Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Išskirtiniai gaminiai - matantiems krizės pabaigą

   2011-03-30

„Mačiau daug krizių, ir visos jos baigėsi klestėjimu“, - sakė vienas iš garsiosios Rokfelerių dinastijos multimilijonierių. Rinkos specialistai dabar jau įžvelgia daigus, iš kurių vėl laukiama suvešint klestėjimo. O klestėjimas visada didina išskirtinių prekių paklausą. Lietuvoje jau yra įmonių, kurios tam iš anksto ruošiasi.


„Mūsų įžvalga kužda, kad rinkoje vėl bręsta poreikis išskirtiniams gaminiams, - sako UAB „Irlanda“, valdančio „Aparici“ prekybos tinklą, vadovas Valdas Mickus. -  Rinka baudžia vėluojančius, todėl bandome užbėgti tam už akių.“
„Irlanda“, be kitų apdailos medžiagų, siūlo bene plačiausią Lietuvoje įvairių plytelių asortimentą. Įmonė visada labiau orientavosi ne į pigių, o į kokybiškų gaminių segmentą. Bet dabartinė situacija rinkoje lėmė, kad pasiryžta dar aukščiau pakelti prabangos kartelę.  
„Nuo šio pavasario siūlome pirkėjams „Villeroy & Boch“ firmos gaminius“, - pasakoja pašnekovas. – Vien šios firmos istorija yra tarsi savotiškas papildomas kokybės sertifikatas. Ši įmonė, galima sakyti, išaugo ant Europos kultūros šaknų, ji įkurta Vokietijos Saro žemėje dar 1748 metais. Dar XIX šimtmečio viduryje „Villeroy & Boch“ produktais buvo prekiaujama tuometės Rusijos Imperijos rinkoje, tad tikėtina, kad šios firmos plytelių galėjo būti ir Lietuvoje. Bėgo šimtmečiai, atsirado ir išnyko daug įmonių, bet „Villeroy & Boch“ puikiai prisitaikė prie modernios rinkos sąlygų. Įmonė yra atstovaujama net 125 pasaulio šalyse. 2005 metais ji gavo „Vokietijos inovatyvaus verslo“ apdovanojimą. 2008 metų tyrimų duomenimis, įmonės prekės ženklas buvo minimas tarp 50 patraukliausių Vokietijos prekių ženklų“. 
„Villeroy & Boch“ gamina savo produkciją Europos šalyse, taip pat Tailande ir Meksikoje, visame pasaulyje firma turi apie 8 200 darbuotojų.  Įmonių grupės pardavimai 2009 metais siekė net 715 milijonų eurų.
„Villeroy & Boch“  siūlo produktų grupes atsižvelgdama į keturių pagrindinių gyvenimo stiliaus segmentų poreikius. Šiuose porūšiuose esama plačios produktų gamos, tad pirkėjams suteikiama galimybė pasirinkti savo gyvenimo stilių iš daugybės variantų. Plačias galimybes įmonės produktai atveria ne tik tiesioginiams vartotojams, bet ir architektams bei dizaineriams. Įmonės plytelės puikiai tinka ir privačiuose, ir komercinio sektoriaus pastatuose – viešbučiuose, baseinuose ir pan. Plytelės turi įvairių struktūrų, modelių, formatų ir funkcinių elementų, leidžiančių suformuoti stilingo bei prabangaus patalpos dizaino pagrindą.    

Ekologiškos plytelės iš Italijos bei Vokietijos: (r)evoliucinė technologija
„Irlanda“ taip pat siūlo aukštos kokybės akmens masės ir keraminių plytelių, gaminamų Vokietijos kompanijos „Deutsche Steinzeug“ bei Italijos firmos „Graniti Fiandre“.
„Deutsche Steinzeug“ jau seniai specializuojasi kurdama ekologiškus gaminius,“ - pasakoja pašnekovas.
Italų bei vokiečių įmonės žengė dar žingsnį toliau: italai savo laboratorijose sukūrė ACTIVE prekės ženklu žymimus  gaminius, kurie gali aktyviai sąveikauti su aplinka, vokiečiai siūlo „Hydrotect“ prekės ženklo gaminius. Tokios medžiagos mažina aplinkos taršą, gali nukenksminti pavojingas žmogaus sveikatai bakterijas. Šios medžiagų savybės yra patvirtintos įvairių  autoritetingų organizacijų sertifikatais. Ir tam reikia tik šviesos bei vandens...
Tokių savybių priežastis – tai, kad plytelėse yra titano dioksido. Veikiama dirbtinės ar natūralios šviesos, ši cheminė medžiaga natūralios fotokatalizės būdu, visiškai įrodytu mokslo, naikina bakterijas ir mažina aplinkos taršą.
Tokios medžiagos savybės ne tik mažina įvairių cheminių medžiagų naudojimo poreikį valymui. Patalpose taip pat nelieka nemalonių kvapų – juk išnyksta bakterijos, kurių veikla juos sukelia. Išorės paviršiai, dengti tokiomis plytelėmis, yra atsparūs purvui, smogo poveikiui – dėl fotokatalizės teršalai neprilimpa prie tokio paviršiaus smarkiai, todėl lengvai nusiplauna. Tai ypač aktualu ir akivaizdu plyteles naudojant fasadų apdailai.
Mokslininkai teigia, kad 1 000 kvadratinių metrų tokiomis plytelėmis padengto paviršiaus „sugeria“ tiek pat kenksmingų azoto oksidų, kiek 20 medžių.

Naujienos iš „Aparici“
„Irlanda“ jau seniai atstovauja Lietuvoje gerai žinomam prekybos ženklui „Aparici Ceramicas“.
„Siūlome ir išskirtinių „Aparici“ naujienų“, - pasakoja pašnekovas. – Tai ir šešiakampės plytelės, suteikiančios visai naujų dizaino galimybių. Vis natūralesnės tampa ir glazūruotos ar akmens masės plytelės — akmens imitacijos. Kai plytelės suklijuotos, jų nuo natūralaus akmens jau nebeatskiria ir specialistai, o savo funkcinėmis savybėmis tokios plytelės net lenkia natūralų akmenį.
„Aparici Ceramicas“ yra vienas iš keleto pasaulio gamintojų, kuris ėmė naudoti plytelių paviršiui suformuoti lazerines technologijas. Tai suteikia daug pranašumų gaminiams — pavyzdžiui, žymiai natūralesnį, neatsikartojantį „giluminį“ raštą, taip pat galimybę padengti raštu reljefinius paviršius ar užsilenkusius plytelių paviršius ties briaunomis.

„Irlanda“ - didžiausias Lietuvoje bananų augintojas
Egzotišką augalą Panevėžio prekybos salono atidarymo proga kažkas įteikė prieš 11 metų. Kas galėjo tikėtis, kad šis augalas sunokins bananų derlių... Negana to, šių metų vasario mėnesį Panevėžio salone jau nuskinta 57 bananų kekė, kuri užregistruota agentūros „Factum“ kaip Lietuvos rekordas. Išskirtinės plantacijos jau auga ir kituose „Aparici“ prekybos tinklo salonuose.
„Gal gausiausią panevėžiečių derlių lemia tai, kad bananai jų salone auga prie pietinių langų, o gal kad ten juos labiausiai myli, - sako Kauno salono vadovas Tomas Vareika.  - Nors Kauno salono langai – į šiaurinę pusę, bet mūsų salone prieš dvejus metus jau irgi buvo prinokęs derlius. Šiuo metu augantys keturi bananų „medžiai“ šiemet žada gausų derlių“.  

Įmonės privalumas – kompleksiškumas
UAB „Irlanda“  prekiauja ne tik plytelėmis, bet ir kitomis vidaus bei lauko apdailos medžiagomos, perka jas iš pasaulyje pripažintų gamintojų. Įmonė yra vienas iš šalies rinkos lyderių ir atliekant pramoninių grindų betonavimo bei plytelių klojimo darbus. 
„Mūsų konkurencinis pranašumas yra kompleksiškumas, - įsitikinęs įmonės generalinis direktorius Valdas Mickus. - Bendrovė visus grindų įrengimo darbus − nuo pagrindo betonavimo iki plytelių ar kitų dangų klojimo – gali atlikti kompleksiškai, greitai ir parduoti užsakovui jau paruoštą naudoti produktą. Visą atsakomybę prisiima bei garantijas suteikia viena įmonė, o naudojama naujausia įranga bei technologijos ne tik leidžia darbus atlikti daug kokybiškiau, greičiau bei taupiau, bet ir suteikia galimybę dirbti mobiliai, lanksčiai, prisiderinant prie objekto statybų tempo ir eigos.“

UAB „Irlanda”
Savanorių pr. 136, Kaunas
Tel.: +370 37 331044
Faks.: +370 37 330775
Mob. tel.: +370 698 52606
info@irlanda.lt
www.irlanda.lt

 


Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite