Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip atpažinti ar tai turbinos gedimas?

   2020-11-12

Automobilių remonto praktikoje dažnai painiojami turbinos ir variklio gedimai, todėl jaučiame pareigą paaiškinti klientams, kaip atpažinti turbinos gedimą. Dažniausi požymiai yra šie: ženklus automobilio galios sumažėjimas, variklio alyvos mažėjimas, padidėjęs automobilio dūmijimas, padidėjusios kuro sąnaudos arba pašaliniai variklio skyriaus garsai. Atsiradus šiems požymiams, rekomenduojama kreiptis į automobilių servisą, kad būtų tiksliau nustatytas gedimas. 

 

 

Kodėl verta restauruoti turbinas?

Šiuolaikinių technologijų dėka restauruoti turbiną tapo kur kas pigiau ir greičiau, nei įsigyti naują. Patirtis rodo, kad restauruotų turbinų kokybė prilygsta originalių kokybei, tad vis daugiau žmonių renkasi būtent „Turboforto“ restauruotas turbinas.

 

Turbokompresorių gedimo priežastys

Dažnai turbinos genda dėl pašalinių priežasčių. Viena iš jų – tai nepakankamas alyvos slėgis, kurį sukelia nusidėvėjęs alyvos siurblys, užsikišęs jos paėmėjas ar dėl ilgai nekeistų tepalų užsikišę turbinos tepimo kanalai. Dėl šių priežasčių sumažėjus alyvos slėgiui, pažeidžiamos turbinos įvorės.

 

Kitas dažnas gedimas – kietųjų dalelių filtro (DPF) atsirandantis dėl kelionių trumpomis distancijomis ir variklio eksploatavimo žemais sūkiais. Dėl to turbina yra perkaitinama ir sugadinama. Rečiau pasitaikanti, bet taip pat labai rimta problema – į turbokompresorių papuolęs svetimkūnis, kuris turbinai dirbant aukštais sūkiais nepataisomai sugadina jos sparnuotę arba veleną. Ne mažiau svarbu užtikrinti sklandų kuro įpurškimo sistemos darbą – netinkamai veikiantis kuro purkštukas gali ne tik pradeginti stūmoklį, bet ir pažeisti turbiną.

 

 

Kaip išvengti turbinos gedimo?

Naudojantis automobiliu, svarbu neapkrauti šalto variklio, leisti jam prieš kelionę padirbėti laisvais sūkiais. Atitinkamai, po intensyvios apkrovos – leisti turbinai atvėsti (laisvais variklio sūkiais), šitaip išvengiant turbinos perkaitimo. Laiku atlikta automobilio techninė priežiūra padės išsaugoti gerą tepimo bei įsiurbimo sistemų būklę, o tai savo ruožtu padės išvengti dažniausiai pasitaikančių turbinos gedimų.

 

Turbofortas – kokybiškas turbinų remonto paslaugas teikiančios dirbtuvės. Kokybę užtikrina patirtis, bei vieni žinomiausių „Cimat“  balansavimo ir „Turborail“ geometrijų reguliavimo stendai. Naudojame žinomiausių gamintojų dalis, todėl turbinoms suteikiame vienerių metų garantiją.

 

 

 

AUTOSERVISAS „TURBOFORTAS“

Maišio g. 26, Kaunas

Tel.: +37064199391, +37067876072

El. p. info@turbofortas.lt

www.turbofortas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite