Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Įrankiai programinio valdymo staklėms

   2017-05-10

                                

Lietuvoje augant gamybos apimtims, pramonininkai ieško naujų sprendimų gaminamos produkcijos kokybei užtikrinti. Žinodami, jog geriausi įrankiai gali padidinti darbo našumą, įmonių atstovai vis dažniau vyksta į technikos parodas užsienyje, ieškoti įrengimų, įrankių ar komplektuojančių detalių pramonės įrenginiams atnaujinti, gamybos procesui optimizuoti. Tačiau neverta leisti pinigų komandiruotėms! Profesionalių įrankių, kurie gali padidinti darbo našumą galima įsigyti Lietuvoje už mažesnę nei komandiruotės kainą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau daugiau nei 16 metų patirtį pramoninių įrankių prekybos srityje turinti UAB „Multisistema“ ir joje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai patars bet kurios gamybos įmonės atstovui atkreipti dėmesį į patikimiausių pasaulio gamintojų produkciją. Įmonės vadovas Gintaras Urbanas teigia, jog daugelio jų produkcijos galima įsigyti Lietuvoje už priimtiną kainą bei gauti reikalingus techninių užduočių sprendinius neiškeliant kojos iš savo įmonės! Naudodamiesi aukščiausios kokybės įrankiais už konkurentabilią kainą, galėsite net keliolika procentų padidinti gamybos našumą, darbo produktyvumą ir sumažinti gamybos kaštus!


 G. Urbanas atkreipia dėmesį, jog bene efektyviausiais
įrankiais programinio valdymo (CNC) staklėms pripažįstami Korėjos įmonės „Korloy“, gaminami įrankiai. Daugiau nei 50 metų patirtį turinti įmonė atsižvelgia į pramonės poreikius ir tiekia „Premium“ kokybės įrankius bei įrenginius. Lietuvoje „Korloy“ turi savo atstovą, todėl net šio gamintojo produkcijos galite įsigyti nesiunčiant savo darbuotojų į užsienį. Įsigydami produkciją iš oficialaus „Korloy“ atstovo Lietuvoje, įmonės UAB “Multisistema”, išleisite mažiau! Taigi, norėdami gauti aukščiausios kokybės detalę ar įrankį staklėms, užsakytu produktu galėsite naudotis jau po 24 val., išimtiniais atvejais po 48 val. Dar daugiau, jei Jūsų įmonė vysto veiklą ne tik Lietuvoje, bendrovė „Multisistema“ taip pat greitai pristatys Jūsų užsakytus įrankius į Latviją ar Estiją!  

Dar daugiau, bendrovės vadovas, G. Urbanas, primena, jog dažniausiai įmonės ieško įrankių darbui su skirtingomis medžiagomis. Tik nedaugelis pardavėjų gali pasiūlyti platų spektrą skirtingoms medžiagoms apdirbti reikiamų įrankių, taip pat įvairių gamintojų prekių. Būtent UAB „Multisistema“ šiuo metu siūlo net 29 žinomų

gamintojų įrankius iš 8 pasaulio šalių. Didžiulis įrankių asortimentas leis Jums rinktis pagal poreikį, nereikės ieškoti alternatyvų. Grąžtai, plėstuvai, frezos, borfrezos, sriegikliai, sriegpjovės, tekinimo įrankiai, CNC staklių laikikliai, matavimo įrankiai ir kita produkcija visiems gamybos poreikiams, kurią galite patogiai užsakyti internetu ar atvykę į biurą Vilniuje, kur veikia įrankių sandėlis. Šios įmonės interneto parduotuvė sukurta kliento patogumui – gaminius rinktis galite pagal panaudojimo būdą, pagal reikiamas apdirbti medžiagas, atskirai ieškoti produkcijos, kuriai taikoma akcija, rinktis pagal skirtingų gamintojų asortimentą, t.p. pasinaudoti išmania užklausos sistema – bendrauti realiu laiku ar siųsti elektroninį laišką, o taip pat skambinti ar bendrauti „Skype“ programa. Kiekvienu pasirinktu atveju sulauksite individualios konsultacijos ir profesionalių

atsakymų iš kvalifikuotų specialistų.
  

Jei Jūsų gaminama produkcija apima įvairias medžiagas – plieną, nerūdijantį plieną, aliuminį, medį, plastiką – rinkitės UAB „Multisistema“. Ji galės pasiūlyti įrankius, tinkančius skirtingų medžiagų apdirbimui. Taip pat svarbu, jog vienoje vietoje gautumėte visą Jums reikalingą įrankių bei įrenginių asortimentą. Rinkdamiesi skirtingus įrankius iš vis kito tiekėjo, prarasite daug laiko paieškai, o kartu ir įmonės pinigų. Taupykite savo laiką ir pinigus! Jei turite savo mėgstamą

gamintoją ir norite rinktis būtent iš jo produkcijos – „Multisistema“ kaip tik Jums! Čia rasite daugelį pasaulyje žinomų gamintojų įvairių įrankių ir tikrai išsirinksite Jums reikiamų. Ne mažiau svarbu – patogi užsakymo forma, galimybė reikiamas

prekes užsakyti internetu, iš karto matant jų kainas, o prireikus, gauti konsultaciją „gyvai“ iškylančiame pokalbių lange, nelaukiant kol bus atsakyta į Jūsų užklausą elektroniniu paštu. Jei visgi užsakytas įrankis Jums netiktų, bendrovė „Multisistema“, suprasdama Jūsų poreikius, suteikia galimybę greitai ir paprastai grąžinti prekę. Tereikia užpildyti grąžinimo formą įmonės interneto tinklapyje arba tiesiog suderinti grąžinimą telefonu arba atvykus į prekybos vietą.

O tiems įrankiams, kuriais tikrai naudositės sėkmingai, ilgai ir užtikrintai, Jūsų saugumui, „Multisistema“ suteiks garantiją.

 

 

Naudokitės unikalia galimybe – rinkitės geriausių pasaulio gamintojų produkciją Lietuvoje, nepatiriant papildomų išlaidų komandiruotėms į parodas užsienyje!

 

 

UAB MULTISISTEMA

Žirnių g. 28a, Vilnius

www.mstools.eu

Tel. +370 52 760281

+370 655 91188

Faksas +370 52 784605

El. paštas info@multisistema.lt

Skype: multisistema


 

Padalinys Latvijoje

www.ms24.lv

 

E-paštas info@ms24.lv

Tel. +370 28 002274

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite