Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūratės Gulbinienės tortai ir pyragai džiugina smaližius

   2013-12-17

Ar kada nors susimąstėte, kas paprastą, kasdienį stalą paverčia šventiniu, iškilmingu? Ypatingi patiekalai, indai, gražus serviravimas? Taip, tai irgi. Tačiau visgi pagrindinis šventės akcentas paprastai būna saldus: tortas, pyragas, šakotis, šimtalapis...
Jau daugiau nei du dešimtmečius švenčių stalą puošia ir smaližius džiugina unikalaus skonio ir išskirtinės receptūros Jūratės Gulbinienės įmonės tortai ir pyragai.
Nuo 1992 metų tortus, pyragus ir kitokius skanumynus siūlanti įmonė prasidėjo nuo Jūratės Gulbinienės hobio – ji mėgo kurti skanumynų receptus pati. Ir dabar įmonės asortimente dominuoja pagal jos receptūras sukurti gaminiai. Kitas unikalaus skonio šaltinis – tai, kad Jūratės Gulbinienės įmonėje naudojami vien natūralūs lietuviški produktai. Visi kepiniai gaminami tik iš aukščiausios rūšies konditerinių žaliavų, todėl jų skonis primena vaikystę ir močiutės keptus pyragus. Visuomet šviežia kvapnu, lyg pagaminta namuose. O kadangi viskas taip skanu, gaminiai neužsistovi. Ilgametė patirtis leidžia planuoti, prognozuoti, kad būtų tiek, kiek reikia, nei per daug, nei per mažai. Kai šviežia ir skanu, visuomet norisi dar... Visi gaminiai čia kepami tik rankomis, nenaudojamos automatizuotos linijos ar dozatoriai, tačiau tai nereiškia, kad įmonė – senoviška manufaktūra. Yra modernios kepimo krosnys, automatinės tešlos kočioklės ir maišyklės, tačiau didžiąją darbo dalį atlieka žmogus, konditeris. Kad ir kokios tobulos būtų mašinos, žmogus visada gali atlikti darbą geriau nei automatas. Tik patyręs, kūrybingas, kruopštus konditeris sugebės sukurti puošnų konditerijos šedevrą jūsų stalui. Nė vienas automatinis įrenginys neturi nei fantazijos, nei kruopštumo. Taigi ko gero svarbiausia J. Gulbinienės įmonės gaminių kokybiškumo ir gero skonio priežastis – viskas čia gaminama su meile. Rezultatas – skonis, apie kurį kalbėti – tuščias reikalas, jei jo neišbandei.


Jūratės Gulbinienės įmonė siūlo platų gaminių asortimentą – vien tortų čia kepama apie 30 rūšių. Nemažai pirmųjų, prieš 20 metų sukurtų, gaminių ir dabar tebėra populiarūs. Tarp jų – tortas „Senoliukas, kuris gaminamas iš biskvitų, pertepamų grietinės kremu. Daugelio pamėgtas ir tortas „Kankorėžis“ – jame dviejų rūšių lakštai pertepami sviestiniu kremu su riešutais. Tortas „Margenis“ – tai aguoninis biskvitas, morenginis ir medaus lakštai, sutepami neriebiu virtu kremu su juodųjų serbentų uogiene.
Asortimentas nuolat plečiamas. Atsirado ir tapo populiarūs vaisių-uogų serijos tortai – „Vyšniukas“, „Braškiukas“, „Ananasas“, „Persikas“ ir kiti. Populiarūs ir čia kepami šakočiai, šimtalapiai, noriai perkamas senoviškas šveicariškas riešutų skanėstas, senoviška riestė, saulėgrąžų pyragas.
Pastaruoju metu Jūratės Gulbinienės įmonė ėmė siūlyti naujus produktus, remdamasi principu, kad nauja – tai gerai užmiršta sena. Tai įvairūs pyragaičiai, grybukai, vaflinės dūdelės – tokie, kokius vyresni žmonės prisimena iš vaikystės. Jie ypač tiks kalėdiniam, naujametiniam stalui. Ar tiesiog tada, kai norisi pasmaguriauti ir susikurti mažą šventę sau.
Įmonėje priimami užsakymai įvairiausioms progoms. Skanėstų galima įsigyti ne tik įmonės parduotuvėse, jų galima užsisakyti ir telefonu ar internetu.
Čia žmonės dirba, kad jums būtų skanu.

1. Įmonės asortimente dominuoja pačių sukurti gaminiai, naudojami vien natūralūs lietuviški produktai.
2. Kai kurie gaminiai, sukurti prieš du dešimtmečius, populiarūs ir dabar.

jurate@tortai-pyragai.lt
www.tortai-pyragai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite