Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką duoda kovos menai šiuolaikiniam žmogui?

   2019-01-16

Gerai žinoma, kad tokios sporto šakos kaip dziudo, karatė, tekvondo ne tik stiprina kūną, bet taip pat ugdo discipliną, gebėjimą susikoncentruoti, išlaikyti ramybę. Dėl to kovos menai yra itin populiarūs. Kada ir kas gali pradėti treniruotis, kaip pasirinkti tinkamą treniruočių aplinką, pasakoja vienas iš Kauno kovos menų akademijos steigėjų, Lietuvos karatė čempionas Remigijus Kaminskas.

 

Kova kaip šiuolaikinio gyvenimo pagrindas

Kovos menai ypatingi tuo, jog tai – daugiau nei sportas. Treniruočių metu lavinamas ne tik kūnas, bet ir psichologinės savybės – gebėjimas susikaupti, išlaikyti pusiausvyrą, dėmesio valdymas. Kai žmonės ateina į treniruotę, jie gauna daugiau nei fizines apkrovas – jie gauna tam tikras savęs pažinimo pamokas, pradeda kitaip matyti ir suprasti pasaulį.

 

Remigijaus Kaminsko teigimu, šiandieninio gyvenimo pagrindas ir yra kova – kova dėl karjeros, ekonominės gerovės, pripažinimo ir kt. Konfliktinės situacijos, pergalės, pralaimėjimai, nepasitenkinimas – visa tai yra kasdieninio gyvenimo dalis. Kovos menų treniruotės – tai efektyvios pamokos, kaip susitvarkyti su šiomis problemomis.

 


 

 

 

Kam ir kada galima pradėti treniruotis?

Į kovos menų treniruotes priimami vaikai nuo 6 ar 7 metų. Jokios kitos amžiaus ribos neegzistuoja – pradėti treniruotes galima ir sulaukus šešiolikos metų, ir šešiasdešimties. Ilgą laiką kovos menai buvo laikomi vyrų sportu, tačiau paskutiniais metais į treniruotes mergaičių ateina ne mažiau, nei berniukų, o moterų rezultatai sporte yra ne prastesni nei vyrų.

 

Kovos menai yra sportas, skirtas visiems. Vienintelis reikalavimas ateinančiam į sporto salę – gydytojo pažyma, patvirtinanti, jog asmens fizinė būklė leidžia jam užsiimti aktyviu sportu.

 

 

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis sporto klubą?

Kovos menai Lietuvoje yra itin populiarūs – vis daugiau žmonių įsitraukia į aktyvų sportą, lavina savo organizmą ir charakterį. Jei pasiryžote sportuoti, kaip pasirinkti tinkamą ir saugią aplinką treniruotėms?

 

Pirmiausia, stenkitės nepakenkti sau – pasirinkite klubą, kuriame įrengta šiuolaikiška standartus atitinkanti sporto bazė, tinkamos šildymo ir ventiliacijos sistemos, įsitikinkite, jog treneriais dirba kvalifikuoti ir patyrę asmenys, kurie gebės deramai įvertinti jūsų fizinę būklę ir skirti atitinkamą krūvį.

 

 

Kauno kovos menų akademija, atvėrusi duris 2018 m. lapkričio mėn., yra šiuolaikiškas specializuotas kovos menų centras. Akademijoje vyksta dziudo, karatė, tekvondo treniruotės, taip pat – jogos, kinų gimnastikos, cigun kvėpavimo pratimų užsiėmimai. Akademijoje gali treniruotis visi – ir pradedantys mėgėjai, ir Olimpinėms žaidynėms besiruošiantys profesionalai.

 

 

 

KAUNO KOVOS MENŲ AKADEMIJA

 

Jonavos g. 41d, Kaunas

Tel. 8 698 45466

El. p. info@kkma.lt

www.kkma.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite