Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ką verta žinoti apie homeopatiją?

   2014-12-22

Įvairios farmacinės naujienos šiandien mums teikia daug ir įvairių galimybių gydyti tam tikras ligas. Tačiau iš sintetinių medžiagų pagaminti vaistai, skirti gydymui, neretai dar ir pakenkia mums. O kai kurie iš mūsų net nenumano, jog gydyti savo susirgimus galima ir nekenkiančiomis sveikatai – homeopatinėmis priemonėmis.
Homeopatinių vaistų veikimo principas
Prieš kelis šimtmečius, kaip pasakoja gyd. R.Melnikienė, gydytojas dr. S.Hanemanas eksperimentuodamas su chininmedžio žieve, naudojama maliarijos gydymui, pastebėjo, jog ji didelėmis dozėmis sukelia į maliariją panašius simptomus. Hanemanui kilo genialiai paprasta mintis - chininmedžio žievė mažomis dozėmis gydo maliariją būtent todėl, kad  pati didelėmis dozėmis sukelia į ją panašią ligą. Taip atsirado homeopatija. Jos pagrindinis principas - ligas galima gydyti vaistinėmis medžiagomis, kurios sveikam organizmui sukelia reiškinius, analogiškus ligos požymiams, bet tų vaistinių medžiagų dozės turi  būti labai mažos. Gydomosios medžiagos skiedžiamos šimtus, tūkstančius ir netgi milijonus kartų. Taip pagaminti vaistai chemiškai  nebeveikia organizmo: reikalingi mikroorganizmai nėra naikinami, organų veikla nėra trikdoma, jie nežalojami, o funkcijos nereguliuojamos. Vis tai padeda organizmui  suprasti gręsiantį ar esamą pavojų ir nurodo jam kovos būdus ir tarsi siūlant aktyvuoti jo apsaugines jėgas. Įprasti vaistai to nesugeba atlikti. Suprantama, kad aktyvuotos organizmo apsauginės jėgos iš esmės veiks visus faktorius, darančius poveikį ligai, todėl sėkmingai vartojant homeopatinius vaistus jie duoda nepaprastai puikių rezultatų gydant įvairiausius susirgimus. Kaip teigia gydytoja homeopatė Roma Melnikienė,  liga yra organizmo gebėjimas apsiginti nuo toksinių medžiagų, kurios patenka iš išorės arba atsiranda organizme. Pavyzdžiui, gripo infekcija organizmą pažeidžia keletą dienų prieš pasireiškiant pirmiems simptomams (temperatūrai, kosuliui, sekreto tekėjimui), kurie yra organizmo savigynos požymiai. Tai yra kova su į organizmą patekusiais nuodais. Daugeliu atveju nereikėtų tos kovos slopinti taip, kaip daro „oficialiosios“ medicinos atstovai, tuoj pat paskirdami medikamentus temperatūrai mažinti, antibiotikus,  tuo pačiu slopindami natūralią imuninę sistemą. Silpnėjant imuninei sistemai daugėja  įvairių virusų, kurie nepasiduoda antibiotikų  veikimui. Tiesa sakant, dabar jau daugelis gydytojų susimąsto prieš skiriant antibiotikus. Virusams tampant atspariems vaistų poveikiui, kuriami stipresni vaistai ir tuo pačiu itin padažnėja virškinamojo trakto susirgimų. O juk žarnynas yra didžiausias imuninės sistemos organas - 80% imunokomponentinių ląstelių lokalizuotos žarnyno gleivinėje. Dėl sumažėjusio imunologinio pajėgumo pasireiškia lėtinės ligos, kaip pavyzdžiui, sinusitai, bronchitai, alergijos, polinkis į infekcinės ligas, autoimuninius ir kitus susirgimus. Kadangi homeopatiniai preparatai ne silpnina imuninę sistemą, o aktyvina  ją, todėl jų vartojimas nesukelia anksčiau išvardintų susirgimų.
Kam tinka homeopatinis gydymas?
Gyd. R. Melnikienės teigimu, homeopatiniams preparatams neturint  neigiamų šalutinių poveikių (nesukelia alergijos, nežaloja vidaus organų - kepenų, inkstų, kt., prie jų nepriprantama), todėl šie vaistai tinka visoms, netgi jautrioms amžiaus grupėms: mažiems vaikams, senyvo amžiaus žmonėms, nėščiosioms ar jau pagimdžiusioms moterims. Homeopatinio gydymo teigiamas poveikis pasireiškia ne tik konkrečios ligos išgydymu, bet ir savaiminio irzlumo, nerimo, agresyvumo ir kt. mažinimu. Homeopatų patirtis liudija, jog homeopatiniais preparatais  gydyti vaikai skiriasi nuo kitų bendraamžių fiziniu ir intelektiniu išsivystymu,  geresniu charakteriu, jie yra sukalbamesni, ramesni.
Ar homeopatija panacėja?
Žinoma ne. Būna tokių sunkių organizmo veiklos sutrikimų, kurių šalinimas labai sudėtingas ir ilgalaikis ir gali būti sprendžiamas tik dėka didelės gydytojo patirties ir aktyvaus ligonio dalyvavimo gydymo procese. Yra problemų, kurias gali spręsti tik chirurgas. Mūsų Homeopatijos ir gydymo centro „Emeda“ gydytojų daugiametė (25 m.) patirtis patvirtina, kad netgi ir šiais atvejais homeopatiniai vaistai gali būti naudojami kaip pagalbiniai, atstatant funkcijas,  spartinant gijimą,  šalinant cheminių preparatų šalutinį poveikį.
1. Homeopatiniai vaistai yra saugūs ( juos gali vartoti ir vaikai), jie nesukelia alergijos, prie jų nepriprantama.
2. Taikant homeopatinį gydymą yra aktyvuojamos mūsų organizmo apsauginė jėgos, kurios veikia visus ligą įtakojančius faktorius, kitaip sakant, taikant gydymą, šalinamos yra ligos simptomų priežastys, o tuo pačiu ir patys simptomai.

Roma Melnikienė
Diagnostikos ir homeopatinio gydymo centro „Emeda” gydytoja
Savanorių pr. 222, Kaunas, +370 37 796623
emeda222@gmail.com

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite