Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jaunystė - be skalpelio

   2020-01-28

Ką daryti, kai bėgant metams oda praranda jaunatvišką skaistumą ir elastingumą, o plastinių operacijų bijoma? Inovatyvios technologijos jau pažengusios tiek, kad susigrąžinti jaunystę galima ir be skalpelio ar injekcijų. Viena iš tokių galimybių – „Purebeau Fibroblast“ procedūra. 

 

 

Kas tai yra?

Fibroblastai – jungiamojo audinio ląstelės, kurios gamina kolageną, elastines skaidulas ir kitas medžiagas. Stimuliuojant fibroblastus specialiu prietaisu skatinama kolageno ir elastino sintezė. Taip oda atsinaujina, mažėja raukšlės, oda tampa lygesnė, stangresnė ir atsparesnė nepalankiam poveikiui.

Tai revoliucinis nechirurginis odos atjauninimo būdas, kurio galutiniai rezultatai beveik niekuo nenusileidžia plastinėms operacijoms. Aparatu atliekamoms procedūroms nereikia narkozės, skalpelio, adatų, todėl jos nesukelia pooperacinių komplikacijų.

 

 

Kaip tai veikia?

PUREBEAU FIBROBLAST aparatas skleidžia plonytį plazmos spindulį, kuris veikia mikromilimetro dydžio odos plotą – taškelį. Tokiu būdu toje vietoje oda staiga praranda drėgmę ir susitraukia, patempdama šalia esantį jos plotą. Atliekant šią procedūrą būtinas atidumas bei kruopštumas. Puikių rezultatų pasiekiama tinkamai parinkus plazmos spindulio stiprumą, atlikimo techniką bei priežiūros priemones ir eigą po procedūros.

Rezultatai išlieka iki 2 metų.

 

Kaip pasirengti procedūrai?

Prieš Fibroblast procedūros atlikimą savaitę ar dvi reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, nesideginti paplūdimyje ar soliariume. Mažiausiai dvi savaites, o geriausiai visą mėnesį veidas turi būti pailsėjęs – tai yra nepatyręs rūgštinio veido valymo, injekcijų, mezoterapijos ir kitų invazinių grožio procedūrų, taip pat ir ilgalaikio makiažo. Jei anksčiau buvo atlikta operacija, kuriai naudota narkozė, tai po jos turi būti praėjęs mažiausiai pusmetis. Svarbu, kad klientas procedūros metu būtų sveikas, nesirgtų sloga, kitomis peršalimo ligomis, o nuo antibiotikų vartojimo kurso turi būti praėję ne mažiau, nei 4-6 savaitės. 

 

 

Ar procedūra skausminga?

Prieš atliekant „Purebeau Fibroblast“ procedūrą, atliekamas nuskausminimas jautrumą mažinančiu kremu, nenaudojamos jokios adatos. Bet pačios procedūros metu tam tikri pojūčiai bus. Vieni jaučia kutenimą, kiti erzinantį dilgčiojimą. Bet būna ir taip, kad klientas visiškai nieko nejaučia, procedūros metu net užmiega. Tad kiekvienas atvejis yra individualus.

 

Ko tikėtis po procedūros?

Atlikus „Purebeau Fibroblast“ procedūrą lieka rudi šašiukai/taškiukai, kurie nukrenta per 5-8 dienas. Po to oda vis dar būna plona, jautri, rausva. Dažniausiai oda atsistato po dviejų-trijų mėnesių, nors kai kuriais atvejais gijimas gali trukti ir iki pusmečio. Jei nusiteiksite procedūrai akių zonoje, pasirūpinkite bent savaitės atostogomis, nes galimas akių patinimas.

Pilvo zonoje šašiukai nukrenta per 2-3 savaites. Tos vietos būna jautrios, jas reikia saugoti nuo saulės, tepti apsauginiu kremu SPF 50.

 

Kam procedūros atliekamos?

„Purebeau Fibroblast“ procedūros rekomenduojamos asmenims nuo 26 iki 75 metų amžiaus.  Atliekamos tiek vyrams, tiek moterims.

 

Ar galima atlikti kelias procedūras vienu metu ?

Taip. Vienu metu galima atlikti net iki aštuonių procedūrų. Geriausi rezultatai pasiekiami tvarkant visas pageidaujamas zonas vienu metu.

 

 

 

 

 

INESA VRUBLEVSKIENĖ

Atestuota „Purebeau Fibroblast“ meistrė

Tel. +370 689 67468 

www.facebook.com/fibroblasttau/

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 06 14 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite