Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Įvežamų automobilių rinka sparčiai auga – su kokiais iššūkiais susiduria automobilių vežėjai?

   2019-10-18

Automobilių pervežimo paslaugos šiandien itin aktualios, o atvežamų automobilių poreikis sparčiai auga. Lietuviai noriai perka tiek naudotus, tiek visiškai naujus įvežamus automobilius. Tai patvirtina ir  VĮ „Regitra“ duoti duomenys apie per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje įregistruotų iš užsienio parvežtų automobilių skaičiai, kurie siekia net 133,5 tūkst. Augančią rinką pastebi ir dalinasi įžvalgomis UAB „Asvamida“ direktorius Mindaugas Daunoravičius.

 

Kad įsigytų autovežį, tenka laukti ir kelis metus

UAB „Asvamida“ teikia tiek naudotų, tiek naujų automobilių gabenimą į Lietuvą iš visos Europos, daugiausiai iš Olandijos, Belgijos ir Vokietijos, tad rinkos tendencijų svyravimus jaučia ryškiai. Pasak M. Daunoravičiaus, kylantį automobilių atvežimo paslaugos poreikį rodo ne tik įvežamų automobilių skaičius, bet  ir tai, kad šiuo metu sunku įsigyti naudotų autovežių (tralų). „Jei dar prieš tris metus buvo įmanoma nusipirkti naudotą, 5 metų senumo autovežį, tai dabar tenka laukti. Tai rodo, kad autovežių paklausa didelė“, – pastebėjimais dalinasi automobilių logistikos verslo direktorius.

 Išaugo vairuotojų poreikis

Dar vienas rodiklis, rodantis didelę įvežamų automobilių paklausą, anot verslininko, yra augantis vairuotojų poreikis. „Šiuo metu vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susiduriame – vairuotojų paieška. Stengiamės sudaryti tokias darbo ir bendradarbiavimo sąlygas, kad abi pusės liktų patenkintos“, – pasakoja M. Daunoravičius. Įmonė skiria daug dėmesio kvalifikuotų, profesionalių ir patikimų vairuotojų paieškai, nes jie yra viena iš svarbiausių automobilių pervežimo verslo grandžių.

 Samdo kitas įmones

Klientų pasitikėjimą įgijusi UAB „Asvamida“ užsakymų turi tiek, kad tenka ieškoti ir kitokių būdų jiems įgyvendinti. „Automobilių poreikis ir užsakymų kiekis toks didelis, kad mes samdome ir mažesnes, iki 10 autovežių turinčias, įmones ir sudarome su jomis subrangos sutartis, – apie augančią atvežamų automobilių rinką pasakoja ekspertas M. Daunoravičius, – Tai taip pat nemenkas iššūkis, nes reikia atsirinkti patikimas įmones, kurios nesuterštų mūsų vardo“.
 

 

UAB „Asvamida“ automobilių pervežimo paslaugas teikia jau virš 8 metų. Įmonė teikia ne tik automobilių pervežimo iš užsienio paslaugas, bet gali Jūsų automobilį pristatyti į bet kurią Europos Sąjungos šalį, kurioje Jūs atostogaujate, mokotės ar laikinai gyvenate. Taip pat bendrovė teikia krovinių gabenimo paslaugas tentinėmis ir kietašonėmis puspriekabėmis visoje Lietuvoje, Latvijoje Estijoje ir Lenkijoje, automobilių saugojimo ir serviso paslaugas.

 

 

 

 

 

 

UAB „ASVAMIDA“

Direktorius Mindaugas Daunoravicius

Tiesioji g. 40, Bajorai, Ringaudų sen.,

Kauno rajonas, Lietuva, LT-53368

Tel. +370 683 44883

El. paštas info@asvamida.lt

www.asvamida.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite