Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką svarbu žinoti apie turbokompresorių remontą?

   2016-09-28

Daugelis mūsų automobilio detalių nėra amžinos ir jas tenka remontuoti ar keisti. Ne išimtis ir turbokompresorius, kuris šiais laikais montuojamas daugelyje automobilių. Nuo specialistų, atliekančių turbokompresoriaus keitimo darbus, priklauso jo tarnavimo trukmė. Turbina yra itin preciziškas komponentas, tik patyręs ir savo darbą gerai išmanantis specialistas gali tinkamai juo pasirūpinti. Keičiant turbiną būtina rasti ir pašalinti jos gedimo priežastį, taip pat atlikti visų automobilio sistemų, turinčių ryšį su turbokompresoriumi, diagnostiką.

 

 

Visų tipų turbokompresorių remontą diagnostiką ir serviso profesionalias paslaugas teikiančio UAB „Turbobaltic“ direktoriaus Manto Musniko teigimu, dabartinių turbokompresorių sukimosi greičiai siekia 70 000-100 000 aps/min krovininių automobilių varikliuose ir 100 000 - 250 000 aps/min. lengvuosiuose, o detalių tolerancijos yra vos keleto mikrometrų (1 mkm= 0.001 mm) dydžio. Tai yra dalis, kuri privalo būti itin tiksliai pagaminta ir sumontuota, todėl be atitinkamos kvalifikacijos darbuotojų, originalių dalių panaudojimo ir tinkamos įrangos kokybiškas turbinų remontas yra paprasčiausiai neįmanomas. Tuo „Turbobaltic“ ir išsiskiria iš kitų panašias paslaugas teikiančių įmonių.

 

Norint, kad po keitimo turbina tarnautų ilgai ir nekeltų papildomų rūpesčių, reikalingos specialistų pastangos. „Atliekame išsamią dyzelinių variklių kompiuterinę bei mechaninę diagnostiką. Nustatome, šaliname gedimus ir jų atsiradimo priežastis. Daugelį turbinos gedimo atvejų sukelia pašalinės priežastys: nešvarus tepalas, nepakankamas tepimas, ribiniai eksploatacijos rėžimai, pažeidimai pašaliniais objektais. Jei turbina yra pažeista, labai svarbu rasti gedimo priežastį dar prieš montuojant naują turbiną“, - teigė M.Musnikas. „Turbobaltic“ meistrai turbokompresorius surinkinėja tik iš patikrintų ir kokybiškų pasaulyje žinomų tiekėjų detalių, kurios yra patikrintos fizinių ir technologinių mokslų centre. Visų turbokompresorių šerdis (kartridžus) „Turbobaltic“ montuoja į VSR 400 „Turbotechnics“ stendą, kuriame imituojamas turbokompresoriaus darbas. Čia turbokompresorius sukamas visame darbo diapazone, eliminuojamas rezonansinis disbalansas, kuris paprastai atsiranda turbokompresoriui sukantis greičiau nei 30000 aps/min. Šis stendas yra tapęs savotišku kokybės garantų, kurį pripažįsta daugelis didžiausių turbokompresorių gamintojų, tokių kaip „Garrett“, „BorgWarner“ „Mitsubishi“ ir IHI.

 

 

Visi turbokompresoriai su kintama geometrija reguliuojami geometrijos reguliavimo stende VNTA Analyser „Turboclinic“. Šio stendo valdymui buvo sukurta unikali programa, kurios pagalba žingsnis po žingsnio sureguliuojama geometriją ir atstatomi gamykliniai parametrai. Labai svarbu ir tai, kad automobilio gedimų diagnostika atliekama ne tik remiantis variklio valdymo bloko rodomomis klaidomis, bet ir įvairių parametrų stebėjimu važiuojant įvairiomis apkrovomis. Tai leidžia tiksliau nustatyti gedimo priežastį ir greičiau jį pašalinti.

 

„Turbobaltic“ restauruotiems turbokompresoriams suteikia 12 mėnesių garantiją be ridos apribojimo – pasirinkę šios įmonės paslaugas galėsite būti tikri, kad greitu metu šis komponentas Jums nesukels papildomo galvos skausmo.  „Turbobaltic“ specialistai glaudžiai bendradarbiauja su kitais autoservisais ir, reikalui esant, paaiškina meistrams gedimo priežastis bei pataria, ką daryti, kad klientas su panašiu gedimu nesusidurtų ateityje. Specializuotame autoservise taip pat specialių prietaisų pagalba tikrinami ir remontuojami elektriniai turbokompresoriaus aktuatoriai. „Turbobaltic“ turi labai platų servisų tinklą, patyrusius meistrus ir visą reikalingą įrangą tam, kad Jūsų automobilio turbokompresorius po remonto tarnautų kiek įmanoma ilgiau.

 

 

1. Turbokompresoriai šiais laikais montuojami į daugelį automobilių, siekiant padidinti variklio darbo efektyvumą, sumažinti kuro sąnaudas ir padidinti galią. Šis komponentas yra itin preciziškas, todėl turbinos remontą patikėti verta tik aukštos kvalifikacijos specialistams.

 

2. Keičiant turbokompresorių svarbu atlikti ir kitų automobilių sistemų diagnostiką. Tik suradus turbinos gedimo priežastį galima užtikrinti ilgą naujo ar restauruoto komponento darbą.

 

3. UAB „Turbobaltic“ remontuoja ir keičia visų tipų turbokompresorius. Įmonė turi ne tik visą reikalingą įrangą, bet ir platų servisų tinklą bei ilgametę patirtį, todėl savo restauruotiems turbokompresoriams suteikia 12 mėnesių garantiją be ridos apribojimo.

 

 

 

Mantas Musnikas

UAB „Turbobaltic” direktorius

 

VILNIUS

Savanorių pr. 174R,

+370 5 200 15 45; +370 675 59518

Ukmergės g. 315B, +370 677 28959

 

KAUNAS

+370 650 71283

Kauno mieste turbiną (turbokompresorių) iš kliento patys paimame ir suremontuotą gražiname į Jums patogią vietą.

 

 

KLAIPĖDA

Šilutės g. 26, +370 687 81122

 

PANEVEŽYS

Paliūniškio g. 13B, +370 610 17740

 

ŠIAULIAI

+370 677 22830

Šiaulių mieste turbiną (turbokompresorių) iš kliento patys paimame ir suremontuotą gražiname į Jums patogią vietą.

 

ALYTUS

Naujoji g. 136, +370 600 22900

 

MARIJAMPOLĖ

Tilžės g. 36, +370 689 26946

 

www.turbobaltic.lt


 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 01 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite