Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jaunystės eliksyras, arba kolagenas – ko apie jį nežinome?

   2019-01-11

Šiandien vienas populiariausių grožio produktų rinkoje yra kolagenas – žuvų baltymų pagrindu išgautas baltymas, stabdantis tiek odos senėjimą, tiek kitus organizmo senėjimo procesus. Kam skirtas kolagenas, ko iš jo tikėtis, kaip išsirinkti tinkamą ir kaip gauti maksimalią naudą? Apie tai pasakoja estetinės medicinos produktais prekiaujančios bendrovės Gopestetika vadovė Rūta Banelienė.

 

Kolagenas – daugiau nei estetinis poveikis

Senėjimas visų pirma atsispindi veide, tačiau tai yra procesas, kuris veikia visą organizmą – ir kas matoma, ir kas nematoma. Kolagenas yra pagrindinis žmogaus organizmo baltymas. Su amžiumi, kolageno gamyba mažėja – oda netenka spindesio, plaukai praranda vešlumą, mažėja raumenų elastingumas ir kaulų tankis. Kolagenas ir yra skirtas tam, kad užkirstų kelią šioms problemoms.

Kolagenas vertinamas, visų pirma, kaip priemonė nuo raukšlių, skirta jaunatviškai odai išlaikyti. Žmonės dažnai galvoja apie kolageną kaip apie alternatyvą brangiam veido kremui ar kosmetinėms procedūroms. Tačiau kolageno poveikis – ne vien estetinis.

Geriamas kolagenas veikia organizmą iš vidaus, per virškinimo sistemą patenka į kraujotaką ir aprūpina reikalingomis medžiagomis plaukus, odą, raumenis, sąnarius. Žmogus pirmiausia pastebi tuos pokyčius, kuriuos mato veidrodyje – lygesnė, švelnesnė veido oda, atsigavę plaukai. Bet yra ir kiti, veidrodyje nematomi dalykai – sustiprėję sąnariai, sutvirtėję, elastingesni raumenys, išlaikomas sveikas kaulų tankis, ir geresnė bendra organizmo būklė.

Taigi, kolagenas skirtas ne vien tiems, kurie nori atrodyti gražūs – jis skirtas visiems, kurie nori gerai jaustis, išlikti jaunatviški, sveiki bei energingi.

 

Kaip neapsigauti ir išsirinkti kokybišką produktą?

Kolageno produktų yra daug ir įvairių - skiriasi gamintojai, kainų lygis, žinomumas ir, be abejo, kokybė. Kaip neapsirikti ir nusipirkti kokybišką produktą? Renkantis, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Kolagenas kosmetikoje egzistuoja įvairiais pavidalais – skirtas išoriniam arba vidiniam vartojimui. Kremai veikia tik išorinį odos sluoksnį, todėl efektyvesnis yra vidiniam vartojimui skirtas kolagenas. Jis geriausiai įsisavinimas, kai vartojamas ne tablečių, o eliksyro (skysčio) pavidalu.

Žmogaus organizmas per parą optimaliausiai įsisavina apie 5000 miligramų kolageno, todėl įsigilinkite, koks yra veikliosios medžiagos kiekis – mažesnė dozė bus nepakankama, o didesnė - tiesiog nereikalinga.

Atkreipkite dėmesį, ar produktas skirtas tikslinėms grupėms – jaunos mamos bei sportuojančio brandaus amžiaus vyro poreikiai skiriasi, o apie produktus, kurie tinka visiems, sakoma, kad jie netinka niekam.

Įsitikinkite, kad žadami pokyčiai nėra vien reklaminiai šūkiai, o produkto nauda įrodyta klinikiniais tyrimais - pavartykite produkto brošiūrą, paieškokite informacijos internete arba tiesiog klauskite platintojo.

Nepatingėkite peržvelgti klientų atsiliepimus apie produktą, kuriuos rasite gamintojo arba platintojo internetinėje svetainėje arba socialinių tinklų paskyroje.

Pasidomėkite produkto istorija. Kiek ilgai šis produktas yra rinkoje? Ar išsikovojo vartotojų pripažinimą ir pasitikėjimą? Ar platinamas tik vienoje šalyje, ar yra pripažintas tarptautiniu mastu? Ką akcentuoja ir kokią naudą nurodo gamintojas?

 

Ko tikėtis, vartojant kolageną?

Kolageno poveikis priklauso nuo organizmo ir odos būklės, tačiau manoma, jog vartojant kokybišką kolageną, pirmuosius rezultatus pajusite jau po 10 dienų. Rekomenduojama kolageno vartojimo trukmė yra 30 dienų. Maksimalus vartojimo periodas yra 90 dienų – po to, kad ir kaip džiugintų pokyčiai, rekomenduojama padaryti pertrauką. Jei bijote, kad nutraukus kolageno vartojimą, vėl išryškės raukšlelės, vartokite produktus, kurie padeda palaikyti reikalingą kolageno kiekį organizme – pavyzdžiui, Defence Gold Collagen tabletės, kurių sudėtyje nėra kolageno, tačiau jos gerina bendrą organizmo būklę, padeda odai kovoti su stresu ir sumažina kolageno praradimą.

Kolagenas – puiki priemonė visiems, kurie nori gražiau atrodyti ir geriau jaustis. Tai gali būti alternatyva brangioms kosmetinėms procedūroms, arba papildoma ir palaikomoji priemonė po tokių procedūrų. Teigiamą kolageno poveikį sustiprina ir sveikas gyvenimo būdas – subalansuota dieta, fizinis aktyvumas, ramus ir sveikas miegas.

 

 

 

 

Kokio kolageno reikia būtent jums?

Rinkoje egzistuoja skirtingi kolageno produktai, papildyti įvairiais vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis bei subalansuoti specifinėms amžiaus grupėms ar kitoms žmonių kategorijoms.

Pavyzdžiui, Gold Collagen (Minerva Labs) linijos produktai sukurti taip, kad atitiktų skirtingų žmonių grupių poreikius. Gold Collagen Pure skirtas jauniems žmonėms, kurie kovoja su ankstyvaisiais senėjimo ženklais, nori išlaikyti švytinčią, lygią odą bei gražius plaukus,  Gold Collagen Forte –preparatas brandesnio amžiaus (+40) žmonėms, kuris padeda išlaikyti odos elastingumą, palaiko reikalingą drėgmės kiekį, užkerta kelią raukšlių atsiradimui ir sumažina jau esamas. Gold Collagen Active  sukurtas aktyviai gyvenantiems ir sportuojantiems žmonėms – preparatas padeda išlaikyti švytinčią ir sveiką odą, taip pat sustiprina raumenis ir pagerina sąnarių būklę. Gold Collagen Hairlift, kurio sudėtyje yra ne tik kolageno, bet ir hidrolizuoto keratino, skirtas specialiai tiems, kurie nori sustiprinti ir atgaivinti plaukus.

Kad gautumėte maksimalią naudą, nepatingėkite išstudijuoji produkto aprašymą ir įsigykite būtent jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Gold Collagen prekės ženklas, sėkmingai debiutavęs rinkoje 2012 m., įgijęs tarptautinį pripažinimą ir vartotojų pasitikėjimą, tapęs vienu populiariausių Europos šalyse, taip pat pripažintas JAV Maisto ir Vaistų valdybos (Food and Drug Administration, dar žinoma kaip FDA). Gold Collagen produktai sukurti bendrovėje Minerva Labs (Jungtinė Karalystė), o papildų gamyba vykdoma Japonijoje. Gold Collagen – vienas iš nedaugelio tokio tipo produktų, kurių naudingumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Lietuvoje, Gold Collagen produktus platina bendrovė Gopestetika.

 

 

GOPESTETIKA

Totorių g. 3, Kaunas

Tel. 8 679 86768

El.p. info@gopestetika.lt

www.gopestetika.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite