Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kad gėlės džiugintų

   2013-10-23

Gėlės lydi mus visomis gyvenimo progomis ir džiugina kiekvieną dieną.  Gėles renkamės pagal spalvą, formą ir piniginę. Kokios gėlės geriausiai tinka esamai progai? Kaip pasirinkti, kad jos mus džiugintų ilgai ir neviršytų suplanuoto biudžeto?

Kokios gėlės tinka labiausiai?

Vestuvėms lietuvaičiai pamėgo baltas gėles, kas iš esmės nėra teisinga, mat balta spalva – gedulo nekaltybės bei skaistumo spalva. Tiesa, nuotakai  šios gėlės tinka, tačiau svečiam derėtų rinktis bent jau atspalvį turinčias gėles arba ryškiaspalves margas kompozicijas simbolizuojančias materialinę gerovę vaisingumą bei džiaugsmą. Sveikinant jaunuosius patartume vengti violetinės ar tamsiai mėlynos spalvos. Jubiliejui tinkamos visos prabangesnės įvairių spalvų gėlės (ne baltos), laukų gėlės arba tulpės ne pats geriausias pasirinkimas nebent jos būtų profesionaliai sukomponuotos su prabangiais puošybos elementais.  Moteriai tradiciškai dovanojamos ryškiaspalvės daugiažiedės gėlės bei kompozicijos, vyrui – ramesnių spalvų vieno žiedo gėlės arba vienspalvės kompozicijos. Krikštynoms vaiko lankymui tinka šviesių spalvų tame tarpe ir baltos. Mokytojai tradiciškai dovanojame rudens žiedus, kardelius saulėgrąžas. Mamai gėles renkamės iš širdies ir tai dažniausiai būna tyrus jausmus spinduliuojančios laukų ir pavasario gėlės. Gedulingoms progoms renkamės baltos spalvos lelijų, kalijų , chrizantemų, rožių žiedus. Puokštės skirtos puošti kapams nebūtinai turi būti baltos.

Kaip rinktis, kad ilgai džiugintų?

Perkant gėles būtina atsižvelgti į tai kokiomis sąlygomis jos bus teikiamos. Jei perkate žiemą, turguje pirktos gėlės bus sušalę ir greitai nuvys. Daugelis prekybos centruose pardavinėjamų gyvų gėlių yra antros rūšies, jos yra  išvargintos prekybos centro aplinkos ir oro. Šios gėlės sunkai pražysta antrą kartą bei dažnai visai nunyksta po keleto mėnesių. Sausos puokštės bei sausų gėlių paveikslai ne tik gėlė, bet ir dovana. Vėlinių proga reikėtų atsparesnių gėlių, kurios gali pernešti pirmąsias šalnas. Jei nepatinka plastikinės gėlės, atspariausi yra chrizantemų žiedai. Beje, kuo tamsesnė chrizantemos spalva tuo ji atsparesnė šalčiui. Tamsiai raudonos chrizantemos atlaiko net iki -6 C, o tuo tarpu baltos tiki iki -1 C.

Norite gauti maksimaliai gerą kompoziciją iš tikrai šviežių žiedų - puokštes užsisakykite iš anksto!

Už Jūsų pageidaujamą sumą su norimais žiedais galima sukurti įvairiausių kompozicijų, kurios bus apgalvotos ir derančios. Atvykus paskutinę minutę, teks rinktis iš to kas  yra arba komponuoti skubotai iš esamų žiedų ir tada puokštės kainą diktuos pasiūla. Gėlių salone „Glorioza“ bei to pačio tinklo salone Juozapavičiau gatvėje, net ir šventinę dieną, kainos išlieka tos pačios. Iš anksto užsakius puokštes išvengsite spūsties prie turgaus, temperatūros pokyčių išvargintų gėlių bei gausite puokštę už norimą, o ne šventinės dienos, kainą. Taip pat nepamirškite galimybės maloniai nustebinti darugus bei artimuosius užsakę gėles su pristatymu. Ši paslauga puikiai tiks siekiantiems nustebinti ar pradžiuginti bet neturintiems galimybės būti šventėje.

1. Dovanojant gėles reikėtų pasirinkti pagal esamą progą;
2. Nepamirškite praktiškumo, jei norite kad gėlės džiugintų ilgai!
3. Maksimaliai gerą kompoziciją  už norimą kainą ir iš tikrai šviežių žiedų  gausite puokštes užsisakę iš anksto.
4. Gėlių pristatymas pagal užsakymą puikus  bei nebrangus būdas nustebinti ir parodyti dėmesį neesant šalia.

Asta Sparnauskienė
GĖLIŲ SALONAS GLORIOZA

V. Krėvės pr. 82B, Kaunas
A. Juozapavičiaus pr. 38, Kaunas
Tel. 8 614 79340Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite