Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

JKF - švaraus oro ekspertai

   2018-05-17

„Švarus oras visose pramonės šakose“ – tokiu šūkiu daugiau kaip 50 metų vadovaujasi Danijos kompanija JKF. Ši gigantė, gaminanti ir parduodanti oro valymo sistemas, turi gamybos padalinius savo dukterinėse bendrovėse Malaizijoje ir Lenkijoje, taip pat pardavimo filialus Filipinuose, Indonezijoje ir Singapūre.

Donatas Lunskis, „JKF Polska“ regiono vadovas Baltijos šalims, įsitikinęs, kad nuolat augančiai pramonės rinkai reikalingos inovatyvios ir gamtą tausojančios technologijos. Štai kodėl ši didžiulę patirtį sukaupusi kompanija nutarė savo produktus pasiūlyti ir Baltijos šalių rinkoms.

Rūpinasi ekologija

„Nors oro valymo sistemos nėra naujiena mūsų šalyje, JKF oro valymo sistemas pristato Lietuvai bei jos Baltijos kaimynėms“, – pasakoja D. Lunskis.
Kodėl būtent JKF kuriami produktai? „Ši kompanija – rinkoje jau pusę šimto metų. Vien centrinė gamykla ir pagrindinė būstinė Danijoje apima daugiau kaip 25 tūkst. kv. m plotą, kur įkurti modernūs administravimo, plėtros ir gamybos padaliniai.
Ši įmonė turi visus saugumo ir kokybės sertifikatus, ji užtikrina aukštą kokybės lygį. Be to, klientai gali būti ramūs, nes visi gaminiai sukurti, tausojant aplinką“, – pridūrė pašnekovas.

Oras valomas gamybos metu

Beveik visų pramonės šakų darbuotojai susiduria su gamybos metu susidarančiomis dulkėmis, dūmais, drožlėmis ir kitomis smulkiomis medžiagomis, kurios gali pakenkti sveikatai. Plačiai žinomas terminas „aspiracija“ apibūdina procesą, kai užterštas oras arba dujos siurbiamos iš aparatų, darbo zonų bei patalpų.
Kad kenksmingos dalelės nepatektų į kvėpavimo takus ir plaučius, gamintojai suskubo kurti oro valymo sistemas, kurios būtų ir efektyvios, ir tausojančios aplinką, ir ekonomiškos, o svarbiausia – saugančios žmogų.
„Visa tokių sistemų esmė – priverstinis dulkių, drožlių, dūmų nutraukimas nuo gamybinių paviršių ir patalpų. Tai – centralizuotai išvedžiota ortakių sistema. Ji traukia orą nuo įrengimų, kurie generuoja įvairaus tipo drožles, dulkes, apnašas. Jos keliauja į filtrus ir švarus oras vėl grąžinamas į patalpas“, – proceso esmę paaiškina D. Lunskis.
Visgi svarbiausias oro valymo sistemų tikslas – užtikrinti nenuktraukiamą gamybos procesą.

Viskas vienoje vietoje

Oro valymo sistemų reikia visose pramonės šakose: baldų gamyboje, medienos apdirbimo įmonėse, grūdų malybos pramonėje, metalo apdirbimo įmonėse.  
Šiuolaikinės technologijos gana toli pažengusios ir be oro valymo funkcijos jos turi dar vieną didžiulį privalumą – ekonomiški įrenginiai taupo elektrą, o tai gamybos įmonėms – labai svarbus veiksnys.
Kaip pasakojo D. Lunskis, JKF paslaugų pranašumas tas, kad ši įmonė gali viską pasiūlyti vienoje vietoje: konsultaciją, projektavimą, gamybą, montavimą ir priežiūrą.
„Kiekviena oro valymo sistema yra individuali ir pritaikoma klientui pagal jo poreikius, turimas patalpas bei naudojamus įrengimus“, – pabrėžė D. Lunskis.

Elektrą taupanti sistema

Visi sistemos komponentai pagaminti, remiantis ATEX direktyvomis. JKF siūlo efektyvius dviejų pakopų vakuuminius cikloninius filtrus bei modulinės konstrukcijos filtrus. Siūloma ventiliatorius įrenginėti švaraus oro pusėje. Neigiamo slėgio sistema padeda taupyti net apie 30 proc. elektros sąnaudų lyginant su teigiamo slėgio aspiracine sistema. Nesudėtinga sistemos priežiūra, aptarnavimas.
Cikloniniai filtrai gaminami iš storo grūdinto plieno, padengto milteliniais dažais, o modulinės konstrukcijos – iš cinkuoto lakštinio plieno. Visi filtrai tarnauja ilgai ir turi integruotas priešsprogimines membranas.
JKF siūlo patentuotą „Coanda” nešvaraus oro įtekėjimą į filtrą. „Coanda” įėjimas 25 proc. sumažina slėgio kritimą filtre, o tai prailgina filtro maišelių eksploatacijos laiką ir sumažina energijos sąnaudas filtrų maišų valymui.
„Taip pat siūloma moderni ir patentuota filtro maišelių valymo sistema „PowerPulse“. Filtro maišeliai valomi taip, kad procesas nedarytų įtakos filtro darbui. Vienu metu sistema valo tik vieną filtro maišelį, leisdama filtrui dirbti optimaliu režimu. Be to, filtras turi integruotas sprogimo membranas filtro viršuje ir sausą gesinimo sistemą“, - privalumus vardija D. Lunskis.
Ventiliatoriai gali būti valdomi dažnio keitikliais ir slėgio davikliais, kurie padeda sumažinti elektros sąnaudas. Uždarius oro nutraukimą, nuo atskirų staklynų, ventiliatoriaus greitis taip pat sumažėja, o tai irgi sumažina elektros sąnaudas.
Visi automatikos komponentai – valdikliai, paleidėjai, dažnio keitikliai – pagaminti „Siemens“. Be to, JKF siūloma sistema palaiko aukštą sistemos slėgį, o tai leidžia įrengti ilgas sistemas be papildomų ventiliatorių.

LLC “JKF Polska”

Lietuvos regiono vadovas Donatas Lunskis
+370 670 43483
dl@jkfpolska.pl

Berzyna 81, 64-200 Wolsztyn
+48 68 347 0700
info@jkfpolska.pl
http://www.jkfpolska.pl/Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite