Gyventi ilgai, sveikai ir laimingai – kiekvieno iš mūsų svajonė ir siekiamybė. Ar tai įmanoma įvairių lėtinių ligų varginamoje mūsų visuomenėje? Atrodo, sudėtinga. Tačiau sprendimo raktas dažniausiai glūdi paprastuose kasdieniuose dalykuose, kaip, pavyzdžiui, vanduo, kurį geriame ar kuriuo prausiamės. Tačiau jis turi būti ne bet koks...
Žmogui geriausiai tinka toks vanduo, kuris labiausiai atitinka žmogaus organizmo parametrus. O toks yra jonizuotas šarminis vanduo.
Pasaulyje jonizuoto vandens nauda žmogaus organizmui pradėta tirti prieš kelis dešimtmečius. Čia neginčijamas lyderis yra Japonija. Šioje šalyje po dešimties metų tyrimo, jau 1966 metais Sveikatos ministerija patvirtino vandens jonizatorių kaip medicininį sveikatos gerinimo prietaisą. 1970 metais vandens jonizatoriai pradėti naudoti Pietų Korėjoje, o vėliau patvirtinti kaip medicininiai prietaisai. Dabartiniu metu Japonija, Pietų Korėja, Taivanis, JAV yra pagrindiniai vandens jonizatorių gamintojai, kurie parduodami visame pasaulyje. Tai yra puikus mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdys.

Svarbiausia organizmo balansas

Viena iš esminių geros sveikatos garantijų – organizmo rūgščių ir šarmų balansas. Trūkstant šarminių medžiagų, organizmo rūgštingumas didėja, jame kaupiasi rūgštinės atliekos.
Jei valgytume daugiau šarminių produktų (salotų, daržovių, vaisių, šviežių vaisių sulčių ir kt.), atkurtume organizmo šarminių medžiagų balansą, mažintume organizmo rūgštėjimą. Dar vienas labai paprastas būdas sumažinti organizmo rūgštėjimą – gerti jonizuotą šarminį vandenį.
Šarminiame vandenyje yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Būtent šie šarminių metalų jonai ir yra pagrindiniai elementai, dalyvaujantys neutralizuojant medžiagų apykaitos atliekas ir stabdant organizmo rūgštėjimą. Šarminio vandens molekulių dariniai yra mažesni, sudaryti iš 5–6 molekulių, o paprasto vandens dariniuose būna po 12–15 molekulių. Todėl šarminio vandens skverbtis kur kas didesnė, jis geriau įsotina ląsteles vandeniu. Be to, šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik dvigubai mažesnis nei paprasto. Toks takesnis, „skystesnis“ vanduo patekęs į kraują, neleidžia jam tirštėti.
Ir tai dar ne visos jonizuoto šarminio vandens savybės. Nuo paprasto vandens jis skiriasi ir didesniu visavertei medžiagų apykaitai labai reikalingu deguonies kiekiu.

Koks naudingiausias?

Gerb. gydytojas chirurguas Gintautas Laurinavičius yra sukaupęs begalę įvairiausios informacijos apie vandenį. Pasak G.Laurinavičiaus, geriamasis vanduo turi būti švarus, su mineralais ir negazuotas, o dar geriau – šaltinio arba tirpsmo (užšaldytas šaldiklyje, atitirpdytas ir išgertas per parą). Geriausia gerti jonizuotą, t.y. šarminį vandenį.Be to, svarbu, kad vanduo būtų pagarbiai patiektas – įpiltas į švarų ir gražų indą. Beje, kodėl toks vertingas jonizuotas vanduo?
„Jonizuotas vanduo neatsitiktinai vadinamas gyvuoju. Mat šarminio vandens paviršiaus įtempimas yra bemaž du kartus mažesnis nei paprasto vandens. Todėl jonizuotas vanduo yra gerokai skvarbesnis – geriau išplauna iš organizmo šlakus ir toksines medžiagas, turi daugiau deguonies, geriau neutralizuoja rūgštis, jo oksidacinis redukcinis potencialas yra neigiamas“, – vardijo G.Laurinavičius, patardamas kiekvienam paskaityti Telesforo Laucevičiaus knygas apie vandenį.
Mūsų parduotuves rasite penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

1. Norint namuose turėti jonizuoto vandens reikalingas – vandens jonizatorius. Tereikia į nesudėtingos konstrukcijos jonizatorių pripilti vandens ir įjungti jį į elektros tinklą.
2. Investicija į prietaisą vienkartinė, prietaisas tarnauja visą gyvenimą.

 

 

www.burbuliukas.lt
Tel. 8 610 68863

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/jonizuotas_vanduo__paprasta_pasigaminti_sveika_gerti/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.