Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką pasėsi, tą ir pjausi!

   2010-03-31

UAB agrofirma „Sėklos“ – daugiau kaip 800 veislių sėklų savo pirkėjams galinti pasiūlyti įmonė yra didžiausia tokios produkcijos tiekėja ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių rinkose. UAB agrofirmos „Sėklos“ pavadinimas asocijuojasi su kokybe ir patikimumu. Patirtis, tradicijos ir naujoviškas požiūris – tai kertiniai dalykai, kuriais savo darbe vadovaujasi daugiau nei 60 metų skaičiuojančios bendrovės komanda.

Agrofirma „Sėklos“ – tai... Didžiausia daržovių ir gėlių sėklų tiekėja rinkai Baltijos šalyse. Daugiau kaip 60 metų veikianti įmonė. Daugiau kaip 800 rūšių gėlių ir daržovių sėklų siūlo pirkėjams. Daugiau kaip 400 prekybos centrų, priklausančių skirtingiems tinklams, prekiauja „Sėklų“ produkcija. Daugiau kaip 500 įvairių nepriklausomų mažmenininkų prekiauja „Sėklų“ produkcija, 52 parduotuvės „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“ visoje Lietuvoje. 177 darbuotojai. Pagrindiniai prekių ženklai: „Agronomo patarimas“ (sėklos, trąšos, gruntai, substratai), „Agronom“ (sėklos, trąšos), „Žalsta“ (trąšos, gruntai), „Lucia Elite“ (svogūninės gėlės). Eksportuoja savo prekes į Latviją, Estiją, Rusiją.

Aukšta kokybė, prieinama kaina, dėmesys naujovėms

UAB agrofirma „Sėklos“ siekia, kad jų siūlomos sėklos išsiskirtų kokybe, bet išliktų prieinamos kainos. Įmonė nuolat diegia naujoves: vienintelė Lietuvoje sėklas fasuoja į dvigubą pakuotę: standartiniame sėklų pakelyje su užrašu „hermetinė pakuotė“ yra dar vienas pakelis. Taip daroma, kad sėklos gyvybingumo laikas būtų ilgesnis, kad ji būtų geriau apsaugota nuo žalingo aplinkos poveikio. Sėkloms taikoma triguba patikra: be tiekėjų ir įmonės kokybės skyriaus, kiekvienos sėklų siuntos kokybę patvirtina Valstybinės sėklų ir grūdų tarnybos išduoti sertifikatai. Naujovė rinkoje – sėklų juostos. Sudygusių sėklų nereikia retinti, jos sėjamos vienodu gyliu ir atstumais, sudygsta vienodžiau ir greičiau.

Prieskoniniai augalai – skoniui, sveikatai ir grožiui

Agrofirma „Sėklos“ pirmoji rinkai pristatė 70 veislių prieskonių ir retų augalų sėklų. Šių sėklų galima įsigyti ne tik agrofirmos „Sėklos“ specializuotose parduotuvėse „žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“, bet ir įmonės partnerių parduotuvėse: didžiuosiuose prekybos centruose, statybinių medžiagų ir kitose specializuotose parduotuvėse.

„Ekoagros“ – ekologiškos sėklos

Agrofirma „Sėklos“ pirmoji Baltijos šalyse pateikė pirkėjams ekologiškų sėklų. Ekologiškos sėklos ypatingos tuo, kad išauginamos ekologiškuose ūkiuose, pakuojamos, ženklinamos, laikomos, gabenamos ir realizuojamos laikantis specialių reikalavimų. Ekologiškų sėklų pakuotės žymimos ženklu „Ekoagros“. Šis ženklas parodo, kad agrofirma „Sėklos“ yra registruota ekologiškų sėklų pakavimo įmonė.

Kviečiame Jus užsukti į visoje Lietuvoje esančias mūsų parduotuves, o kauniečius – į Kaune įsikūrusias parduotuves „Žalia stotelė“: Lazdijų g. 42, R. Kalantos g. 121, Vytauto pr. 12, nuo balandžio taip pat į lauko augalų aikštelę Savanorių pr. 346, prie prekybos centro „Savas“.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite