Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Idėjos šventėms” – kad Jūsų šventė sužėrėtų

   2009-05-25

Norite šventės, kuri būtų ne tokia, kaip kitos? Norite, kad būtų ką prisiminti, o ne vargus ją organizuojant? O gal nežinot ką padovanoti?

Tada Jums gali padėti „Idėjos šventėms” . Čia verta kreiptis tada, kai norite sukurti jaukią, kamerinę šventę – tokią nedidelis kolektyvas gali surengti nuo pradžios iki galo.

„Idėjos šventėms” yra labai mėgstamos vestuves atšokti planuojančių žmonių. Vestuvėms, kaip ir bet kuriai kitai šventei, reikia daug dalykų, apie kuriuos net nepagalvosi, jei nesusidūrei su jų organizavimu. Viskas prasideda nuo geros, originalios idėjos. Tokia šventės idėja, tapusi scenarijumi, išmanančiose rankose gali paversti šventę žėrinčia. Tam, kad būtų galima tokią idėją įgyvendinti, reikia daugelio mielų smulkmenų. Sutikite, reikia geros fantazijos, išmanymo  ir  nemažai darbo , kad tos smulkmenos taptų mielomis.

„Idėjos šventėms”, jei norite, gali Jums sukurti visą šventę – nuo pradžios iki galo, o gali pateikti ir paruošti atskirus fragmentus. Tai gali būti bet kas. Pavyzdžiui, stalo kortelė, originalus sveikinimas, paruoštas ant puošnaus lapo, reikalui esant, sklandžiai sueiliuotas. Originali ir nebanaliai supakuota dovana jubiliejaus proga. Gali būti net pati dovanos idėja.

 Nestandartinės gyvų gėlių puokštės. Iš gyvų gėlių čia Jums gali pagaminti netikėčiausių dalykų – nuo  šuniuko iš gėlių iki jaunosios puokštės ar automobilių papuošimo, floristinio interjero dekoro ar net laidotuvių krepšelio.

Čia galite rasti  kaukių ir idėjų teminiams vakarėliams. Kaukės vaikams ir suaugusiems gaminamos pagal užsakymus. „Idėjos šventėms” Jums pagamins originalių aksesuarų, papuošalų.

Čia galite šventei išsinuomoti staltieses, įvairių spalvų kėdžių apmušalus bei kaspinus.

Visko iš anksto nepapasakosi. Kiekvienu atveju “Idėjos šventėms” pagalvos, kuo konkrečiai gali pradžiuginti ir nustebinti kiekvieną žmogų. Viskas bus priderinta konkrečiai šventei, todėl tai visada unikalu. Visa tai daroma be tarpininkų, padidinančių paslaugos kainą. „Idėjos šventėms” yra kolektyvas , kuriam organizuoti ir puošti šventes - tikras pašaukimas. Be to, čia gerai žinomi profesionaliai ir iš širdies dirbantys vedėjai, muzikantai, kuriuos “Idėjos šventei” esant reikalui gali rekomenduoti.

„Idėjos šventėms” rengė ir ištisas kamerines įmonių šventes, o didesnėms šventėms gali pasiūlyti originalius akcentus, kurių kitur nerasite.

„Idėjos šventėms” turi dar vieną sugebėjimą –  tiesiog pajausti, ko užsakovui reikia, net tada, kai jis negali savo norų tiksliai apibūdinti. Tai vieta, į kurią žmonės ateina, kai nori  ką nors nustebinti ar sukurti nepaprastą, originalią, įsimintiną ir jaukią šventę.

 

„Idėjos šventėms”
M. Daukšos g. 18, Kaunas
Mob. tel.: 8 686 37715
jandrazok@yahoo.com
www.idejossventems.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite