Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Individuali baldų gamyba – kaip pasirinkti profesionalus?

   2018-03-26

Gaminant baldus pagal užsakymą, galima pasirinkti tiek medžiagą, tiek spalvą, tiek dizainą, tačiau su tuo nesusidūrusiems išsirinkti gali būti sunku. Baldai nėra greitas pirkinys, investicija į juos ilgalaikė, todėl prieš juos gaminant, vertėtų negailėti laiko ir pasikonsultuoti su profesionaliais gamintojais. Jie padės įgyvendinti lūkesčius, tačiau kaip atskirti tikrai gerą gamintoją?

Profesionalus gamintojas papasakos apie medžiagas

Besikreipiant į profesionalus galima (ar net reikia) drąsiai jų klausinėti apie medžiagas, iš kurių bus gaminami jūsų namų baldai. Geras baldų gamintojas, įsiklausęs į poreikius patars kokią žaliavą rinktis. „Pati populiariausia ir pigiausia baldinė medžiaga yra laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP). Taip pat baldai gaminami iš dulkių plokštės (MDF), kurią galima dažyti įvairiomis spalvomis. Gaminti baldus iš medžio drožlių plokštės, dengtos natūralios medienos lukštu“- pasakoja UAB „EPO baldai“ komercijos direktorius Paulius Puodžiukaitis. Gaminant baldus patariama netaupyti daugiausiai naudojamiems baldų elementams: „Pagrindiniai gendantys elementai yra vyriai, bėgeliai, stalčių mechanizmai, briaunų užklijavimas. Jeigu furnitūra sugenda ar lūžta, baldas išsikraipo ir tampa nebenaudojamas, todėl šiuo klausimu vertėtų pasitikėti specialistais ir leisti profesionaliai patarti, kad nereikėtų už tą patį baldą sumokėti du kartus“- priduria UAB „EPO baldai“ direktorius Edvinas Serbentas.

„Kaip jau buvo minėta, pigiai ir kokybiškai nebūna, tačiau tai nereiškia, kad visur būtina rinktis tik brangiausias medžiagas, pvz.: sandėliuke, kur guli nelabai reikalingi daiktai, ko gero neverta statyti prabangios spintos. Geriau investuoti į kasdien naudojamus baldus, tarkim stumdomas spintas, kuriomis naudojamasi kasdien“- pataria Edvinas.


Geras gamintojas – išnaudos turimą erdvę ir pritaikys dizainą

Anksčiau, daugybė namų buvo statomi pagal tam tikrus standartinius išmatavimus ir baldus buvo galima tiesiog nusipirkti perdaug nesijaudinant, kad jie netiks. Dabar, išplanavimai keičiasi. Žmonės renkasi įvairias erdves ir skirtingus dizainus, todėl individualiai užsisakę baldus, galėsite būti tikri, kad kiekvienas namų centimetras bus išnaudotas tinkamai ir praktiškai. Individualus baldų projektavimas ir gamyba, net ir mažose erdvėse, gali sukurti puikų namų įvaizdį. Gaminami baldai pritaikomi prie bet kokių formų, nišų, kolonų ir pan.  Edvinas Serbentas pasakoja, kad profesionaliai patarti galima atvykus į vietą: „Suderinus laiką su klientu galime atvykti į objektą, išmatuoti erdvę, parodyti galimus medžiagų pavyzdžius ir suteikti dizainerio konsultaciją. Geriausia kai medžiagų pavyzdžius klientas pamato gyvai, paliečia ir įvertina skirtumus. Jei klientas nėra tiksliai apsisprendęs ko nori, galime pateikti maketą, kad būtų lengviau įsivaizduoti galimą rezultatą“.


Sąžiningas gamintojas – paaiškins kainų skirtumus

Visiems rūpi gaminamų baldų kaina ir tai gamintojų nestebina: „Dažnai klientai klausia kiek kainuoja bėginis virtuvės metras, tačiau į šį klausimą vieno atsakymo nėra“ – pasakoja Edvinas Serbentas. Kaina priklauso ne vien nuo metrų. Ją labiausiai įtakoja pasirenkama medžiaga, iš kurios bus gaminami baldai bei jų dizainas. „Tarkime, panašaus modelio virtuvę galima įrengti ir brangiau, ir pigiau. Jei klientas pasako, kad yra numatęs skirti tam tikrą sumą konkrečių baldų gamybai, mes tai įgyvendinsime, tačiau ir detaliai paaiškinsime, kurias medžiagas naudojome pigesnes ir kur. Kai kurie gamintojai linkę kartais pasukčiauti siūlydami mažesnes kainas, tačiau nutylėdami, kad kai kuriose baldų vietose naudoja nekokybiškas medžiagas“ - dalinasi patirtimi Edvinas.

Paulius Puodžiukaitis priduria: „Nevertėtų tikėtis, kad pigus baldas – bus kokybiškas. Tęsiant kalbą apie virtuvės baldus, sutaupyti galima spintelių korpusus gaminant iš pigesnės plokštės. Mes galime pagaminti pigiai, jei to pageidauja užsakovas, rasime sprendimą pagal situaciją, tačiau už pigias medžiagas (pvz.: lenkišką furnitūrą), mes ilgalaikės garantijos suteikti negalime. Baldų kokybė - ne tik medžiagos, tai ir kokybiškas profesionalus surinkimas, tarnavimo laikas, patogus dizainas ir praktinis panaudojimas“.


Patikimas gamintojas – atliks darbus laiku ir suteiks garantiją

Dar vienas svarbus niuansas – darbų atlikimo terminas. „Suderinus projektą, numatoma ir jo atliko data, į kurią turime orientuotis. Paprastai darbų įgyvendinimas užtrunka 2-3 mėnesius. Kartais, klientai kreipiasi su konkrečiu noru, atlikti darbus iki tam tikros datos, kartais ir pakankamai greitai. Įvertinę galimybes ir darbų apkrovas stengiamės tai įgyvendinti“ - teigia Paulius Puodžiukaitis. Ne mažiau svarbi ir garantija. „Jeigu klientas pasirenka gaminti baldus iš kokybiškos furnitūros, tokiems baldams galime suteikti keturių metų garantiją. Mes atsakome  ne tik už medžiagas, tačiau ir už baldų surinkimą, kadangi pasitikime savo profesionaliais ir patyrusiais meistrais“- priduria Paulius.Direktorius:
Edvinas Serbentas
+370 675 44488 

 


Komercijos direktorius:
Paulius Puodžiukaitis
+370 678 33290


 

UAB „EPO Baldai“
www.epobaldai.lt
Adresas: Kalvarijos g. 13B, Kaunas
Tel.nr. +370 630 08855
Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite