Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Įmonės sėkmė prasideda nuo tinkamai parengto projekto

   2019-05-24

Daugelis įmonių, gaminančių įvairią produkciją, jos realizavimui renkasi užsienio rinkas. Tačiau tam, kad gaminys būtų sėkmingai parduotas, būtina įrodyti, kad jis atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus ir yra saugus, todėl būtina jį sertifikuoti. Tačiau sertifikavimui dažnai reikia paruošti gaminio techninį projektą, o tai gali atlikti licencijuoti projektavimo specialistai.

 

 

 

Turi atitikti ES keliamus reikalavimus

Mažosios bendrijos „Pramonės inžinerija“ generalinis direktorius Mindaugas Girčius teigia, kad eksportuojančioms į Europos Sąjungos rinkas įmonėms būtina parengti projektus, kurie atitiktų visus keliamus kokybės reikalavimus. Tų reikalavimų yra labai daug, jie priklauso nuo veiklos srities ir konkretaus gaminio.

 

Daugeliu produktų prekiauti Europos ekonominėje erdvėje galima tik tada, kai jie yra pažymėti ženklu CE. Šis ženklas – tai įrodymas, kad gaminys atitinka visus ES keliamus reikalavimus kokybei, saugumui, sveikatai ir aplinkai. Tam, kad produktas galėtų būti paženklintas CE ženklu, būtina parengti techninių dokumentų rinkinį, todėl daugelis įmonių be projektuotojų pagalbos neišsiverčia.

 

„Mūsų projektuotojai yra licencijuoti ir gali paruošti brėžinius bei skaičiavimus pagal ES galiojančius standartus ir normas. Pasinaudoję mūsų paslauga, gamintojai gali kreiptis į sertifikuojančią įmonę, o tada jau tiekti savo gaminius Vakarų rinkoms“, - sako M. Girčius. „Pramonės inžinerijos“ specialistai gali parengti ne tik bet kokio metalo gaminio projektą, bet ir pastatų, inžinerinių statinių statybos, remonto, rekonstruojamų statinių konstrukcijų projektus.

 

Aukšti reikalavimai kokybei ir Lietuvos rinkai

Be abejo, ne visos įmonės savo veiklą orientuoja į Vakarus, kai kurios iš jų savo gaminius ar paslaugas siūlo išskirtinai Lietuvos rinkai. Tačiau tai nereiškia, kad požiūris į kokybę dėl to tampa atsainesnis, ES reikalavimai galioja ir vietos rinkai.  

 

„Pramonės inžinerijos“ specialistai, sukaupę didelę inžinerinių ir kitų statinių projektavimo patirtį, ne tik parengia kokybiškus konstrukcijų projektus, bet ir vykdo jų priežiūrą, dalyvauja eigoje nuo pat techninio projekto parengimo iki jo vykdymo užbaigimo.

 

Statybų rinkoje labai svarbu kokybiškai suprojektuoti konstrukcijas, nuo kurių priklauso pastato kokybė ir ilgaamžiškumas.

 

 

Rusijos gamintojai projektuotojų ieško Lietuvoje

Pastaruoju metu savo gaminių realizavimui rinkų Europoje ieško ir gamintojai iš Rusijos bei kitų trečiųjų šalių. Techninių dokumentų, reikalingų gaminio sertifikavimui, parengimui jie dažnai renkasi Baltijos šalis. Užsakovų iš Rusijos pastaruoju metu nemažai sulaukia ir „Pramonės inžinerijos“ projektuotojai.

 

„Pasinaudoję mūsų paslauga jie gali sertifikuoti savo gaminius. Neseniai atlikome siloso talpyklų skaičiavimus pagal ES normas. Su šiuo projektu užsakovas kreipėsi į sertifikuojančią įmonę ir išsiuntė savo gaminį į Vokietiją. Esminis dalykas, dėl kurio klientui iš Rytų yra paranku dirbti su mumis yra tas, kad mes suprantame jų normas bei skaičiavimus ir žinome, kokie reikalavimai gaminiui keliami Europoje“, - sako „Pramonės inžinerijos“ vadovas.

 

Jis teigia, kad lengvesnį  susikalbėjimą su klientu iš dalies lemia ir šiokie tokie mentaliteto panašumai. Be to, dalis projektavimo darbų, užsakovo pageidavimu, atliekami ir Rusijos rinkai, kur galioja rusiški techniniai standartai. „Tai aš manau, kad mes galime lengviau susikalbėti, nei projektuotojai iš Vakarų šalių, kurie yra nutolę nuo rusiško mentaliteto, be to, neišmano ir Rusijoje galiojančių techninių dalykų. Dalis medžiagų konkrečiam gaminiui yra iš Rusijos ir ten kartais būna tokių „silpnų vietų“, kurias mes padedame sutvarkyti. Pavyzdžiui, jei gaminiui naudojamas Rusijoje pagamintas metalas, reikia išmanyti tas medžiagas, sugebėti palyginti ir viską parengti taip, kad gaminį būtų galima be kliūčių sertifikuoti“, - sako M. Girčius.

 

Projektų rengimui naudojamos specializuotos skaičiavimo programos kaip Scia Engineer, beiinformacinio modeliavimo programos – Tekla, Allplan engineering, kurios padeda projektą parengti preciziškai, iki paskutinio varžto. Užsakovas nuo pat projekto pradžios gauna daug vertingos informacijos apie inžinerinius sprendimus, kuriais galima pasiekti aukštesnius ekonominio, energetinio ir aplinkosauginio efektyvumo standartus, optimaliai panaudojus planuojamas investicijas.

 

 

 

MB „PRAMONĖS INŽINERIJA“

K. Petrausko 19a, 311kab., Kaunas

Tel. +370 640 28889

El. p. info@pramonesinzinerija.lt

www.pramonesinzinerija.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite