Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Į pagalbą vertinantiems amerikietišką vairavimo kokybę

   2015-10-06

Amerikietiški automobiliai vertinami dėl aukšto komforto lygio, gausios įrangos, galingų variklių bei paprasto ir patogaus valdymo. Nors šios savybės lietuviui imponuoja ne visuomet, Jungtinėse Valstijose pagamintus automobilius remontuojančio „MK Serviso“ vadovo Kęstučio Grajausko teigimu, nemažai šių mašinų gerbėjų yra ir mūsų šalyje.
„Paprastai amerikietiškus automobilius renkasi tie, kuriems rūpi patogumas. Vairuotojus žavi didelio darbinio tūrio galingi benzininiai varikliai, patvarios bei masyvios važiuoklės, o komfortu ir privalumų gausa šiems automobiliams dažniausiai neprilygsta dauguma europinių modelių“, - amerikietiškos transporto technikos privalumus vardijo K.Grajauskas. Specialisto teigimu, nors amerikietiški automobiliai savo inžineriniais sprendimais kiek skiriasi nuo kitų šalių gamintojų, sukaupta ilgametė patirtis dažnai leidžia priimti optimalų ir kur kas greičiau vartotoją patenkinantį problemos sprendimo būdą. „Dažnai nutinka taip, kad diagnozavus vienokį ar kitokį automobilio gedimą vairuotojas priverstas yra laukti, kol nauja tokia pat detalė bus atgabenta iš užsienio šalių. Mūsų ilgametė patirtis dirbant su Jungtinėse Valstijose pagaminta technika leidžia pasiūlyti patį optimaliausią ir efektyviausią sprendimą, tad klientams paslauga suteikiama kur kas greičiau ir operatyviau. Specializuojamės remontuodami automobilių važiuokles, sankabas bei variklius, taip pat atliekame stabdžių ar kuro sistemų diagnostiką ir remontą, tvarkome duslintuvų ir dujų išmetimo sistemas, starterius, generatorius ir automobilių elektros įrenginius“, - vardijo K.Grajauskas. „MK Servisas“ remontuoja tiek iš kitos Atlanto pusės pagamintus automobilius, tiek tuos, kuriais jau keletą metų važinėja europiečiai. „Bendradarbiaujame su tiesioginiais atsarginių detalių tiekėjais, tad galime pasiūlyti automobilių dalis už geriausią kainą“, - pabrėžė pašnekovas. Pageidaujamą dalį „MK Servisas“ gali pristatyti visoje Lietuvoje, o reikalui esant prekes siunčia į Angliją, Norvegiją, Daniją, Švediją bei kitas ES šalis. „MK Servise“ didelis dėmesys skiriamas ir klientų aptarnavimui. K.Grajauskas teigia, jog stengiasi daryti viską, kad patogų vairavimą vertinantys vairuotojai komfortą jaustų ir patikėję savo techniką serviso specialistams. „Iš savo klientų esu girdėjęs nemažai būgštavimų, kad dažname servise norint pasitaisyti automobilį reikia laukti keletą dienų. Mes to stengiamės išvengti. Tvarkome tik tuos automobilius, kuriuos tuo metu turime autoservise. Iš karto žmogui pasakome, kada automobilis bus pataisytas, kad vėliau nebūtų nusivylimų ir nereikėtų laukti“, - darbo metodais dalijosi K.Grajauskas.
1. „MK Servisas“ teikia pilną amerikietiškų automobilių techninį aptarnavimą. Serviso meistrai remontuoja važiuokles, variklius, sankabas, prekiauja naujomis įvairių gamintojų automobilių dalimis.
2. Įmonė bendradarbiauja su tiesioginiais atsarginių detalių tiekėjais, tad gali pasiūlyti geriausio gamintojo atsargines dalis už geriausią kainą.

Kęstutis Grajauskas
UAB „MK Servisas“ vadovas
H. ir O. Minkovskių g. 73e, Kaunas
+370 686 33507
www.mkservisas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite