Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką reikėtų žinoti prieš įrengiant arba remontuojant prekybines patalpas?

   2021-02-05

Įrengiant prekybos centrą ar parduotuvę itin svarbus akcentas – terminai, todėl darbus atliekančios įmonės neretai dirba ir dieną, ir naktį.  Dažniausiai viena įmonė rūpinasi apdaila, kita – baldų gaminimu, tačiau klientai neretai pageidauja gauti paslaugas iš vieno rangovo.

 

 

Prekybos vietų apdailos projektus valdančios uždarosios akcinės bendrovės ,,Bevelis“ vadovas Paulius Širinskas, sako, kad pasirengimo darbus reikia pradėti kiek įmanoma anksčiau – mažiausiai prieš mėnesį. Pašnekovas pasakoja, jog dažniausiai įrenginėja nuomojamas patalpas, tad klientas už patalpų nuomą moka dar nevykdydamas veiklos, todėl labai svarbus darbų atlikimo greitis, tačiau neturint patirties sunku planuoti laiką. ,,Pavyzdžiui, turėjome klientą, kuriam pasirodė netinkama mūsų siūloma darbų atlikimo kaina. Mes darbus būtume atlikę per tris – keturis mėnesius, tačiau klientas nusprendė pats užsiimti patalpų įrengimo organizavimu. Jei būtų apdailos darbus patikėjęs mums, tai  būtume darbus baigę praėjusių metų liepos viduryje. Sausio mėnesį mačiau, kad apdailos darbai būsimoje prekybos vietoje dar vyksta.“

 

 

P. Širinsko manymu, samdydamas vieną įmonę klientas ,,neapsikrauna“ organizaciniais darbais, sutaupo laiko, o laikas dažniausiai reiškia ir pinigus. Taip pat klientui kyla mažiau problemų dėl nekokybiško darbo, mat kai dirba kelios įmonės – jos dažnai kaltę verčia kitiems – esą kokybė nukentėjo dėl kitų neatsakingų veiksmų. „Dažnai dirbant skirtingų įmonių meistrams neišvengiama nesklandumų, mat vienu metu dirbantys įvairių įmonių darbuotojai trukdo vieni kitiems. Kai atsakinga viena įmonė – ji stengiasi neprarasti laiko – dirba ir dieną, ir naktį, o darbus organizuojantis asmuo pasirūpina, kad specialistai laiku pakeistų vieni kitus“, - sako P. Širinskas.

 

 

Jei prekybinės patalpos yra prekybos centruose, darbo specifika taip pat turi tam tikrų sąlygų. Pavyzdžiui - statybines medžiagas galima įvežti tik tam tikru metu, tad pasitaiko atvejų, kai medžiagų atvežimu rūpinęsis pats klientas apie tai nepagalvojo ir atvežusiems medžiagas tiekėjams tenka laukti. Tokiu atveju jie prašo mokėti papildomai už sugaištą laiką. Pasitaiko netgi kai tenka su medžiagomis važiuoti atgal, o dėl to meistrai taip pat turi stabdyti darbus – prarandamas laikas.

 

 

 

UAB „BEVELIS“

Paulius Širinskas

Raudondvario pl. 76-312, Kaunas

Tel. +370 608 44299

El. p. paulius@bevel.lt

www.bevel.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite