Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Išnuomotas darbuotojas – geresnis sprendimas nei ilgalaikė darbo sutartis?

   2019-05-23

Anot kaunietės Rytės Lukošiūtės, vadovaujančios profesionalių darbuotojų nuomos agentūrai „Imperio Grupė“, ši nauja Lietuvoje paslauga yra didelė pagalba kiekvienam pradedančiam ar ekonominį nuosmukį išgyvenančiam verslui, įmonėms, kurios nori išbandyti naujus specialistus ir jų siūlomas strategijas, neįsipareigodami jokiomis ilgalaikėmis sutartimis, ar gamybinėms įmonėms, kurios susitelkusios į gamybą, visai pamišta pardavimus. Kaune ir Vilniuje veikianti agentūra džiaugiasi, kad jos veikla yra patenkintos abi pusės: tiek nuolatine projektų kaita besidžiaugiantys specialistai, tiek papildomų rankų pagalbos sulaukę verslininkai.

 

 

 

Verslo idėja gimė iš asmeninio trūkumo

Plėtoti būtent tokį verslą kaunietė R. Lukošiūtė nutarė todėl, kad pati yra susidūrusi su darbuotojų kompetencijos problema:

 

„Manau, įdarbinant naujus darbuotojus, darbdaviui visuomet kyla bent šiek tiek įtampos. Mūsų šalyje darbdaviai, prieš įdarbindami naują žmogų, nėra linkę bendrauti su buvusiais jo vadovais. Dažniausiai pasitikima tik darbuotojo sukurtu gyvenimo aprašymu, tačiau realiai jo kompetencija lieka nežinoma, todėl kartais po kurio laiko paaiškėja, kad jis neturi pakankamai žinių šiam darbui. Tačiau darbdavys dėl to neturi teisės atleisti darbuotojo ir tai yra didelė finansinė našta įmonei“, – pasakojo pašnekovė.

 

Todėl jos idėja buvo suburti profesionalų komandą, kuria darbdavys galėtų pasitikėti ir svarbiausia – išsinuomoti tam tikram laikui be jokių ilgalaikių sutarčių.

 

„Mūsų specialistai yra nuomojami valandomis – gali būti net vienai. Tai labai patogu smulkioms įmonėms ar įmonėms, išgyvenančioms finansinio nestabilumo periodą, startuoliams, verslams, kurie vykdo trumpalaikį projektą ar kuriems reikia skambučių centro paslaugų ir t.t. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs rinkodaros, teisinių paslaugų, verslo administravimo, finansų specialistai“ – sakė įmonės vadovė.

 

Rutina ar iššūkis – kas motyvuoja labiau?

R. Lukošiūtės teigimu, „Imperio Grupė“ stipriausiai veikia telerinkodaros srityje, todėl viena iš populiariausių pasaugų yra pardavimo vadybininkų nuoma.

 

„Dažnai girdžiu įmonių atstovus skundžiantis, kad šiuo metu rinkoje yra sunku rasti gerų pardavėjų, kas yra tiesa – pardavimai yra pakankamai subtili sritis, todėl ir pardavėjo darbas yra nelengvas. Svarbiausia taisyklė yra tai, kad pardavėjas turi sugebėti, visų pirma, parduoti ne prekę, o savo asmenybę. Tačiau kai yra dirbama pagal įmonės paruoštą teksto šabloną, dažnai vos išgirdęs pardavėjo prisistatymą, žmogus padeda telefono ragelį. Mūsų pardavėjai tiesiogiai orientuoti į rezultatą, kuris dažnais atvejais gali nebūti pardavimas, o pavyzdžiui, susitikimas“, – pasakojo R. Lukošiūtė.

 

Pasak pašnekovės, ji pastebi, kad laisvai samdomi darbuotojai yra labiau motyvuoti, nes jų darbas nėra monotoniškas:

 

„Na pavyzdžiui, netenka metus laiko dirbti su vienu projektu. Užduotys keičiasi, darbuotojai įgyja visokeriopos patirties. Na o mūsų klientas pats gali nuspręsti, ar geriau parduoda jo samdytas darbuotojas, kuris jau tai daro daug metų, ar tas, kuris prisiėmė iššūkį, kuriam įdomu, kuris nori parodyti rezultatą, todėl per sutartą laiką negers kavos ir neplepės su kolegomis, o nuoširdžiai dirbs, nes nuo to priklauso, ar jis ir vėl gaus darbo pasiūlymą“, – teigė vadovė.

 

„Imperio Grupė“ darbuotojai gali praversti ir kai kuriose netikėtuose pozicijose:

 

„Sakykim, jei įmonės vadovas išvykęs ir verslui reikia, kad kažkas administruotų elektroninį paštą, mes galime tai perimti. Taip pat siūlome platų spektrą teisinių paslaugų: nuo sutarties paruošimas iki ginčų vykdymo ir dalyvavimo, siuntų administravimą, įvairių sutarčių užklausų vykdymą, klientų paiešką, rinkodaros planų paruošimą ir dar daug kitų paslaugų“, – sakė R. Lukošiūtė.

 

Patirtis – didžiausia vertybė

Rytės teigimu, įmonių atstovai dažnai klausia, kaip svetimiems žmonėms pavyks dirbti su jų produktu, ypač, jei pardavėjai su jokiu panašiu produktu nėra susidūrę.

 

„Manau, kad būtent tai ir yra laimėjimas – mūsų pardavėjai turi kur kas didesnę patirtį su įvairiais produktais, todėl jie yra prisitaikęs prie įvairių keblių klausimų, žino, kaip sudominti, kaip privesti pašnekovą susitikti, kas yra ne ką mažesnis laimėjimas, nei pardavimas“, – teigė R. Lukošiūtė.

 

Pardavėjai ne ką prasčiau sugeba atstovauti įmonėms susitikimuose su jų užsakovais ar partneriais:

 

„Turime stiprių specialistų, kurie ne tik ieško naujų klientų įmonėms, bet, supažindinti su įmonės veikla ir vertybėmis, gali atstovauti įmonei susitikimuose. Bendradarbiaujame ir su verslais, ir su fiziniais asmenimis“, – teigė verslininkė.

Prieš bendradarbiaudami su savo klientu, „Imperio Grupė“ specialistai visada pasidaro išsamią jo ir jo konkurentų analizę:

 

„Visada detaliai išanalizuojame klientų poreikius, jų stiprybes ir silpnybes, rinkos poreikius ir, žinoma, konkurentų situaciją, jų stipriąsias puses ir tik tada mūsų darbuotojai įsilieja į darbą“, – teigė įmonės vadovė, dar pridūrusi, kad taip pat įmonės, kaskart nuomodamos darbuotoją, gauna detalią jo veiklos ataskaitą.

 

Yra galimybė įsidarbinti

Šiuo metu įmonė sudariusi kontraktus su 37 laisvai samdomais specialistai, bendradarbiauja su daugiau nei dešimtimi įmonių, kurios pasirašiusios metų ar pusmečio sutartis.

 

„Patogu ir tai, kad išnuomotas darbuotojas gali dirbti ne tik įmonės darbo vietoje, bet ir pas mus, kas pareikalaus mažesnių darbo vietos ir priemonių sąnaudų. Be to, mūsų darbuotojai nuolat tobulėja, todėl darbdaviams neteks rūpintis jokiais mokymais ar kursais“, –  pridūrė pašnekovė.

 

Norint išsinuomoti darbuotoją, visiškai nereikia įsipareigoti ir pasirašytu sutarties. Specialistą galima nuomotis dienai ar ilgesniam laikui, o jei jis pateisins lūkesčius, pasirašyti ilgesnio periodo kontraktą.

 

Rytė pasakoja, jog pasitaiko, kad „Imperio Grupė“ darbuotojui yra pasiūloma vieta įmonėje, kurioje jis darbavosi, ir tai yra visiškai normalu. Jei darbuotojas nori įsidarbinti įmonėje, ji privalo sumokėti administracinį mokestį. Tačiau sykiu tai yra puiki proga „prasitestuoti“ darbuotoją, prieš priimant jį į darbą.

 

 

 

 

 

 

 

UAB "IMPERIO Grupė"

Vadovė Rytė Lukošiūtė

Tel. +370 605 69 334

El. p. ryte@imperio.lt

www.imperio.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite