Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kai sveikata ir laikas tampa brangiausias turtas

   2012-11-12

Įprastos medicinos įstaigos neretai primena konvejerį, kuriuo vienas po kito keliauja pacientai, ne visada išklausyti, suprasti ir teisingai diagnozuotais nusiskundimais. Gerai, kad yra pasirinkimas, kad yra tokių vietų, kur ligonis gali ramiai ir išsamiai papasakoti savo nusiskundimus, pastebėjimus, būti išklausytas ir jaustis saugus, kad juo bus tinkamai pasirūpinta. Viena iš tokių vietų yra persikėlusi į naujas patalpas Dr. Kildos klinika.

Pasidomėjus internete, kuo labiausiai skundžiasi pacientai, vieną iš didžiausių problemų jie nurodo registratūros darbą, siuntinėjimą iš vienos vietos į kitą konsultuotis pas skirtingus specialistus ar atlikti tyrimus. O kur dar eilės, kai, atrodo, iki nurodytos datos sveikata gali visai pablogėti.
Neretai atėjus į gydymo įstaigą, nors ir prsiregistravus iš anksto, ir su visais reikalingais dokumentais, ir atėjus savo laiku, vis tiek tenka atstovėti ilgiausią eilę registratūroje, o jei dar nori ko paklausti registratorės, eilė už nugaros ima nekantrauti, o kai kurie net nemandagiai replikuoja. Galima suprasti išvargusius pacientus, juk sveiki neateina, o dar jei gydosi ne pirmą savaitę - kantrybės taurė būna ant išsiliejimo ribos. Sprendžiant šią problemą privačios Dr.Kildos klinikos registratūroje dirba tik personalas turintis medicininį išsimokslinimą. Registratorės yra universalesnės, sugeba asistuoti įvairių specialybių gydytojams, supratingai ir be skubos gali išklausyti į kliniką atėjusį žmogų. Pacientas iš karto gauna išsamią informaciją, pas kokius daktarus kreiptis, kokių gali reikėti tyrimų, suderinti atvykimo laikus.
Naujose patalpose įsikūrusi Dr. Kildos klinika, esanti Savanorių prospekto ir Gaižiūnų gatvės sankryžoje, dar patogiau ir gali suteikti konsultaciją ir atlikti gydymą visiems atvykusiems. Tame pačiame pastate įsikūrusi ir Gaižiūnų šeimos sveikatos centras, kuriame registruotis ir gauti Ligonių kasų apmokamas paslaugas gali visi norintys, taip pat įsikūrė ir akių klinika bei odontologijos kabinetas. Kai šalia yra daugiau medicinos paslaugų, patogiau klientams. Šiuo metu Dr.Kildos klinikoje dirba daugiau nei 30 specialistų, čia suaugusius ir vaikus konsultuoja kardiologai, urologai, dermatologai, pulmonologai, neurologai, endoskopuotojai, ginekologai, reumatologai, alergologai, endokrinologai, gastroenterologai, echoskopuotojai, atliekamos endoskopinės procedūros taikant pilną nuskausminimą, atliekamos programinės mamografijos, veikia modernus lazerinės dermatologijos kabinetas, kuriame atliekamos pačios moderniausios kosmetinės ir gydomosios procedūros, cheminis veido pilingas. Klinikos įkūrėjai brangina savo personalą: priimami tik aukštos kvalifikacijos ir turintys didelę klinikinę patirtį specialistai. Toli gražu ne kiekvienas iš valdiškos įstaigos atėjęs gydytojas ar slaugytoja gali dirbti privačioje sveikatos apsaugos įstaigoje, vien dėl prarasto žmogiško jautrumo, nuoširdumo trūkumo.
Konsultuojantis gydytojas, jau konsultacijos eigoje gali paskirti ir atlikti reikalingus tyrimus, o atsakymus gauti konsultacijos pabaigoje. Didelis patogumas, kad klinika turi savo laboratoriją – nereikia vežioti mėginių kitur, tyrimų atsakymai gaunami greitai, pagerėja tyrimų kokybė. Juk tyrimų mėginiai, kaip ir šviežias pienas su kiekviena minute praranda savo tikrąsias savybes.
Nedaug šalies privačių medicinos įstaigų turi tokio lygio endoskopijos įrangą, tyrimų metu apžiūrima ir įvertinama organo, jo gleivinės būklė, gali būti paimama biopsija vėžio diagnostikai, taip pat gali būti atliekamos gydomosios procedūros. Daug privalumų suteikia ir rentgeno diagnostikos kabinetas.
Privati medicina suteikia pacientui daug daugiau laisvės. Kokybiškų ir nebrangių medicinos paslaugų Lietuvoje ieškančių emigrantų srautas dėl to yra pakankamai didelis. Juos vilioja patogus konsultacijų laiko derinimas, operatyvus ir greitas negalavimo diagnozavimas, daug specialistų viename pastate taupo ir laiką, ir pinigus. Ieškodami tų pačių patogumų neretai žmonės atvyksta iš kitų Lietuvos vietovių, jie būna su vaikais ar bendrakeleiviais, kurie pasiryžę laukti savo artimo, kiek reikės. Erdvi ir jauki Dr.Kildos klinika pasirūpina ir pacientais ir jų laukiančiais, taip pat didelis privalumas strategiškai geras privažiavimas, automobilių aikštelė.
Šiuo metu Dr. Kildos klinikoje dirba daugiau nei 30 specialistų, čia suaugusius ir vaikus konsultuoja kardiologai, urologai, dermatologai, pulmonologai, neurologai, endoskopuotojai, ginekologai, reumatologai, alergologai, endokrinologai, gastroenterologai, echoskopuotojai.
Tame pačiame pastate įsikūrusi ir Gaižiūnų šeimos sveikatos centras, kuriame registruotis ir gauti Ligonių kasų apmokamas paslaugas gali visi norintys, taip pat įsikūrė ir akių klinika bei odontologijos kabinetas. Kai šalia yra daugiau medicinos paslaugų - patogiau klientams.
Pacientų laiką ir pinigus sutaupo nuosava laboratorija, aukšto lygio endoskopijos įranga, daug privalumų suteikia ir rentgeno diagnostikos kabinetas, atliekamos lazerinės procedūros.Vilija Kildienė
UAB “VAKK” Dr. Kildos klinikos direktorė
Gaižiūnų g. 3A, Kaunas
kildosklinika@gmail.com
8 37 338286, 8 618 63786
www.kildosklinika.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite