Kauniečiui verslininkui medikų patvirtinta diagnozė – stuburo išvarža – nebuvo netikėta. Jam nuolat skaudėdavo nugarą, kartą per metus gydytojai siųsdavo į reabilitaciją. Tačiau skausmas vėl ir vėl grįždavo. Pastarąjį kartą skausmas užsitęsė, tapo aštrus, vyras pradėjo šlubuoti. Gydytojas pasiūlė operaciją. Laimė, kaunietis atrado metodą, kuris leido pamiršti nugaros skausmus ir operacijos neprireikė.

 

Metodas, kuriuo verslą vystantis kaunietis pasinaudojo stuburo išvaržai gydyti buvo Skirmutės Juškienės, dvasinės ir fizinės gerovės centro vadovės, biomedicinos  specialistės,  masažuotojos - terapeutės taikoma 6 dalių terapija. Diagnozavus stuburo išvaržą, ji sudaro gydymo planą, kuris dažniausiai susideda iš 6 procedūrų: masažas atpalaiduoja pertemptus raumenis, šildymai mažina uždegimą, akupunktūra slopina skausmą, parafino procedūros skatina kraujotaką, druskų įtrynimai pašalina raumenų skausmą, didina organizmo tonusą bei ramina nervų sistemą. Ir, galiausiai, mankšta, skirta ne tik viršutiniams, bet ir giluminiams raumenims treniruoti, stiprina raumenis aplink stuburą ir tarpslankstelinis diskas grįžta į savo vietą. Procedūrų derinys priklauso ir nuo to, dėl kokios priežasties stuburo išvarža atsirado. Jų gali būti įvairių – didelė stuburo apkrova (sunkių daiktų kilnojimas), trauma, ilgalaikė netaisyklinga sėdėsena, netgi nevisavertė mityba. Masažo tipas parenkamas pagal skausmo pobūdį ar intensyvumą. S. Juškienė pacientams atlieka ne tik klasikinį masažą, kuris skirtas išjudinti ir atpalaiduoti per daug įtemptus raumenis, tačiau ir taškinį (gali būti akupunktūra arba trigerinių taškų masažas, kuomet spaudimas taikomas skaudžiausiems taškams), limfodrenažinį (suaktyvinama kraujagyslių veikla) ar energetinį (žmogaus energetinių centrų stimuliavimas bei suderinimas).

 

 

 

 

Tuomet, jau 24 metus dirbanti biomedicinos specialistė, atsižvelgdama į išvaržos priežastį ir tipą, taiko minėtas procedūras. Bendraudama su pacientu specialistė siekia, jog žmogus suvoktų, kad jis pats turi dirbti su savimi, atlikti mankštą, specialius pratimus, kad taptų sveikesnis. Kai  žmogus jausis geriau fiziškai, keisis ir jo mąstymas, gerės mentalinė, psichologinė sveikata. Toks procedūrų kompleksas lemia, jog išvaržos  sukeltas ir išplitęs skausmas išnyks, raumenys sutvirtės, diskai sugrįš į savo vietą ir  nebespaus nervų. Tai suteiks galimybę vėl dirbti ir gyventi kokybišką  gyvenimą.

 

Ši S. Juškienės taikoma metodika – tai priemonė ne tik atsikratyti skausmo, tačiau ir atstatyti taisyklingą laikyseną. Žmogaus kūnas sukurtas laisvam judėjimui. Stuburas  - pagrindinė kūno atrama, tad taisyklinga laikysena, kasdienė mankšta, darbo ir poilsio  režimas, streso valdymas, kokybiškos ir teisingos mitybos laikymasis, sveikos  gyvensenos siekimas ir praktikavimas gali užkirsti kelią stuburo iškrypimui ar išvaržos  atsiradimui! Išlikite sveiki!

 

 

DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS

 

Tradicinė kūno priežiūra                                                            

Masažuotoja – terapeutė

Biomedicinos mokslų specialistė

 

Žemoji g. 30-1, Kaunas

Tel. +370 686 68 501

 

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/issigydykite_isvarza_be_operacijos__siuo_metodu_pasinaudojo_jau_daugelis/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.