Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką reikėtų žinoti prieš perkant dėvėtą motociklą

   2016-09-28

Daugelis iš mūsų, taupymo sumetimais, vis dar labiau linkę įsigyti seną naudotą techniką nei naują, kuri yra daug brangesnė. Tai neaplenkia ir motociklų, motorolerių. Tačiau, sumokėjus nebrangiai už naudotą motociklą, po to gali laukti didelė ir ne itin maloni staigmena.

Gana nebrangus dėvėtas motociklas – gana gera išeitis, nenorint patirti didelių išlaidų ir turėti norimo modelio motociklą. Tokie motociklai gali tarnauti visai neblogai, bet gali būti ir priešingai. Deja, gana dažnai jų savininkai susiduria su didesniais ar mažesniais gedimais. O sugedus staiga paaiškėja, kad reikiamos detalės yra labai brangios, dažnai gerokai brangesnės už dėvėto motociklo kainą arba dar blogiau – tinkamos detalės gali būti jau nebegaminamos.
Kad taip neapsigauti, įsigijus iš pirmo žvilsnio gana gerai atrodantį motociklą, UAB BIKEPARTS LT direktorius Žilvinas Kazakevičius turi tikrai naudingų patarimų. Jo nuomone prieš perkant svarbiausia išsiaiškinti ar yra šiuo metu prekyboje dalių, kurių galėtų prireikti motociklui, kurį ruošiamasi pirkti, ir, žinoma, kokia jų kaina. Tačiau motociklų mėgėjai dažniausiai apie tai pagalvoja tik jau atsiradus problemai. “Prieš perkant motociklą būsimasis jo savininkas pirmiausia turėtų išsiaiškinti kokio stiliaus motociklo jis norėtų, po to įvertinti savo biudžetą, išsirinkti aprangos stilių tinkamą pasirinktam motociklo stiliui ir žinoma nepamiršti pasidomėti apie tokio motociklo detales” – taip detaliai paruošiamuosius darbus, prieš perkant motociklą, vardija įmonės BIKEPARTS LT vadovas. Jis net pataria nepabijoti pabūti ir detektyvu – apsilankyti ir apsidairyti motociklo pardavėjo garaže, nes iš ten esančios tvarkos galima labai daug spręsti apie norimo įsigyti motociklo būklę. Vienas iš jo patarimų – niekada nepasitikėkėti motociklo pardavėju, kurio garažas netvarkingas.

Bendrovė BIKEPARTS LT, dirbanti jau nuo 2009 m., prekiauja motociklų atsarginėmis detalėmis bei moto aksesuarais. Tad ilgametės darbo patirties ir bendradarbiavimo su patikimais partneriais dėka įmonės darbuotojai gali suteikti visapusišką informaciją apie motociklus, jų detales. Įmonės direktorius, kuris pats yra aistringas motociklininkas, pažeria eilę praktinių patarimų, prieš perkant nebenaują motociklą: įvertinti motociklo nusidėvėjimą; patikrinti jo geometriją; ypač atkreipti dėmesį į svarbiausią motociklo komponentą – variklį; būtinai, nusipirkus motociklą, pakeisti tepalus, nes, deja, praktika rodo, kad pilami pigiausi tepalai. Taip pat pabrėžiamas būtinumas investuoti tik į kokybišką ir tinkamo dydžio aprangą, ar tai būtų nauja, ar dėvėta pranga.
BIKEPARTS LT savo klientams gali suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, nuo išsamios techninės informacijos iki detalių pristatymo į namus.

1.Prieš perkant motociklą svarbiausia išsiaiškinti ar yra šiuo metu prekyboje dalių, kurių galėtų prireikti, ir žinoma, kokia jų kaina.
2.Niekada nepasitikėkėti motociklo pardavėju, kurio garažas netvarkingas.
3.Būtina investuoti tik į kokybišką aprangą ir apsaugas.UAB "BIKEPARTS LT"
Kaunakiemio 40, Kaunas
tel. +37064060188
www.bikeparts.lt 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 12 11 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite