Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

INOVACIJŲ ŠVYTURYS PAKAVIMO VERSLUI

   2022-10-19

„Robatech“ pristato naują klijų lydyklę „Vision“. Anot „Robatech“, naujasis išmanusis lydymo aparatas pradės naują klijavimo dimensiją. „Vision“ užtikrina pakartojamą ir vienodą klijų lydalų naudojimo kokybę, todėl pirminės ir antrinės pakuotės klijavimas yra patikimesnis.

Klijų lydyklė švelniai apdoroja termoplastinius klijus. Šildymo temperatūra reguliuojama tiksliai per dvi šildymo zonas, kad būtų išvengta perkaitimo. Šilumos pasiskirstymas lydymo aparato viduje palaiko pastovią klijų klampumą ir išlaiko idealias sukibimo savybes. Norint užtikrinti stabilų tiekimo slėgį, naudojamas greitai perjungiamas stūmoklinis siurblys.

„Vision“ užtikrina pakartojamą ir vienodą lydomų klijų kokybę. „Tai būtina sąlyga, kad klijai būtų naudojami labai tiksliai, esant dideliam gamybos greičiui,“ – sako Sabine Wiemann, „Robatech“ mažų įrenginių ir klijų lydalų aplikavimo galvučių produktų vadovė. „Su naujuoju lydymo aparatu mes reaguojame į didėjantį procesų patikimumo ir tvarios gamybos poreikį“.

Lankstus integravimas į pakavimo mašinas

„Vision“ gali būti išdėstytas išilgai arba skersai ir gali būti visiškai integruotas į gamyklos saugos zoną. Dėl nedidelio ploto ir lankstaus jutiklinio ekrano išdėstymo mašinų gamintojai gali optimizuoti linijos išdėstymą. „Vision“ naujoviškas skirstytuvas „FlexPort“ – išdėstytas 45 laipsnių kampu, skirtas kaitinamoms žarnoms sujungti skirtingais kampais – atveria įvairias galimybes nustatyti įrenginio padėtį ir sutrumpinti žarnos ilgį tarp lydymo aparato ir aplikavimo galvutės.

Klijų lydyklė turi „Robatech“ valdymo sistemą, kuri siūlo atviras sąsajas arba standartizuotus jungties protokolus, kad būtų lengva integruoti sistemą ir sumaniai valdyti visą klijavimo procesą iš pasirinktos vietos. Visos sistemos funkcijos yra iš anksto įdiegtos ir jas galima suaktyvinti programinės įrangos klavišu.

Išmanusis terminalas – informacija iš pirmo žvilgsnio

„Vision“ išmanusis terminalas leidžia operatoriams per atstumą stebėti veiklos ir būsenos informaciją. LED linija keičia spalvą arba ilgį, nurodant faktinį klijų pripildymo lygį bakelyje arba veikimo būsenos pokyčius. Keturi klavišai leidžia greitai pasiekti dažnai naudojamas įjungimo/išjungimo funkcijas. „Mūsų klientai mėgsta išmanųjį terminalą. Operatoriams nereikia nuolat prieiti prie lydymo aparato, kad patikrintų klijavimo procesą,“ – sako Wiemann.

Modernus ir modulinis dizainas tvariems klijavimo procesams

Visi priežiūros reikalaujantys komponentai yra kompaktiškai išdėstyti ir pasiekiami pro techninės priežiūros dureles. Nauja šoninė anga, skirta lydymo aparato bako valymui, sumažina priežiūros prastovos laiką. „Vision“ suderinamas su „Robatech“ taikymo galvutėmis ir šildymo žarnomis, pagamintomis iki 2000 m.

Bendrovė „Vision“ apibūdina kaip efektyviausią energiją taupančią lydymo aparatą rinkoje. „Palyginus su ankstesniais „Concept“ serijos lydymo aparatais, naujoviška izoliacija šilumos spinduliavimą iš lydymo aparato bako sumažina 20 proc.“, – teigia „Robatech“. „Dirbant su nauja kaitinama žarna „Performa“ ir aplikavimo galvute „SpeedStar Compact“, įmonės gali žymiai sumažinti energijos sąnaudas ir pasiekti aukšto tikslumo klijavimo rezultatus.

www.robatech.com/vision

 

UAB „Tecalemit“ yra oficialus „Robatech“ AG partneris Baltijos šalyse.

Teikiame sprendimus klijavimo sistemų integravimui į technologines linijas. Atliekame klijavimo įrangos modernizavimą ir klijavimo sistemų remontą, renovavimą.

 

Dariaus ir Girėno 177, LT-02189 Vilnius, Lithuania

Tel.: +370 5 2106210;

Fax.: +370 5 2700227

Mob.:+370 685 11442

Egidijus.s@tecalemit.lt

www.tecalemit.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 09 21 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2023. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite