Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūsų augintiniu bus pasirūpinta tarsi žmogumi

   2017-01-17


 

Esate gyvūnų mylėtojas? Namuose laikote bent vieną keturkojį? Tuomet žinote, kaip svarbu pasirinkti patikimą veterinarijos kliniką, kad gyvūnui susirgus, laiku būtų suteikta kvalifikuota pagalba, o visi reikalingi tyrimai atlikti vietoje. O būna ir taip, jog tuo pat metu ne tik augintinis suserga, bet ir automobilis sugenda? Ar norėtumėte, jog tuomet gydytojas pats atvažiuotų į namus ir nemokamai atsivežtų Jūsų augintinį į kliniką?

 

        

        Visa tai įmanoma gauti vienoje vietoje, jei atsakingai pasirinksite kliniką. Veterinarijos gydytojas Paulius Morkūnas primena, jog susirgus gyvūnui, reikia pasistengti, kad šis patirtų kuo mažiau baimių. Daugybė kelionių į skirtingas veterinarijos klinikas įvairiems tyrimams atlikti, Jūsų augintinį tik privers stresuoti. Todėl, visuomet geriausia pasirinkti tą veterinarijos kliniką, kur visas paslaugas suteiks vienoje vietoje. Kaip tik tokia klinika yra „RuminaVet“, veikianti jau 12 metų ir bendradarbiaujanti su gyvūnų globos organizacijomis. Čia dirba profesionalūs, naujausių žinių turintys kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, kurie čia pat atlieka visus būtinus tyrimus. Unikalu, daugiau nei 16 kompleksinių paslaugų Jūsų augintiniui vienoje vietoje, 7 dienas per savaitę, o visi tyrimai atliekami modernia įranga!  

       Šioje klinikoje gyvūnu bus pasirūpinta tarsi Jūsų giminaičiu šiuolaikiškame gydymo centre su SPA procedūromis. Bendro gyvūno sveikatos tyrimo metu Jūsų augintinis ne tik bus apžiūrėtas, tačiau jam bus atlikti kraujo tyrimai, o atsižvelgiant į jų rezultatus, galbūt ir vidaus organų tyrimas naujausiu endoskopu. Čia, pageidaujant, bus suteiktos ir kirpimo, maudymo, nagų kirpimo, sąvėlų iššukavimo paslaugos.
      Bronchoskopija bei gastroskopija bus atliktos, jei įtariamas virškinimo ar kvėpavimo sistemos negalavimas. Tyrimo metu, specialiu aparatu, apžiūrint organus iš vidaus, įvertinama organo būklė, prireikus, paimama biopsija. Taip pat gali būti pašalintas svetimkūnis, stabdomas kraujavimas, išplautas skrandis.
      Kardiogramą Jūsų augintiniui atliks moderniu kardiografu. Šis aparatas, naudojamas ne tik diagnostikai - kiekvienos operacijos metu, šio prietaiso ekrane anesteziologas mato menkiausius gyvūno širdies darbo ar kraujotakos pakitimus ir jei reikia, reaguoja iš karto. O jei vis dar nerimaujate, jog gyvūnas gali sunkiai atlaikyti narkozę operacijos metu, vet. gydytojas P. Morkūnas kviečia apsilankyti „RuminaVet“ klinikoje, kur naudojama moderni intubacinė narkozė, kuri sumažina operacijos riziką dėl narkozės komplikacijų.
       Galiausiai, renkantis kliniką, vertėtų atsižvelgti į jos darbo laiką bei paslaugų įkainius. „RuminaVet“ dirba 7 dienas per savaitę, o kainos ir kokybės santykis itin patrauklus!

 

UAB „Ruminavet“ Kaune
Tvirtovės al. 47/ Kalniečių g. 108
Tel. +370 619 46 265
El.p. ruminavet@gmail.com

„Ruminavet“ Jurbarke
Kauno g. 27.
Tel. +370 610 939 57
El.p. ruminavet@gmail.com

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite