Nors iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad automobilių stiklai yra skirti apsaugai nuo lietaus ar vėjo, tačiau specialistai tvirtina, kad jų funkcija daug platesnė. Technologijos nuolat tobulėja, todėl automobilių stiklai jau tampa ir kėbulo dalimi, didinančia automobilio konstrukcijos tvirtumą ir atsparumą. Be to, vairuotojas turi gerai matyti, kelią, todėl svarbu, kad stiklas nebūtų pažeistas.

Ypač svarbu, kad kokybiškas būtų priekinis automobilio stiklas. Subraižytas, įskilęs ar išsilaminavęs stiklas trukdo matomumui ir padidina avarijų riziką. Be to, priekinio stiklo įtvirtinimo kokybė avarijos metu lemia oro pagalvių veikimo efektyvumą, todėl svarbu, kad jo remontu ar keitimu pasirūpintų tik patyrę meistrai.

Bendrovės „Autoglass Service“ vadovas Vytautas Rupeika teigia, kad net ir nežymiai pažeidus stiklą svarbu nedelsti ir kreiptis į savo darbą išmanančius specialistus. Net ir tuo atveju, jei važiuojant į stiklą atsimušė akmenukas ar atsitrenkė paukštis ir iš pirmo žvilgsnio didelės žalos nepadarė, vis tiek derėtų pasikonsultuoti su serviso darbuotojais, ar galima toliau automobile eksploatuoti, nerizikuojant savo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Gali būti, kad vos matomai pažeistas stiklas gali įtrūkti, jei automobilis smarkiau pasikratys važiuodamas per duobę.


Svarbu žinoti, kad priekiniai stiklai yra laminuoti, todėl atsparūs dūžiams. Dėl šios priežasties kai kuriais atvejais stiklo kitimo galima išvengti, užtenka jį suremontuoti. Tuo metu šoniniai ir galiniai stiklai gamin ami iš grūdinto stiklo, kuris nuo smarkaus smūgio gali sutrupėti į smulkias daleles. Todėl tokie stiklai, net jei tik įskilo, yra ne remontuojami, o keičiami naujais.

„Klientams svarbu žinoti, kad stiklo remonto ar keitimo atveju nebūtina varyti automobilio į servisą. Mūsų kompetentingų specialistų komanda orientuojasi ne tik į kokybišką, bet ir operatyvų darbą, todėl gali atvykti į nurodytą vietą ir stiklus pakeisti arba suremontuoti. Autostiklų keitimas bus neišvengiamas, jei pažeidimas yra didelis ir jo pataisyti nebeįmanoma.“ – sako V. Rupeika.

Jis teigia, kad pakeisti ar suremontuoti automobilių stiklus jo vadovaujamos įmonės specialistai gali viskam: visų markių lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkiajam transportui, autobusams ar net troleibusams. Autostiklų keitimas atliekamas naudojantis pažangia technika ir aukščiausios kokybės medžiagomis.

 

 


 

 

UAB “AUTOGLASS SERVICE”
Direktorius Vytautas Rupeika
Lygioji g. 3A, Kaunas
Tel.: +370 698 74245

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/i_vos_iskilusi_ar_subraizyta_stikla_ranka_numoti_nereiketu/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.