Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Iš Amerikos parsivežta inovatyvi technologija – inhaliatoriai praturtinti papildais

   2020-01-16

Kaunietis Vilius Vėberis, norėdamas  apjungti dvi ypač svarbias šių dienų vertybes – sveikatą ir laiko tausojimą – prieš maždaug metus į Lietuvą atvežė revoliucinę technologiją – Inhale Health® – veikliosiomis medžiagomis užpildytus inhaliatorius, kurie greitai ir efektyviai padeda atstatyti žmogui būtinų medžiagų balansą organizme.

 

 

Inhaliuojami papildai – kas tai?

Inhaliatoriai Inhale Health® – tai inovatyvi  papildų ar kitų žmogaus organizmui naudingų junginių įsisavinimo technologija, išrasta ir užpatentuota Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kalifornijoje. Ši technologija leidžia žmogui naudingas medžiagas į organizmą pasisavinti greičiau, be to inhaliacijos būdu pasiekiamas efektyvesnis veikliųjų medžiagų įsisavinimas, nei virškinamuoju traktu.

 

Anot Inhale.lt atstovo V. Vėberio, Inhale Health® inhaliatoriai yra patogūs ir lengvai naudojami:

„Tereikia aktyviuosius garus įtraukti į plaučius – įkvėpimas turėtų trukti iki 3 sekundžių ir šiek tiek užlaikyti įkvėpimą. Proceso metu inhaliatorius nėra kaitinamas – naudojama patentuota technologija. Norint pasiekti efektą, reikia atlikti 5-10 tokių įtraukimų. Inhaliavimo būdu veikliosios medžiagos greitai patenka į kraujotakos sistemą, , todėl šie produktai yra įsisavinami efektyviau“, – pasakojo pašnekovas.

 

 

V. Vėberio teigimu, šie produktai puikiai tinka žmonėms, kurie turi virškinamojo trakto problemų, pavyzdžiui, asmenims, kuriems kavos vartojimas padidina skrandžio rūgštingumą ar sukelia dujų kaupimąsi. Taip pat visi produktai yra tinkami vegetarams bei veganams.

 

Niekuo nesusiję su elektroninėmis cigaretėmis

Įmonės Inhale.lt atstovas V. Vėberis teigia, kad prekiaudamas Inhale Health® produktais, kartais susiduria su išankstine nuomone, kad ši technologija panaši į elektroninės cigaretės veikimą:

 

„Nors iš pirmo žvilgsnio inhaliacinis vamzdelis bei jo veikimas ir primena elektroninę cigaretę, tačiau šių produktų sudėtyje nėra žmogaus organizmui kenksmingų medžiagų ir jie niekuo nesusiję su rūkymu. Visi preparatai yra absoliučiai sveiki, savyje neturintys jokių kenksmingų toksinių priedų, juolab nikotino ar tabako. Inhaliatorių turinį sudaro žmogaus organizmui naudingi papildai praturtinti skirtingais skoniais bei organinis augalinis glicerolis“, – tikino pašnekovas.

 

Asortimente – trys aktualūs produktai

Pasak, V. Vėberio, šiuo metu įmonė siūlo tris naudingas inhaliuojamas medžiagas: kofeiną, melatoniną ir vitaminą B12.

 

Populiariausia kompanijos prekė yra melatonino inhaliatorius. Pasak V. Vėberio, melatoninas yra skirtas žmonėms, turintiems miego sutrikimų.

 

„Melatonino inhaliacijos padės greičiau užmigti, o taip pat palaikyti reguliarų miego ritmą. Vienoje porcijoje, kuri lygi dešimčiai įkvėpimų, yra iki 1mg melatonino. Preparatas yra naudojamas prieš miegą“, – pasakojo kaunietis.

 

 

Kitas populiarus įmonės preparatas – vitaminas B12:

„Šis vitaminas gerina nervų sistemos funkcijas, sustiprina energijos lygių pasiskirstymą, todėl yra rekomenduojamas vartoti ryte arba dienos eigoje, imantis darbų arba kai yra sunku susikaupti. Vienoje produkto porcijoje yra iki 120 μg kobalamino. B12 vitaminas ypač svarbus vegetarams ir veganams, mat jį ne taip lengva gauti iš augalinės kilmės produktų“, – pridūrė Inhale Health® atstovas.

 

Kofeino inhaliatorių mėgsta rinktis žmonės, kurie nori akimirksniu gauti energijos ir padidinti veiklos efektyvumą. Šia medžiaga praturtintus inhaliatorius platintojai taip pat rekomenduoja vartoti, kai norisi palaikyti aktyvią protinę veiklą. Vienoje produkto porcijoje yra iki 160 μg kofeino.

 

 

Inhale Health® inhaliatoriai nėra papildomi, jų nereikia pakrauti, o veikliajai medžiagai pasibaigus, juos galima išmesti į smulkios elektronikos konteinerį.

 

Kaip veikia organizmą?

Kauniečio teigimu, inhaliatorius savyje „talpina“ 400 įkvėpimų, kaskart traukiant iki 3 sekundžių. Naudojant preparatą kasdien, inhaliatoriaus užtenka mėnesiui. Tačiau vyras tikina, kad inhaliatoriai praturtinti vitaminais ir kitomis veikliosiomis medžiagomis gali būti naudojami profilaktiškai ir kaip pagalbinė, momentinė priemonė:

 

„Sakykim, sesijų metu studentai mėgsta vartoti vitaminą B12, nes jis padeda susikaupti. Melatoninas naudingas, jei kankina nemiga, o kitą dieną laukia intensyvi darbo diena. Jis kitaip nei cheminiai preparatai neapsunkina kėlimosi rytą ir savijautos kitą dieną. Taip pat melatoninas yra labai naudingas, siekiant išvengti desinchronozės – laiko juostų pakeitimo sindromo sukeltos nemigos. Kofeino inhaliatorius mėgsta tolimųjų reisų vairuotojai. Norint išgerti kavos, tenka stoti į degalinę, o vėliau – dar ir į tualetą. Tuo tarpu, naudojantis inhaliatoriumi, yra sutaupoma nemažai laiko ir akimirksniu gaunama papildomos energijos“, – vardino Inhale.lt atstovas.

 

 

Inhale.lt atstovas V. Vėberis tikina, kad per pastaruosius metus matė nemažą postūmį į plaučius įkvepiamų medžiagų technologijų srityje ir jis tiki, kad ateityje vitamininių ar papildų ir kitų žmogaus organizmui naudingų junginių įsisavinimas inhaliavimo būdu bus toks pat natūralus būdas pasisavinti tam tikras medžiagas kaip ir piliulių pavidalu.

 

 

 

INHALE HEALTH® ATSTOVAI LIETUVOJE

UAB „GO DISTRIBUTION“

Atstovas Vilius Vėberis

El. p. info@inhale.lt

www.inhale.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite