Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūsų darbo našumas priklauso nuo liemenėlės!

   2012-11-12

Apatinis trikotažas – Jūsų dienos bei aprangos pradžia.  Liaudies išmintis teigia kad, gera pradžia garantuoja pusę darbo sėkmės. Nuo apatinio trikotažo priklauso Jūsų nuotaika, savijauta, pasitikėjimas savimi ir sveikata. Ypatingo dėmesio reikalaujanti bei daugiausia galvos skausmo kelianti apatinio trikotažo detalė – liemenėlė.

Moters krūtinė rodo jos amžių, sveikatą ir genetinę informaciją. Ši kūno sritis, ne veltui, sulaukia tokio vyriškos lyties atstovų susidomėjimo. Tai - vienas iš pirmykščių partnerės tinkamumo vertinimo kriterijų. Nėra negražių moterų ir netobulų krūtinių, yra tik netinkamai parinktas apatinis trikotažas. Ir ,tikrai, ne vaikai, o netinkama  priežiūra motinystės laikotarpiu „sugadina“ krūtinę. Netinkamai parinkta liemenėlė kenkia Jūsų stuburui, kraujotakai  ir gadina krūtinės formą. Ilgiau nešiojant tokią liemenėlę pakritusi krūtinė smuks dar žemiau, o suveržta plati krūtinė suformuos raukšles pažastų srityje. Tinkamai pritaikius liemenėlę, jau matavimo kabinoje pajusite palengvėjimą, pasikeitusią laikyseną ir tiesiog nenorėsite jos nusiimti. Ilgalaikis efektas - pagerėjęs darbingumas ir bendra savijauta.
Kiekviena moteris turi savo mitą, kuris dažnai paneigiamas profesionalios konsultacijos metu. Jei esate šventai įsitikinus, kad Jums tinka tik tam tikros formos apatinis trikotažas, kviečiu būtinai atvykti į konsultaciją ir įsitikinti, jog šis pasirinkimas nežaloja Jūsų kūno.
Apatinius primygtinai siūlome rinktis su profesionaliu konsultantu. Dažnai moterys apatinius renkasi pagal spalvą ir mezginius. Tai klaida: įsispraudusi į netinkamos formos liemenėlę jausitės nepatogiai ir traumuosite savo kūną. Perspėjame, kad krūtinės formos neatitinkantys apatiniai, ne tik gadina krūtinės formą bet ir didina krūties vėžio tikimybę. Ilgametės darbo patirties ir konsultantų profesionalumo dėka (mūsų parduotuvė jau gyvuoja 7 metus, su apatiniu trikotažu dirbame virš 20 metų), kiekviena mūsų klientė sau tinkamą drabužį randa per 15 minučių.
Vienos iš laimingiausių bei ištikimiausių mūsų klienčių - moterys, kurių kūno forma išsiskiria didele krūtine bei maža apimtimi arba atvirkščiai didele apimtimi ir maža krūtine. Abiem atvejais, rasti tinkamą ir patogų apatinį trikotažą nėra lengva. Mes vadovaujamės išskirtiniu požiūriu į klientą bei jo poreikį. Ypatingai preciziškai renkame prekes ir neatstovaujame vieno prekinio ženklo, tam kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausius ir tinkamiausius modelius rinkoje. Prekiaujame išskirtinės kokybės natūralaus pluošto chalatais pižamomis ir kitais trikotažo gaminiais.
1. Gera savijauta prasideda nuo apatinių!
2. Nėra negražių moterų ir netobulų krūtinių, yra tik netinkamai parinktas apatinis trikotažas ir netinkama krūtinės priežiūra.
3. Netinkamai parinkta liemenėlė kenkia Jūsų stuburui, kraujotakai bei gadina krūtinės formą.
4. Profesionalaus konsultanto pagalba – greitai bei tinkamai parinkto apatinio trikotažo garantija.
5. Specializuojamės apatinių parinkime moterims turinčioms išskirtines kūno formas.
6. Prekiaujame išskirtinės kokybės natūralaus pluošto chalatais pižamomis ir kitais trikotažo gaminiais.

Janina
„Triko linija“ pardavėja-konsultantė
Vilniaus g. 41, Kaunas
8 682 44676, 8 37 226333Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite