Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūsų kūnas prieš vasarą turi Jus džiuginti

   2007-06-19

Pavasaris – pats tinkamiausias metas susirūpinti savo figūra. O tai reiškia, kad tiesiog turite daugiau dėmesio skirti kūno būklei. Ne paslaptis, kad daugelis tai daro „mėgėjiškai": puola atlikinėti tiek mankštos, kiek, jam atrodo, yra reikalinga. Arba imasi kardinaliai pertvarkyti savo racioną – ir tai daro geriausiu atveju remdamasis draugų patarimais. Specialistai sako, kad tokie eksperimentai su savo kūnu nėra pats geriausias kelias. Kartais vis dėlto pasitaiko, kad vietoj paplūdimio tenka nukeliauti pas medikus.

Kauno sveikatingumo centras „Hermis" siūlo būdą, kuris leis Jums šią problemą išspręsti profesionaliai. „Hermis" yra įsigijęs specialią įrangą - kūno sudėties analizatorių „Genius 220". Ši moderni CE sertifikatą turinti aparatūra padės jums ne klaidžioti, o pasirinkti tokias pratybas ir tokią dietą, kokių Jūsų kūnui iš tiesų reikia.

„Hermis" yra vienintelis iš Kauno sveikatingumo centrų, įsigijęs tokio pobūdžio įrangą. Ją mieste galite rasti nebent gydymo įstaigose, ir tai ne visose. O minti šių įstaigų koridorius dar sveikam – tikrai ne pats didžiausias džiaugsmas. Kur kas smagiau viską atlikti vietoje, kuri asocijuojasi su malonumais.

Itin patogu tai, kad tyrimas kūno sudėties analizatoriumi atima labai mažai laiko – vos apie minutę. Jis pagrįstas tuo, kad skirtingi organizmo audiniai ir organai turi skirtingą cheminę sudėtį ir todėl jų laidumas elektros srovei yra skirtingas. Kūno sudėties analizatorius „Genius 220" 8-12 liečiamųjų elektrodų pagalba matuoja jūsų kūno varžą. Tam reikia tiesiog basam atsistoti ant prietaiso, o rankomis stumti treniruoklio pavidalo rankeną. Remiantis skirtingu riebalų, raumenų, skysčių laidumu elektros srovei, o taip pat įvertinus Jūsų kūno svorį, ūgį, lytį ir amžių, moderni įranga greitai atlieka Jūsų kūno sudėties analizę.

Tyrimo metu ne tik sužinosite tikslų Jūsų kūno svorį, bet ir viršsvorį, procentinę kūno riebalų, raumenų, kaulų, skysčių masę, bazinę Jūsų kūno medžiagų apykaitą. Įranga atspausdins išsamią „ataskaitą" apie Jūsų kūno būklę, kurioje net bus nurodytas pageidaujamas kilokalorijų kiekis Jūsų dienos maisto racione.

Visas šis išsamus tyrimas sveikatingumo centre „Hermis" kainuoja tik 20 litų. Po tyrimo, jeigu pageidausite, Jus nemokamai konsultuos centro dietologė. Ji, atsižvelgdama į kūno analizės duomenis, Jūsų poreikius, pomėgius bei gyvenimo būdą, apskaičiuos maisto medžiagų bei energijos poreikį ir sudarys mitybos programą.

Padaryti savo kūną gražesniu po tyrimo kur kas lengviau sveikatingumo centro „Hermis" klientams – mat individualią mitybos programą jie gali suderinti su treniruoklių salės instruktoriaus sudaryta treniruočių programa – instruktorius taip pat pasinaudos tyrimų duomenimis. Bet tyrimas kūno sudėties analizatoriumi „Genius 220" prieinamas ne tik centro klientams, bet ir visiems pageidaujantiems.

Priemonių kompleksas, kurį siūlo sveikatingumo centras „Hermis", leis Jums vasarą kur kas labiau savimi pasitikėti ir džiuginti aplinkinius savo gražiu kūnu. Kitaip kalbant, leis Jums patirti daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Sveikatingumo centras „Hermis"

Savanorių pr.404, Kaunas
Telefonas (37) 490300
Faksas (37) 490301
El. p.: info@hermishotel.lt
www.hermis.net

DARBO LAIKAS:
I-V: 7°° - 22°° val.
VI-VII: 10°° - 20°° val.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite