Šiais laikais vaikai nori ne tik dviračių, paspirtukų, bet ir keturračių. Tačiau dauguma tėvų nerimauja ne tik dėl šios transporto priemonės keliamo triukšmo, jos eksploatacijos sudėtingumo, kainos, bet ir dėl saugumo. “Mototex” parduotuvėje visi jūsų nuogąstavimai bus išsklaidyti - čia tikrai rasite nebrangių, tyliai veikiančių, komfortabilių ir, svarbiausia, itin saugių vaikiškų keturračių.

 


 

Vaikiškų kategorijai priklausantys benzininiai ir elektriniai keturračiai yra skirti vaikams iki 7 metų. Ramybę ir gerus santykius su kaimynais branginantiems žmonėms rekomenduojame elektra varomus keturračius, nes tuomet nekyla problemų nei dėl triukšmo, nei dėl dūmų, nei dėl benzino kvapo, nes jų tiesiog nėra. Tokiais keturračiais vaikai gali važinėtis net patalpose. Pilnas elektrinio keturračio baterijos pakrovimas vidutiniškai trunka 4-6 valandas, o mėgautis važiavimo malonumu galima mažiausiai 4 valandas. Ypač saugų važiavimą mažiesiems vairuotojams užtikrina tiek elektriniai, tiek ir benzininiai keturračiai, turintys greičio ribotuvą, kuris, naudojantis atskiru rakteliu, leidžia tėvams parinkti vaiko važiavimo greitį: minimalų - žmogaus ėjimo greitį, vidutinį, siekiantį 10-12 km/h, ir maksimalų 20-30 km/h greitį. Tad kol vaikas tik mokosi valdyti transporto priemonę, maksimalaus greičio, net ir labai norėdamas, jis neišvystys. Priekinė ir galinė pakaba turi amortizatorius, kurie garantuoja komfortišką važiavimą. Visuose, tiek benzininiuose, tiek elektriniuose modeliuose įrengta saugi vairuojančiojo sėdėjimo vieta, su paminkštintu vairo skersiniu, plačia vieta sėdėjimui ir kojoms.

Nors benzininių keturračių dviejų taktų variklio skleidžiamas garsas primena nešiojamosios žoliapjovės garsą, tačiau toks variklis užtikrina itin gerą važiavimo dinamiškumą. Be to, „Mototex“ siūlo keturračius su įvairiomis užvedimo sistemomis: su rankiniu arba elektriniu starteriu, arba turinčius abi sistemas – paleidžiamus tiek nuotoliniu būdu elektriniu, tiek ir rankiniu starteriu. Benzininius keturračius paprastai renkasi žmonės, norintys išvengti baterijos krovimo. Visus mūsų parduodamus keturračius paprasta eksploatuoti ir prižiūrėti, jie yra lengvai valdomi ir saugūs. Be to, nebrangūs – vaikišką keturratį galima įsigyti vos už 250 eurų.

 

 

 “MOTOTEX“ PARDUOTUVĖ

Raudondvario pl. 99, Kaunas.

Tel.: 8 672 23528

El. paštas: mazmena@mototex.lt

Internetinė “Mototex” parduotuvė: www.mototex.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/itin_saugus_vaikiski_keturraciai_taip_tokiu_jau_yra_ir_lietuvoje/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.