Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Inžineriniai tinklai – nuo idėjos iki kokybiško įgyvendinimo

   2020-03-18

Dujų, vandentiekio ir kitų inžinerinių tinklų tiesimo darbai – svarbus ir atsakingas procesas. Apie šiuos darbus, būtinus dokumentus bei įvairius iššūkius pasakoja UAB „Dujonsta“ direktorius Jaunius Lembutis.

 

Populiariausias inžinerinis darbas UAB „Dujonsta“ įmonėje šiuo metu – dujotiekio montavimas.  Šiam procesui reikia pasiruošti  iš anksto, turint omeny, jog darbo bus daug ir skirti laiko reikės nemažai. Įrengimo kaštus kompensuoja patogumas buityje. Pirmas žingsnis dujų įvedimo ir prisijungimo sąlygų gavimo link – pateikti prašymą ir šiuos dokumentus Energijos skirstymo operatoriui (ESO): VĮ „Registrų centras“ užregistruoto Žemės sklypo plano su sklypo ribomis ir su pageidaujama dujotiekio įvado įrengimo vieta, pažymėjimo apie žemės sklypo nuosavybę, statybos leidimo (jeigu VĮ „Registrų centras“ nėra įrašų apie įregistruotus pastatus), bendrasavininkų sutikimo (esant dalinei nuosavybei), atstovavimo dokumento (jeigu paraišką teikia ne savininkas), bei savivaldybės sutikimo centralizuoto šildymo teritorijoje naudoti dujinį kurą. Prašymą bei visus būtinus priedus galima pateikti per internetinę svetainę www.eso.lt. Po šių žingsnių mes jau galime imtis veiklos.

 

Pasiruošimas elektros, vandentiekio ir nuotėkų tinklų įrengimui – paprastesnis. Žinoma, reikia surinkti tuos pačius dokumentus, kaip ir dujų įvedimui. Po vienos ar dviejų darbo dienų atsiunčiamos prisijungimo sąlygos. Viskas vyksta daug greičiau ir terminai trumpesni.

 

Kaip rodo UAB „Dujonsta“ patirtis, viena dažniausiai pasitaikančių klaidų vedantis dujas vėlyvas darbų planavimas. Jei tai pradedama per vėlai, prieš pat žiemą, darbai užtrunka, tampa sudėtingesni. Būtent sudėtingumas ir proceso trukmė yra didžiausi baubai, verčiantys žmones atidėlioti. Taip klientui atidėliojant, susidaro didelis kiekis skubamos tvarkyti dokumentacijos, o mes paskubinti negalime, nes yra tam tikri terminai. Mes patariame ne laukti šildymo sezono priartėjimo, o sistemą įsirengti dar šiltuoju metų laiku. Ypatingai ilgai užtrunkama, kai užsakovas pasirenka už mažiausią kainą dirbantį pavienį specialistą. Toks žmogus dažniausiai neturi licenzijos ir negali įteisinti atlikto darbo, todėl ieško licenzijuotų įmonių pagalbos ir dujų pirkimo sutarties pasirašymą užvilkina tris ar net šešis mėnesius. Patirtis rodo, kad užsakovas dažnai susivilioja tariamai maža darbų kaina. Pasirinkus tinkamą inžinerinių tinklų įmonę, tokių istorijų nebūna.

 

UAB „Dujonsta“ užsiima visais aukščiau paminėtais darbais. Iki įkuriant šią įmonę, inžinierinių tinklų darbai dirbti jau penkiolika metų, todėl  sukaupta pakankamai žinių bei patirties.  Laikui bėgant, susiformavo ir stipri, tvirta Dujonstos specialistų komanda, todėl 2019 metais, atsakingai vykdžiusi savo finansinius įsipareigojimus, įmonė įvertinta sertifikatu ,,Stipriausi Lietuvoje‘‘. UAB ,,Dujonsta‘‘ palaiko profesionalius ryšius su užsakovais, pataria įvairiais klausimais, rekomenduoja ne tik inžinerinių tinklų specialistus. UAB ,,Dujonsta‘‘ komanda žino, kokia sunki gali būti pradžia, kad gali iškilti nenumatytų kliūčių, tačiau, liudydami savo kompetenciją, įrodo, jog viskas yra įmanoma ir išsprendžiama.

 

 

 

 

UAB „DUJONSTA“

Direktorius Jaunius Lembutis

R. Kalantos g. 83, Kaunas

Tel. +370 620 67050

El. p. info@dujonsta.lt

www.dujonsta.lt

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite