Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką reikia žinoti prižiūrint savo transporto priemonę?

   2015-10-08

Tiek visiškai nauja, tiek naudota transporto priemonė reikalauja ne tik techninės apžiūros standartų atitikimo, reguliaraus remonto, bet ir kasdienės priežiūros, kuri garantuoja sklandų pasirinkto maršruto įveikimą, kokybišką vairavimą bei komfortą sėdint prie automobilio vairo.
Švarūs stiklai – kokybiška kelionė
Vienas svarbiausių rodiklių, užtikrinantis kokybišką vairavimą, yra automobilio stiklo švara. O ji yra vairuotojo rankose. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą langų ploviklį. Siekiant užtikrinti kokybę ir maksimalų valymo efektyvumą, langų plovikliai turi būti gaminami iš kruopščiai atrinktų ingredientų, be to, produktai privalo būti patikrinti biologiškai, o sudėtyje naudojamas etanolis denatūruotas pagal galiojančius Europos Sąjungos standartus. Žieminis AZO AUTO langų ploviklis neužšąla, efektyviai tirpdo nešvarumus, kelio purvą, druskas ir susidariusią plėvelę ant priekinio stiklo bei žibintų, o vasarinis AZO AUTO langų ploviklis efektyviai nuvalo vabzdžių liekanas, kelio purvą ir kitus nešvarumus. Šie skysčiai yra švelnios koncentracijos, kad nepažeistų lako, valytuvų šluotelių ir kitų automobilio detalių su kuriomis turi sąlytį.
Aušinimo skystis – ilgalaikė apsauga
Kokybiškam transporto priemonės darbui itin svarbus aušinimo skystis. Mes siūlome koncentruotus aušinimo skysčius su inhibitoriais, pagamintais organinių rūgščių pagrindu su LongLife sąvybėmis, kurie tinka visų tipų skysčiu aušinamiems varikliams ir apsaugo variklius bei kitas aušinimo sistemas nuo užšalimo, o sudėtyje esantys inhibitoriai užtikrina patikimą ir ilgalaikę apsaugą nuo korozijos. AZO AUTO aušinimo skysčiuose parinktų inhibitorių rinkinys apsaugo nuo rūdžių bei metalo irimo, korozijos visų tipų metalus (įskaitant aliuminį). Taip užtikrinama apsauga nuo korozijos iki 500 000 km (arba 5 metus).
Rinkos lyderiai – šampūnai su vašku
Itin smagu vairuoti ne tik techniškai tvarkingą, bet ir švarią, prižiūrėtą transporto priemonę. Šioje vietoje pasitarnauti gali šampūnas su vašku. Tai efektyvus šampūnas sunkvežimiams, autobusams, automobiliams, krautuvams, mechanizmams ir pan., tinkantis plovimui rankomis ir plovyklose. Šampūne yra karnaubo vaško, kuris padengia plaunamus paviršius nematomu sluoksniu, apsaugančiu nuo purvo. Dėl sudėtyje esančių biologiškai skaidžių tenzidų šampūnas puikiai valo ir gerai putoja. Efektyviai ištirpdo kelio purvą ir apnašas bei vabzdžių liekanas. Vienodai gerai veikia plaunant kietu ar minkštu vandeniu. Šiuo šampūnu paviršius nuvalomas nuo smėlio ar kito purvo nepažeidžiant dažų sluoksnio.
Įveikia net įsisenėjusius nešvarumus
Išskirtinėmis savybėmis (siekiant užtikrinti maksimalią transporto priemonės švarą) pasižymi ir aktyvios plovimo putos „CitroFoam“. Naudodami šį produktą, per mažiau nei kelias minutes, Jūs padengsite automobilį efektyviomis valymo putomis, kurios ilgai išlieka ir puikiai tirpdo purvą. „CitroFoam“ aktyvios plovimo putos yra smarkiai putojantis šarminis ploviklis-tirpiklis, tinkantis automobilių, sunkvežimių, o taip pat sienų bei kitų paviršių plovimui. Jos tirpdo kelio purvą, suodžius ir pigmentinius nešvarumus bei efektyviai pašalina vabzdžių liekanas. Ši priemonė gali būti naudojama kaip automobilinis šampūnas.
Purvo tirpikliai – efektyviausia ratlankių ir viso automobilio valymo priemonė
Švarūs ir blizgantys ratlankiai – transporto priemonės vizitinė kortelė. AZO AUTO ratlankių valiklis - tai stipriai veikiantis valiklis, skirtas ant ratlankių susikaupusiam purvui, suodžiams, druskoms, stabdžių dulkėms ir oksidams valyti. Tokiu valikliu galima valyti ir su u susimaišiusius nešvarumus. Jis tinka plieniniams ir lengvo lydinio ratlankiams. AZO AUTO rūgštinis valiklis skirtas efektyviam itin užterštų ratlankių valymui. Jis tirpdo oksidus, rūdis, metalo dulkes, kalkes, cementą. Deja, po ilgos kelionės (įvariomis oro ar/ir klimato sąlygomis) ne visada pavyksta lengvai panaikinti atsiradusias asfalto, dervų, smalų dėmes, įsisenėjusias purvo, druskų nuosėdas, likusias ant transporto priemonių. Čia Jums pagelbėtų vieni labiausiai vertinamų ir pasiteisinusių purvo tirpiklių – „Extra“, „Micro“, „Premium“. Šių purvo tirpiklių sudėtyje yra unikalių emulsiklių rinkinys, kuris efektyviai padengia įvairius paviršius, taip pagerindamas produkto tirpdančias savybes. Emulsikliai užtikrina ir lengvą tirpiklio nuplovimą vandeniu. Pasirūpinkite savo transporto priemone
Visas šias, itin kokybiškas ir profesionalias priemones gamina 50 metų patirtį savo rinkoje turinti Švedijos kompanija „Arom-DEKOR Kemi“. Įmonė siūlo platų specialių transporto priemonių valymo bei priežiūros priemonių asortimentą, o išskirtinį dėmesį skiria nuolatiniam atstovaujamų priemonių tobulinimui, kokybei ir plėtrai, siekiant atitikti esamų ir potencialių klientų poreikius. „Arom-DEKOR Kemi“ atstovas Lietuvoje – AB „Achema“ filialas „Gaschema“. Įmonėje dirbantys specialistai ne tik parinks Jums tinkamą priemonę, bet ir, esant poreikiui ar pageidavimui, suorganizuos profesionalius apmokymus, kokią priemonę pasirinkti ir kaip tinkamai ja naudotis.

AB „Achema“ filialas
„Gaschema”
CENTRINĖ BŪSTINĖ:
Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r.
Tel.: +370 349 56845
Faks.: +370 349 56276
info@gaschema.lt
VILNIAUS PREKYBOS CENTRAS
Jočionių g. 14, Vilnius
Tel.: +370 5 2653557
Mob.: +370 670 36327
Tel./faks.: +370 5 2653173
vilnius@gaschema.lt
KLAIPĖDOS PREKYBOS CENTRAS
Šilutės pl. 109, Klaipėda
Tel. :+370 46 228465
Mob.: +370 615 90258
Faks.: +370 46 228473
El. paštas: klaipeda@gaschema.lt
ŠIAULIŲ PREKYBOS CENTRAS
Išradėjų g. 5A, Šiauliai
Tel.: +370 41 540232
Mob.: +370 611 39725
Faks.: +370 41 540245
siauliai@gaschema.lt
KAUNO PREKYBOS CENTRAS
Elektrėnų 9D, Kaunas
Tel.: +370 349 56612
Mob.: +370 698 26551
Faks.: +370 349 56276
kaunas@gaschema.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite