinę savaeigę techniką, skirtą miško ruošai, statybai, kasybai, krovai, kelių tiesimui ir žemės ūkiui,  savo atstovybėje Kaune surengė Pietų Korėjos korporacijos „Doosan“ specialiosios statybinės technikos pristatymą. Korporacija „Doosan“ – tai viena iš tarptautinių kompanijų-lyderių, jau daugiau nei šimtmetį kurianti, gaminanti ir parduodanti nedidelę, bet galingą specializuotą statybinę techniką.

 

Pasaulio lyderių dešimtuke

Įkurta 1896 m. kaip paprasta technikos parduotuvė, nuo 2000 m. būdama koncerno „Daewoo Heavy Industries Co., LTD“ dalimi bendrovė įgavo didelę laisvę ir, 2007 m. apjungusi visą savo gaminamą techniką po „Doosan“ prekiniu ženklu, dar po dviejų metų prijungė žinomą Amerikos kompaktinės statybinės technikos gamintoją „Bobcat“. Tuomet bendrovė tapo holdingu ir pradėjo sėkmingai konkuruoti su tokiais pasaulyje gerai žinomais gigantais kaip „Caterpillar“ ir „Komatsu“.

 

„Doosan Equipment“ statybinę techniką gamina didžiulės gamyklos Pietų Korėjoje ir Belgijoje. Jų produkcija laikoma viena iš geriausiai pritaikytų eksploatacijai gana specifinėmis mūsų klimato sąlygomis. Bendrovė „Intrac Lietuva“, tampanti oficialiu šio prekinio ženklo atstovu Lietuvoje, ne tik pardavinės „Doosan“ statybinę techniką, bet ir teiks jai garantinę bei pogarantinę priežiūrą, o taip pat prekiaus ir atsarginėmis dalimis.

 

Vikšriniai ekskavatoriai – dėmesio centre

„Ypatingai daug dėmesio skiriame „Doosan“ vikšriniams ekskavatoriams, - teigia bendrovės atstovai, - komplektuojamiems korporacijos užpatentuotais varikliais su mechanine įpurškimo valdymo sistema, kas garantuoja ypatingą eksploatavimo patikimumą ir minimalias sąnaudas techninei priežiūrai.“ Tokie vikšrinių ekskavatorių varikliai visiškai atitinka EPA Tier-4 и Euro-4 standartus.

 

Visuose modeliuose įdiegta elektroninės kontrolės sistema E-POS, skirta stebėti ir valdyti technikos funkcionavimą. Tai savotiškas „Doosan“ ekskavatoriaus smegenų centras, parūpinantis nenutrūkstamą apsikeitimą duomenimis tarp hidraulikos ir variklio skyriaus, paprastą operacijų valdymą, o taip pat galimybę pasirinkti funkcionavimo režimą, automatinį varikio apsukų sumažinimą siekiant maksimalios degalų ekonomijos, tepalų keitimo ir techninės priežiūros terminų sekimą bei dar daug kitų funkcijų, naudingų operatoriui ir padedančių padaryti darbą ekskavatoriumi kuo efektyvesniu.

 

Unikalūs „Doosan Equipment“ inžinierių sprendimai, įkūnyti šių ekskavatorių konstrukcijoje, ir daugybė kitų vikšrinių ekskavatorių privalumų suteiks jiems populiarumo Lietuvos rinkoje. „Doosan“ ekskavatoriai labai sėkmingai eksploatuojami daugelio pasaulio šalių statybvietėse, atlaiko net ekstremalias klimato sąlygas ir, kas aktualu siekiantiems kuo efektyviau paskirstyti eksploatacijos sąnaudas, nėra ypatingai priklausomi nuo naudojamo kuro kokybės.

 

Apžiūrėti, išmėginti ir išmokti

„Lietuvoje siūlomos statybinės produkcijos asortimente dar yra šiokių tokių spragų, - teigia Carlas Leijonhielmas, koncerno „INTRAC“ generalinis direktorius, - ir itin kokybiški „Doosan“ produktai atliks didžiulį vaidmenį jas užpildant.“

 

Bendrovės „Intrac Lietuva“ Kauno padalinyje Sandraugos g. 36 įvykusiame renginyje turėjo dalyvauti ne tik prekės ženklą atstovauti teisę įgiję bendrovės darbuotojai, bet ir iš Pietų Korėjos atvykę koncerno atstovai bei įmonės „Doosan Infracore“ Europos padalinio vadovas. Deja, pasaulį sparčiai apimanti koronaviruso „Covid-19“ epidemija bei susiję su ja kelionių apribojimai paveikė ir renginio organizatorių planus. Koncerno atstovai iš Pietų Korėjos negalėjo atvykti į renginį dėl paskelbto karantino, tačiau atsiuntė savo sveikinimus bei video įrašą, kuriame pristatė naujausius „Doosan“ produkcijos modelius: ratinį ekskavatorių DX 170, vikšrinį ekskavatorių DX 225 ir frontalinį krautuvą DL 420. Ilgalaikio bendradarbiavimo sutarties tarp koncerno „Doosan“ ir trimis Baltijos šalimis pasirašymo proga į statybinės technikos pristatymą ši technika buvo išsiųsta anksčiau ir spėjo pasiekti Lietuvą. Renginio metu ji buvo demonstruojama atviroje aikštelėje visiškai pasiruošusi darbui, kad pageidaujantys lankytojai galėtų ją ne tik apžiūrėti, bet ir čia pat išmėginti. Iš lankytojų skaičiaus buvo akivaizdžiai matyti, kad „Doosan“ prekės ženklas Lietuvoje yra žinomas ir jo statybinė bei žemės ūkio technika lietuvių buvo labai laukiama.

 

Siekiant dar didesnės informacinės sklaidos, bendrovėje bus organizuojami teoriniai ir praktiniai mokymai šios specializuotos statybinės ir krovos technikos operatoriams. Priklausomai nuo mašinos techninių savybių ir operatoriaus darbo patirties, paruošiama individuali mokymų programa. Bendrovės darbuotojai, siekdami laikyti ranką ant visų technikos naujovių ir inovacijų pulso, nuolat lankosi specializuotos statybinės technikos gamintojų gamyklose ir grįžta iš jų nešini naujausiomis žiniomis, kurias su malonumu perduoda visiems, trokštantiems įsigyti statybinės technikos bei išmokti efektyviai ir rezultatyviai ja naudotis.

               

 

 

UAB „INTRAC LIETUVA“

Ušos g. 2, Vilnius

Tel. +370 5 2132248

 

Sandraugos g. 36, Kaunas

Tel. +370 37 488394

 

Liepų g. 68A, Klaipėda

Tel. +370 46 254580

 

Pramonės g. 12, Panevėžys

Tel. +370 45 509319

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 10 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite