Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Inovgreen park“ grotelės: danga, atverianti naujas galimybes

   2007-03-27

Specialios grotelės iš polietileno „Inovgreen Park“ leidžia įrengti tvirtą, nereiklią aptarnavimui ir funkcionalią dangą lauke. Šią Lenkijos įmonės „Inovgreen“ produkciją Lietuvoje pradeda pardavinėti UAB „Gesolita“. „Inovgreen Park“ leidžia įrengti  šiuolaikiškas apželdinimo sistemas.

   Į korį panašios grotelės, skirtos paviršiaus dangai stiprinti, gaminamos iš polietileno, bet tokia danga gali atlaikyti nuo 200 tonų iki 310 tonų į kvadratinį metrą spaudimą. Tai puiki alternatyva grindiniui, betono trinkelėms.

  Tokios dangos paskirtis – pati įvairiausia. Ji gali būti naudojama statyboje ir sodininkystėje. Ji tinka kelkraščiams sustiprinti, nuolydžiams bei šlaitams apsaugoti. Dėl didelio atsparumo grotelės gali būti įrengiamos automobilių stovėjimo aikštelėse – ir krovininių, ir lengvųjų, - taip pat sandėliavimo aikštelėse.

   Ūkyje tokia danga labai patogi ten, pro kur dažnai genami gyvuliai, ji tinka žaidimų aikštelėms, parkų takeliams, žirgynams, hipodromams, kitoms teritorijoms, kuriose vyksta sportiniai ar pramoginiai renginiai, kur lankosi nemažai žmonių – tarkim, kempinguose, golfo aikštynuose. Šią dangą galima naudoti net ir stogams apželdinti.

      Medžiaga leidžia nesudarkyti gamtovaizdžio – užpildžius žole jos iš esmės nesimato.  

   Korio pavidalo grotelės įrengiamos labai paprastai. Joms reikalingas pagrindas yra nuo 20 cm iki 50 cm žvyro ir atsijų sluoksnis, kuris supilamas ant žemės. Ant tokio pagrindo pilamas išlyginamasis sluoksnis – maždaug pustrečio centimetro smulkesnio smėlio ir skaldos mišinys. Virš šio sluoksnio suklotos grotelės „Inovgreen“ užpildomos žemės ir žolės mišiniu. Galima atsivežti groteles jau su žole. Esant reikalui, grotelių užpildai gali būti įvairūs – žolė, smėlis, žvyras, pjuvenos, malta medžio žievė, smulki granito skaldelė.

     Dėl medžiagos elastingumo grotelės „Inovgreen“ gali gana lengvai keisti formą ir vėl sugrįžti į pirmykštę padėtį. Tai daro medžiagą atsparią ir temperatūros svyravimams.  „Inovgreen Park“ grotelės gaminamos tik iš perdirbtos žaliavos, jos atsparios šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams. Nuo 35 laipsnių šalčio iki 80 laipsnių karščio – tokios temperatūrų ribos šiam gaminiui nekenkia.

   Visą paklotą sistemą stiprūs gnybtai sujungia kištukinės sistemos pagalba. Apdailos elementai labai paprasti – lauko pleištai ir kampainiai. Montuoti tokią dangą yra pakankamai paprastas uždavinys ir neprofesionalui. Montavimo našumas siekia 100 kvadratinių metrų per valandą. Elastingą medžiagą galima lengvai ir greitai apdoroti diskiniu pjūklu.

   Tokias groteles labai paprasta transportuoti – vienu automobiliu galima parsigabenti jų tiek, kad užtenka 2400 kvadratinių metrų plotui.              

   „Inovgreen Park“ – Europos Sąjungoje pagamintas produktas, kuris turi visus reikalingus atestatus ir sertifikatus. Jį leidžiama naudoti transportavimo keliams, kur leidžiamas ašies apkrovimas yra iki 20 tonų, bei TIR stovėjimo aikštelėms dengti.  

    UAB „Gesolita“ iki šiol buvo gerai žinoma kaip kokybiškų cinkuotų metalinių aptvarų pardavėja. Tie aptvarai, tarptautinio koncerno, kurio centrinė būstinė yra Belgijoje, gaminami daugiau kaip 30 šalių esančiose 100 gamyklų. Jie tinka  aptverti namams, parkams, sodyboms, žaidimų akištelėms, gamykloms ir kitiems verslo, viešiesiems bei pramoginiams objektams.Ypatingų pasiūlymų turime būtent miškininkams ir ūkininkams.

   Įmonė sieka imtis naujų prekių, kad galėtų pasiūlyti klientui vis kompleksiškesnį  gerbūvio tvarkymo prekių asortimentą.   

UAB „Gesolita“
Brundzos g. 1, Prienai
Tel./faks. (8-319) 60 249
Mob. tel.: (8-698) 46 060, (8-698) 75705
E. paštas: inovgreen@tvoros.lt
www.tvoros.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite