Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jaukūs bambuko kerai

   2015-01-06

Bemaž prieš 12 metų pradėtas gaminti bambuko pluoštas vis dar yra malonus atradimas daugeliui žmonių. Nemažai daliai lietuvių šis blizgus ir švelnus it šilkas audinys vis dar naujiena. Tiems, kurie jau spėjo pamilti gaminius iš bambuko viskozės, tai tapo neatsiejamu kasdieniniu mėgstamu drabužiu ar mielu, jaukiu namų tekstilės gaminiu.
Ypatingų savybių – ne viena
Visų akys į iš bambuko pagamintus tekstilės gaminius pradėjo krypti po to, kai paaiškėjo, kad dėka išskirtinės celiuliozės struktūros ši medžiaga turi daug ypatingų savybių. Gausiausią Lietuvoje sertifikuotų tekstilės gaminių iš bambuko asortimentą siūlantys „Bambuko namai“ savo pirkėjams siūlo plačiau susipažinti su išskirtinėmis bambuko viskozės ypatybėmis. Pirmiausia, šie audiniai puikiai sugeria bei išgarina drėgmę ir šiomis savybėmis gerokai lenkia lietuvių taip mėgstamą medvilnę. Dėl išskirtinių medžiagos savybių, esant šaltesniam orui rūbas iš bambuko viskozės sušildo, o kai karšta - maloniai vėsina. Taip pat medžiaga turi antistatinių savybių, dėl to dėvint drabužius iš bambuko nesijaučia nemalonus „elektrinimasis“. Dėl unikalaus pluošto tai yra ypač gerai kvėpuojanti medžiaga. Audinys pralaidus orui ir puikiai tinka daug sportuojantiems žmonėms, arba tiems, kurių padidėjęs naktinis prakaitavimas. Pirkėjai vertina bambuko pluošto švelnumą, kadangi jo struktūra panaši į šilko, o drabužiai pasižymi lengvu natūraliu blizgesiu, yra minkšti tarsi vilna. Ekologijos keliu
Specialistai pažymi ir dar vieną bambuko audinio privalumą prieš įprastus audinius. Jis yra natūraliai antibakterinis. Kinijos industrijos tyrimų centro (CTITC) atlikta studija parodė, kad bambuko viskozėje per parą bakterijų skaičius sumažėjo 99%. Japonijos tekstilės inspekcijos asociacijos tyrimų (JTIA) rezultatai patvirtino, jog 70% antibakterinis veiksmingumas bambuko audinyje išlieka net po 50-ies pramoninių skalbimų. Kad medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto mikrobai, patvirtino ir Lietuvos tyrimų laboratorijos. Bambukas - ne tik sėkmės ir stiprybės simbolis, bet ir ideali ekologiška medžiaga, tinkanti tiek statybose, tiek maisto ar lengvojoje pramonėje. Tai yra greičiausiai atsinaujinanti žaliava, o jo audiniui nenaudojamos nei trąšos, nei pesticidai. Didžioji dalis „Bambuko namai“ gaminių yra sertifikuoti tarptautiniu Oeko-tex100 class 1 standartu, kuris suteikiamas tik tiems gaminiams, kurie nekenkia mūsų sveikatai.
Platus prekių pasirinkimas
Šiltus ir jaukius bambuko kerus atranda vis daugiau lietuvių, o šių produktų paklausa ypač padidėja prieš didžiąsias metų šventes. „Bambuko namų“ elektroninėje parduotuvė pirkėjai ras platų apatinių drabužių vyrams ir moterims, viršutinės aprangos, kojinių bei šalikų, vonios ir virtuvės rankšluosčių, patalynės komplektų, antklodžių ir kitų prekių pasirinkimą. Kasmet artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams tokio pobūdžio prekių paklausa padidėja - bemaž kiekvienas žmogus nori pradžiuginti savo artimuosius, kolegas ar šeimos narius ypatinga dovana. Šiais metais „Bambuko namai“ paruošė savo pirkėjams malonią staigmeną- visą gruodžio mėnesį jūsų lauks nuolaidos net iki 40-ties % ir nemokamas pristatymas Lietuvoje.
1. Bambuko pluošto švelnumas ir struktūra panaši į šilko, drabužiai pasižymi lengvu natūraliu blizgesiu. Dėl išskirtinės audinio struktūros šie drabužiai sugeria ir išgarina perteklinę drėgmę iki keturių kartų greičiau nei medvilnė.
2. „Bambuko namuose“ pirkėjai ras didelį apatinių drabužių vyrams ir moterims pasirinkimą, viršutinės aprangos, kojinių bei šalikų įvairovę, vonios ir virtuvės rankšluosčių, patalynės komplektų, antklodžių ir    kitų prekių.

„Bambuko namai“, UAB „Marvis“ 
Statybininkų g. 4, Marijampolė
8 655 66855
info@bambukonamai.lt
www.bambukonamai.lt 
info@marvis.lt
www.marvis.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite