Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Išlaidos sveikatai nebūna per didelės

   2009-01-12

Niekam ne paslaptis, kad užleistų ligų gydymas kainuoja taip brangiai, kad daugelis neišsimoka ir kreipiasi į "Bėdų turgų" ar kitokias panašias vietas. Bet kuris medikas pasakys, kad išlaidos sveikatos profilaktikai – tai puiki investicija, kuri sugrįžta ilgais kokybiško gyvenimo metais. Pastabesni jau spėjo išsiaiškinti, kad naudotis modernios medicinos laimėjimais ir Lietuvoje dažnai galima už tai nepermokant. Juk Ligonių kasų skiriamus mūsų gydymui ne tokius jau gausius litus vis dėlto galima išleisti ne vien tradicinėse poliklinikose, kurios gali susargdinti vien savo begalinėmis eilėmis, surūgusiomis registratorėmis ir aptrupėjusiomis sienomis. Daugelis privačių gydymo įstaigų šiuo metu yra pasirašiusios sutartis su Ligonių kasomis, todėl "valdiškas" gydymas gali tapti visai nebe valdiškas. Jums gali visai nebrangiai ar net nemokamai tapti prieinama, pavyzdžiui, moderni lazerinė aparatūra, kurią savo paciantams siūlo Kauno klinika "Reameda" ar kitų panašaus pobūdžio įstaigų įsigyta sudėtinga įranga.

Bet išlaidos sveikatai apima ne vien gydymą ar vaistų pirkimą. Galų gale, ir pats gydymas bei vaistai nebūtinai yra tradiciniai. Ne be reikalo teigiama, kad vakarietiška tradicinė medicina, taip gerai besitvarkanti su visokiais apendicitais ir kitokiais aiškiais ūmiais susirgimais, lieka visiškai bejėgė prieš žmogų kankinančią lėtinę negalią – negresiančią jo gyvybei, bet neretai paverčiančią gyvenimą košmaru.

Beje, ne vienas ekspertas tikina, kad tradiciniai preparatai neretai būna pagaminti nesilaikant absoliučių saugumo prioritetų. Amerikiečių kompanijos „Neways", kurios produktus Lietuvoje platina Kauno įmonė „Idalgo" taryboje dirbantys pasaulinio garso ekspertai teigia: apie 80 procentų kenksmingų sveikatai medžiagų į žmogaus organizmą patenka ne iš aplinkos, o per asmens higienos bei kosmetikos priemones. Ši kompanija siūlo ypač saugius produktus – nuo dantų pastos iki sveikatos produktų, sukurtų pagal 5000 metų senumo senovės Kinijos imperatorių gydymo receptūras.

Sveikata reikia rūpintis ir nereikia pamiršti pačių intymiausių gyvenimo sričių. „NHT Global", amerikiečių kompanija, siūlo preparatą Alura , kuris grąžina harmoniją intymiems poros santykiams. Tai iš natūralių medžiagų pagamintas preparatas, net vadinamas vingra moterims, bet jį gali naudoti ir vyrai. Niekam ne paslaptis, kad nesėkmingas lytinis gyvenimas yra daugelio ligų priežastis, o drovūs lietuvaičiai ir lietuvaitės tik dabar po truputį ima kalbėti apie savo pproblemas šioje srityje ir jas spręsti. Gerai, kad galų gale vis dėlto pradeda.

Dabar daug kalbama apie krizę. Bet moters noro būti gražiai, žmogaus noro būti sveikam niekada neįveikė jokia ekonominė krizė. Tad būkime gražūs ir sveiki – darykime viską, kad tokie būtume.

JUMS redakcija

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite