Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūsų įmonė turi automobilį? Taisykite jį be eilės!

   2017-10-03

Jei esate atsakingas už įmonės automobilių parką, žinote - kiekvienas automobilio gedimas reiškia, jog kol šis bus sutvarkytas, darbuotojai negalės juo naudotis, taigi visai įmonei iškils papildomų rūpesčių, o gal net grėsmė prarasti dalį pajamų. Ieškokite sprendimo – rinkitės tokį servisą, kuris įmonės automobilius priims be eilės! Serviso „Autodrakonas” vadovas M. Laurinaitis primena, jog pas juos atvarytas įmonės automobilis bus apžiūrėtas iš karto ir sutvarkytas per trumpiausią įmanomą laiką, kadangi servisas užtikrina vieną didžiausių detalių pasirinkimų visame Kaune.
Dar M. Laurinaitis primena, jog kiekvienas vairuotojas turėtų tinkamai prižiūrėti savo automobilį. Ypač važiuoklės ir stabdžių sistemas, kadangi būtent jos užtikrina eismo dalyvių saugumą. Ką reikia žinoti? Pirmiausiai, atkreipti dėmesį į automobilio skleidžiamus signalus, kurie iki tol nebuvo būdingi tai transporto priemonei. Tai gali būti bildesys ar kiti garsai, taip pat vairo ir stabdžių pedalo drebėjimas, traukimas į vieną pusę ar kiti požymiai. Aprašytu atveju reikia iš karto registruoti automobilį į servisą, atlikti diagnostiką ir gedimas greitai bus sutvarkytas. Kiti atveju, į jį nekreipiant dėmesio, galima ne tik sugadinti kitas automobilio dalis, tačiau ir sukelti autoįvykį.
Štai važiuoklė turėtų būti tikrinama bent 2-3 kartus per metus. Techniškai tvarkingo automobilio pakaba užtikrina automobilio stabilumą kelyje. Jei yra priešingai, kyla grėsmė, jog tam tikri važiuoklės mazgai išsiners. Tokio automobilio toliau eksploatuoti neįmanoma, nes kyla didžiulė avarinės situacijos grėsmė. Efektyvi stabdžių sistema ypatingai svarbi šiandienos keliuose. Todėl laiku nepakeitę stabdžių kaladėlių, vėliau turėsite remontuoti ar net keisti stabdžių diskus ar būgnus. Išlaidos gerokai padidės, o Jūsų bei aplinkinių saugumas kelyje nukentės. Juk nenorėtumėte, jog pačiu atsakingiausiu momentu kelyje, staiga dingtų stabdžiai! Dar daugiau, renkantis autoservisą, įsitikinkite, jog stabdžių patikra atliekama stendu, o ne vien apžiūrint. Taip būsite tikri, jog apžiūra – efektyvi!
Dar daugiau, artėja laikas techninei apžiūrai, bet Jūsų įmonė maža ir Jūs ieškote, kas galėtų identifikuoti trūkumus paruošti automobilį bei už Jus jį nuvairuoti apžiūrai? Toks servisas tikrai egzistuoja! Būtent „Autodrakonas“ teikia tokią paslaugą visiems savo klientams, taip taupydamas jų laiką. Serviso vadovas atkreipia dėmesį, jog ši paslauga itin mėgiama moterų! Todėl skatina jas drąsiai kreiptis - serviso darbuotojai visuomet draugiškai sutiks kiekvieną, priims automobilį ir mandagiai aptars remonto ar kitų autopaslaugų galimybes! Kadangi automobilių remonto paslaugos tapo šeimos verslu,  bendravimo kultūra servise maloni kiekvienam klientui.
Saugių Jums kelionių!MARTYNAS LAURINAITIS
UAB „Autodrakonas“ direktorius
Partizanų g. 61, Kaunas
Tel. +370 683 61487
www.autodrakonas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite